Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Medikai pratinsis prie naujo vadovo

Marko_Escobar

Rekomenduojamas pranešimas

giphy.gif

 

Bliaa, paskutinis 2015 metų direktorius paliko pareigas. Taip, taip Rolling_Paul... Pastarasis sako - nėr ko pergyvent, turėjau gerą pavaduotoją Marcus_Sullivan! Tai vat taip ir pabandyti nusprendžiau. Nors nelabai pažįstu, mažai kalbėjęs, tačiau jeigu Edgaras pasitiki - reik ir man pabandyti! Buvo simbolinė apklausa būsimajam direktoriui (chato ištrauką pamatysite žemiau), ir šiaip - aktyvumas geras, darbuotojai nesiskundė, girdavo. Iš esmės - turiu abejonių, klausimų ar direktorius bus pakankamai ištvermingas pareigas užimti ilgesnį laiką kaip Edgaras, tačiau pažiūrėsim!

 

alJJ03b.png

 

Tai va, kad ir kiek stengiausi išburti žodžių, kad analizė atrodytų gražesnė - tingiu. Spaudžiam dešinę naujam direktoriui Marcus_Sullivan ir linkime kantrybės ir inovacijų!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kiek teko matyti, Marcus, tas, kuris man užstrigo savo aktyvumu, galbūt man jis pakeliui pasirodydavo, bet esmė, kad servery tikrai pastebėdavau ir po jo paskyrimo pavaduotoju patys medikai suaktyvėjo. Sėkmės ir kantrybės Tau, tikiuosi ne šiaip sau Marius tiek tave liaupsi. ( aš neleavines, noriu, komentuoju :D )

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    4 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Dimitri_Russia  Svečias  Titux_Tipas  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.