Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pasiūlymas Gaujoms

Jack_Kie

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jack_Kie


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mano pasiūlymas gaujoms būtų surišimo komandą pvz /surišti ir /įsodinti į mašina ir galėtų už žmogų prašyti išpirkos, aišku būtų ir taisyklės kur negalima rišti pvz : per grobimus ar veiksmą ir jomis nepiknaudžiauti ir naujokų negrobti iki tam tikro xp skaičiaus. Ir juo grobti turėtu tik su lyderio leidimu, pagrobę parašytu, kad šis žmogus pagrobtas ir į žmogaus atgrobimą reguotų ir pd


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Būtų paįvairintu gaujoms darbą, dabar tik nuo 19:00 iki 20:00 yra veiksmas o čia visa laiką galės pagrobti žmogų.


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, nes jau nuo 19 val iki 20 val kontrabanda o iškarto po jos vyksta slapto krovinio vežimas tad nemanau kad šito reikia ir be to žaidėjai nenorėtu būti pagrobti ir gaišti dėl jūsų bereikšmi savo laiką pvž žmogus susitarė ta ir ta valanda parduoti dekim mašina ir jus ji pagrobėt ir žmogus per jumis negali parduoti mašinos 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, nes jau nuo 19 val iki 20 val kontrabanda o iškarto po jos vyksta slapto krovinio vežimas tad nemanau kad šito reikia ir be to žaidėjai nenorėtu būti pagrobti ir gaišti dėl jūsų bereikšmi savo laiką pvž žmogus susitarė ta ir ta valanda parduoti dekim mašina ir jus ji pagrobėt ir žmogus per jumis negali parduoti mašinos 

Nu o ką toms gaujoms veikti iki 19:00? Nu ir kas čia blogo, kad sugaiš kelias minutes?? Aš už

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš, nes jau nuo 19 val iki 20 val kontrabanda o iškarto po jos vyksta slapto krovinio vežimas tad nemanau kad šito reikia ir be to žaidėjai nenorėtu būti pagrobti ir gaišti dėl jūsų bereikšmi savo laiką pvž žmogus susitarė ta ir ta valanda parduoti dekim mašina ir jus ji pagrobėt ir žmogus per jumis negali parduoti mašinos 

Nu, o dieną šašlikus kepam. -.-

 

Aš visada buvau ir būsiu už, siūliau tai ir Marko, bet tai jo nesužavėjo, kažką kalbėjo, kad reketavimai nepasiteisino pradžioje, tiksliai nepamenu, tad nemanau, kad čia kažkas išeis. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

uz

 

Žaidėjas baudžiamas už

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Egidijus_Bumeris

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai esu Už ..

 

Žaidėjas baudžiamas už

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Egidijus_Bumeris

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Už, ir dar kad būtų galima jį nusivešti į savo basę ar dar kurnors ir tada pd turėtų atlėkt ir bandyt. Tarkim jeigu pavyksta tai mentai kokią Y raidę palaiko ar kokia ir atsiriša. Nes dabar gaujos tik po miestelius važinėja nk neveikia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.