Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Emigruoju Cepelinas_Man

Guest Cepelinas_Man

Rekomenduojamas pranešimas

Guest Cepelinas_Man

Anketos šablonas,​


Kiekvienas serverio naujokas užpildęs žemiau pateiktą anketos šabloną gali gauti paramą, kurios pagalba galės lengviau įsilieti į žaidimą ir lengviau pasiekti savo tikslus. Jūsų pateikta informacija mums bus labai svarbi, nes tik jūsų pagalba mes galime tapti geresniu projektu ir pritraukti dar daugiau žmonių užsukti ir galbūt pasilikti mūsų SA-MP serveryje. Anketos šabloną būtina užpildyti ir pateikti naujoje temoje.


 


Užpildžius žemiau pateiktą anketos šabloną naujokui suteikiama parama yra:


  • VIP 7d.
  • 500 XP​
  • 3500 €

________________________________________________________________________________________________________________


ŠABLONAS PATEIKTAS ČIA,


 


Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Cepelinas_Man


Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​Nuo 2016.3.19


Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :Apie 2 metus​


Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ ClemenTeanTv


Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : As zaisdavau lmg.lt man jis truputeli atsibodo ir as labai megdavau Cleme_TeanTv ir pamaciau jo video sitame serveryje del tokios priezasties ir atejau


Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :Ne neivikdziau todel ir nezinau ar sunku ar lengva :))


Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Dirbau medkirciu ir gaisrininku abudu darbai idomus o nuobodumo nera


Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : ne nebuvo nes paprasiau taksisto o jam gi lengva


Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​Daznai nes zemelapio beveik nezinau


Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? :Taip buvau


Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ :Nuomojamo transporto galetu truputeli buti daugiau ji rasti nera lengva


Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? :Naudoju labai mazai ,bet jai naudoju labai padeda :))


Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? :Taip kvieciau taksi o siaip daugiau nereikejo


Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​Serveryje pateikiamos informacijos uztenka o neaiskumu nebuvo


 


Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? :Nereiketu keisti nieko viskas ir taip gerai


 


________________________________________________________________________________________________________________


 


Pildymo taisyklės,


  • Būtina kurti naują temą "Emigracijų" skiltyje, norint emigruoti mūsų serveryje.
  • Būtina aiškiai parašyti temos pavadinimą, pavyzdžiui: "Emigruoju Vardas_Pavarde".
  • Būtina atsakyti į visus klausimus.
  • Būtina parašyti tikslų savo Vardą_Pavardę mūsų serveryje (be lietuviškų raidžių).
  • Būtina aiškiai ir kuo išsamiau atsakyti į visus pateiktus mūsų klausimus.
  •  

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.