Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Burdakis_Kappa užtildė Carl_Moreti

Burdakis_Kappa

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją :Burdakis_Kappa


2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą :Carl_Moreti


3. Priežastis,kodėl žaidėjas buvo užtildytas :Įžeidinėjimai jau nepirmą kart


4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą 89f7b54c921f500d9fdf5130c0bbfe2f589.png


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visu pirma,ne tave ižeidinėjau.

 

Visu antra: http://prntscr.com/9qxc6v

Na ir kas kad ne mane, žmogau visgi tai yra įžeidimas kitam žmogui, ir kas kad tu netaisiklingai parašei žodi ''kaušas'' nes tau turbūt trūksta gramatinio  išsilavinimo, bei jei jis tavęs neužmutino tai kodėl kitas negali ? 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na ir kas kad ne mane, žmogau visgi tai yra įžeidimas kitam žmogui, ir kas kad tu netaisiklingai parašei žodi ''kaušas'' nes tau turbūt trūksta gramatinio  išsilavinimo, bei jei jis tavęs neužmutino tai kodėl kitas negali ?

negali nes ne tave ižeidžiau. Tada reikėjo bausti už /padmins ne tam.. "kauas" sakau nėra ižeidimas,Matthew tuo metu buvo Nortenu kanale ir veže mus į GW ir apverte mus su mašina ir visi mirė todėl parašiau į /padmins taip

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

negali nes ne tave ižeidžiau. Tada reikėjo bausti už /padmins ne tam.. "kauas" sakau nėra ižeidimas,Matthew tuo metu buvo Nortenu kanale ir veže mus į GW ir apverte mus su mašina ir visi mirė todėl parašiau į /padmins taip

Tu nepagrysai mano klausimo "kodėl negali kitas" geriau būtum rašės jam sms, nes tai yra tik tavo kaltė kad rašei per /padmins + pasktaityk mano sakyni iš naujo nes kaip matau tu nesupratai ką aš tau rašiau 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu nepagrysai mano klausimo "kodėl negali kitas" geriau būtum rašės jam sms, nes tai yra tik tavo kaltė kad rašei per /padmins + pasktaityk mano sakyni iš naujo nes kaip matau tu nesupratai ką aš tau rašiau

vistiek mute neteisingas turėjai duoti už /padmins ne tam

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.