Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Vandens sistema

Nico_Vercetti

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dofkiuzz_Playzz


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Na tiesiog prie sotumo pridėtų vandens stulpelį ir tiesiog jis pagyvintų žaidimą. Jei žmogus neišgertų vandens kaip ir alkio sistemoj jis mirštų arba tiesiai keliautų į ligoninę arba lauktų medikų pagalbos.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Pagyvintų žaidimą, biškutėli pasunkintų.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

na šiaip tai taip, Be vandens žmogus greičiau mirtų negu be maisto.. Be vandens mes degraduotumem, gera šita įdėja. Spausčiau žalia bet kad limitas :D

Dehidratuotumėme, o ne degraduotumėme :DD

 

Į temą - Pritariu idėjai, bet iš kur tada to vandens gaut?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš esu už šią įdėją, tačiau ją įvedant reikėtų laipsninškai mažinti ir maisto naudojimą, kad valgymas nebūtų pagrindinė serverio žaidėjų problema. Taip pat tokiu atveju, kad ir kioskuose, turėtų atsirasti gėrimų produktai, kuriuos galima būti vartoti su komanda /gerimai ar kažkuo panašiai, na bet šitą idėją dar reikėtų patobulinti... Taip pat esu už šią įdėją, nes ji mažintų serverio ekonomiką, kas tikrai išeitų į naudą.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Manau gera įdėja, tačiau pakoreduot reikėtu ją į : Jeigu neišgeri vandens, greičiau alkis eina.  :P

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dofkiuzz_Playzz

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Na tiesiog prie sotumo pridėtų vandens stulpelį ir tiesiog jis pagyvintų žaidimą. Jei žmogus neišgertų vandens kaip ir alkio sistemoj jis mirštų arba tiesiai keliautų į ligoninę arba lauktų medikų pagalbos.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Pagyvintų žaidimą, biškutėli pasunkintų.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš už.Bet kaip atrodytu privarai prie nu pvz picerijos ir geri iš stulpo?Manyčiau žymiai patogiau būtu,kad kioskuose būtu imanoma nusipirkti.Pvz:Kolos,Pepsi,Gazuoto vandens.Arba tiesiog pristatyti gėrimų automatų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.