Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Įdėjos serveriui DAUG

Gerardas_Kawaii

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki,visi šiandien noriu pristatyti įdėjas

Pirmoji:

Darbuose su pakvietimų: Važinėjant su darbiniu transportų,gautum 80 LT į minutę be vipo o su vipu 160.

Antroji:

Darbuose su pakvietimų: Nusiemus algas,mokesčiai nueitų į Darbo fondą.

Trečioji:

Darbuose su pakvietimų: Tarkim aš uždirbu su vipų 160 važinėjant su transportų,ir trūkstą 40 iki 200,tai tie 40 Litų į minutę galėtų skaičiuotis nuo kiekvieno darbininko,tarkim 10 darbuotojų firmoj ir jie važinėjant uždirbtų 400 Litų į dfondą per 1 minute,priešingu atvejų,jei esi ne vipas,tarkim 10 darbuotojų vėl gi dirbą,80 uždirbą tai jie į minute uždirbs 200 Litų kadangi 20 Lt trūkstą iki 100.

Ketvirtoji:Jeigu paseki tarkim 160k Patirties,tau kas 2k patirties didėją po 2 LT uždarbis į minutę t.y 80 uždirbi be vipo,tai 82 uždirbi su 162k xp tas pats su vipu 162 LT į minutę uždirbi.

Penktoji:Darbuose be pakvietimų: uždarbis be vipo būtų 20 LT į minute o su vipų 40 LT į minute

Šeštoji:Bankuose,galimą būtų pasiimti paskolą. Suma nuo xp kiekio tai jeigu tu turi 100k Xp tu tiek ir gali pasiimti pinigų.

Septintojį:Sukurti serveryje 2 Gaujas ir 2 Mafijas,bei padaryti iki 4 Teisėsaugos sričių

Aštuntojį:Ną ir paskutinė įdėją: Pradėti skelbti atrankas į Forume skilčių moderatorius,tam,kad prižiurėtų žmones nuo įžeidinėjimų,freeposterių ar sau repų deliotojų

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gerardai, supranti, dar nėra serverio, taigi dar tos idėjos nieko vertos, pats pagalvok logiškai, mažu jau tai yra, o mažu nebus, aš manau, kad per anksti tokias idėjas skelbti, kai jau bus paleistas serveris tada galėsime įžvelgti jo trūkumus ir privalumus, ir galiausiai jau tada galėsime skelbti savas idėjas, kurias galbūt įgyvendins savininkai. Nesakau nei prieš nei už, per anksti dar įgyvendinti tai.
P.s. Čia tik mano nuomonė.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gerardai, supranti, dar nėra serverio, taigi dar tos idėjos nieko vertos, pats pagalvok logiškai, mažu jau tai yra, o mažu nebus, aš manau, kad per anksti tokias idėjas skelbti, kai jau bus paleistas serveris tada galėsime įžvelgti jo trūkumus ir privalumus, ir galiausiai jau tada galėsime skelbti savas idėjas, kurias galbūt įgyvendins savininkai. Nesakau nei prieš nei už, per anksti dar įgyvendinti tai.

P.s. Čia tik mano nuomonė.

Paskutiniai minutei nereikia pasilikti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.