Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Rytis_Bit

James_Fresh

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume :James_Fresh


• Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume :Rytis_Bit


• Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?:Už unban anketos nepatvirtinimą nors ištiesų matosi, kad aš esu nekaltas ir man laggino, manau jis norėjo apgint savo administratorių draugą kuris mane užbanino. Kai patvirtino užbaninimo anketą rašė kad per medį pravariau nes lagino [Pats pripažino] Ir priimė už kažkokį speed kurio video net nėra... Tikiuosi būt atbanintas


• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :http://greenside.lt/index.php?/topic/19356-menian-fierro-u%C5%BEblokavo-james-fresh/


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas po ilgesnės pertraukos vėl gaunu papeikimą omg . Gerai dėstysiu apie tavo ban anketą , Yra net keturi video sumesti viename iš jų tu važiavai per medį , nu dzin gal palagino , bet kaip suprasti važiavai atbuliniu ir taip greitai kilo speed , būčiau nesakęs nieko , bet visų pirmą per geležinkelį visos mašinos važiuoja lėčiau , toliau max su Sabre greitis atbuliniu yra 45-48 km /h , pats testavau . Toliau tęsent tavo ban anketą tai va sustojęs ir kaip įmanoma taip greitai įsibegėti iki 100km/h ? aš taip nemoku jeigu čia nečytinai tada pamokink mane aš visur laimėsiu . TAvo BAN anketa Spausti čia

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

3 įrodyme yra nuokalnė pats pasižėk net video matosi :) 4 video Irgi galima paaiškinti laggais pasižėk tokiais tarpais bėgejas jai bučiau čhytines bučiau čhytines išvien o čia vpš dėl lagų prisikabinėjat... Po ilgo tarpo papeikimą gavai gal todėl nes perdaug atsipalaidavai ir vpš atsipūtes priimi/atmeti ban unban anketas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

3 įrodyme yra nuokalnė pats pasižėk net video matosi :) 4 video Irgi galima paaiškinti laggais pasižėk tokiais tarpais bėgejas jai bučiau čhytines bučiau čhytines išvien o čia vpš dėl lagų prisikabinėjat... Po ilgo tarpo papeikimą gavai gal todėl nes perdaug atsipalaidavai ir vpš atsipūtes priimi/atmeti ban unban anketas.

NU nemanau , kad atsipūtęs pažiūrėk pats rokas matė tavo temą , aš rašiau jam ir jis parašė priimti temą , todėl aš savo kaltės čia neįžvelgiu niekur .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Va net pats nesugebi spręst sprendimu kurie skirti tau prašai pagalbos t.y pats nemoki susitvarkyt. Ir dar kai tikrai esu nekaltas priimi ban anketa... Unban jau gavau, bet norėčiau kad prižiūrėtojas būtų nubaustas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Va net pats nesugebi spręst sprendimu kurie skirti tau prašai pagalbos t.y pats nemoki susitvarkyt. Ir dar kai tikrai esu nekaltas priimi ban anketa... Unban jau gavau, bet norėčiau kad prižiūrėtojas būtų nubaustas.

WOW kad ne vienas nusprendžiu priimti anketą  galvoji , kad nemoku nei dirbti , nei ką ? Gyvenime manau daug ko pats klausinėji ir ieškai pagalbos , jeigu reikia , kodėl čia negaliu paklausti pvz savininko apie ban anketą . Visų pirmą aš džiaugiuosi , kad paklausiau , nes darbą atlikau gerai , todėl nemanau , kad būsiu nubaustas . Dar ,be to, tu dar gavai baną iš Roko per dieną du banai kaip suprasti ponaiti ??? . DAr bandai kažką įrodyti , bet tau taip nesiseka , kad net nežinau . Jeigu žinai kad čytinai kam rašyti man papeikimą ? Galvoji , o blogas Tvarkos Prižiūrėtojas suklys ir gaus paskutinį įspėjimą , oj ne dabar viską darau daug atidžiau ir jau geriau paklausiu Roko , negu priimsiu blogą sprendimą . Sėkmės tau čytinant kitur . 

Nu nu nu

005d36255fbf09da302c602ab9756166128.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.