Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Yra žaidžiančių SMITE?

Deivis_Rhino

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, gal yra žaidžiančių SMITE ? tai panašus kaip LOL'as bet tik 3D grafika, ir čerepteriai yra įvairiausi dievai, kolkas žaidimas nėra labai populiarus, bet gan idomus, aš pats mečiau LOL'a, o pradėjau šitą kapot, vis kažką atnaujina karoč.


Jei kas žaidžia ir nori kartu pažaist, ar kas norite pradėti žaisti numeskit skype, pakviesiu. Pažiūrėkite Youtubėj.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kai buvo beta stadijoi žaidžiau, bet po kiek laiko mečiau. Šiaip norėčiau pradėti vėl lošti tik, kad nerandu laiko atsisiųsti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kai buvo beta stadijoi žaidžiau, bet po kiek laiko mečiau. Šiaip norėčiau pradėti vėl lošti tik, kad nerandu laiko atsisiųsti.

Tai pradėk dabar ir kokį filma įsijunk ir gi greit atsius.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žaidžiau Smite bet nesuprantu kaip ten herojus gerus gauti ką daryti žaidžiu žaidžiu bet nieko gero nepasiekiau nei reitingu nemačiau kad yra nu toks ant pirkolo man game jeigu būtu reitingai rankai būtu įdomiau. arba aš jų nemačiau ;/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žaidžiau Smite bet nesuprantu kaip ten herojus gerus gauti ką daryti žaidžiu žaidžiu bet nieko gero nepasiekiau nei reitingu nemačiau kad yra nu toks ant pirkolo man game jeigu būtu reitingai rankai būtu įdomiau. arba aš jų nemačiau ;/

Yra kaip ir lole tie ranked, reikia man atrodo 30 levelio ir gali žaisti ranked. O tuos herojus reikia pirkti. 

P.S. Kas čia yra zjbs, kad skinus gali pirkti už paprastus pinigus, o ne už deimantus, aišku ir už juos gali pirkti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.