Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

PD užvarė veiksmo bšk :D

Geoffrey_Entwistle

Rekomenduojamas pranešimas

Lagus susitvarkyk nes čia nėrą ką žiūrėt kai taip lagina

Wat? Lagus? Tai čia man vienam video nelagina,ar čia tik tavo dežė youtubės nepaveža?

Tikras Dizz'Nicca miesteliuose su pyrda :D Žėk bano neprasileisk,nes gali prisikabint prie nieko.

P.s Video žiūrėt buvo įdomu,tik dangų susitvarkyk.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Geros grafikos, tavo vietoj eičiau koki geresni žaidimą lošti kaip gta 5 arba dayz.

Palošiu kartais GTA 5, bet jau atsibodęs, visą ant xbox perėjęs esu tai nlb įdomu, tiesiog mentus pašaudau ir tiek ir dar dbr susibuginęs tas gta 5 su Infinite loading screen ir nžn kaip sutvarkyt.. O dayz tai bandziau, nelabai patiko man.

 

 

Wat? Lagus? Tai čia man vienam video nelagina,ar čia tik tavo dežė youtubės nepaveža?

Tikras Dizz'Nicca miesteliuose su pyrda :D Žėk bano neprasileisk,nes gali prisikabint prie nieko.

P.s Video žiūrėt buvo įdomu,tik dangų susitvarkyk.

Čia beveik visi mod'ai iš dizz nicca's pack'o, ir beto, dėl ko turėčiau ban'ą už tai prasileist ? :D

 

Lagus susitvarkyk nes čia nėrą ką žiūrėt kai taip lagina

Lagint, tai tik čia tau lagina.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jam čia vienam gal lagina, tačiau ne jam vienam nėrą į ką žiūrėti. Aš ir pats galiu bėgioti nuo policijos su motociklu. Video be jokios prasmės, vos ne freepost vapšie. Seni pasistenk kitą kartą ,kad bent idėja kokia būtų. Sveikinu laimėjai Banalumo Karaliaus titulą ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Wat? Lagus? Tai čia man vienam video nelagina,ar čia tik tavo dežė youtubės nepaveža?

Tikras Dizz'Nicca miesteliuose su pyrda :D Žėk bano neprasileisk,nes gali prisikabint prie nieko.

P.s Video žiūrėt buvo įdomu,tik dangų susitvarkyk.

 

Koks dar Dizz ? :D Enb ir skinas dizzo ..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Numesk dainos pavadinima

Čia buvo random youtube list tai nlb žinau, tikriausiai - Listen To Your Heart parašyk į youtube ir tikriausiai turėtu išmest

 

Jam čia vienam gal lagina, tačiau ne jam vienam nėrą į ką žiūrėti. Aš ir pats galiu bėgioti nuo policijos su motociklu. Video be jokios prasmės, vos ne freepost vapšie. Seni pasistenk kitą kartą ,kad bent idėja kokia būtų. Sveikinu laimėjai Banalumo Karaliaus titulą ;)

Čia buvo random video, nieko nesistengiau čia įrodyt, nebuvo kas veikt tai ir įkėliau, o čia tuos sveikinimus gali pasilaikyt sau.

 

Puikus VIDEO ! Gal galėtum duoti HUD'ą, taip pat ir FONT'us ?

Štai imk http://www114.zippyshare.com/v/Y7jirMO2/file.html

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Čia buvo random youtube list tai nlb žinau, tikriausiai - Listen To Your Heart parašyk į youtube ir tikriausiai turėtu išmest

 

Čia buvo random video, nieko nesistengiau čia įrodyt, nebuvo kas veikt tai ir įkėliau, o čia tuos sveikinimus gali pasilaikyt sau.

 

Štai imk http://www114.zippyshare.com/v/Y7jirMO2/file.html

Ačiū.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    OLIA  Svečias  Nedaz Nedaz 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.