Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

SF Medikai (MTA)

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime : Mdcn


2. Kiek laiko maždaug skiriate šiam darbui :  Viskam 5h bus.


3. Jūsų kontaktiniai duomenys : flame.wolf420 (skype)


4. Šioks toks komentaras apie darbą : Pats pirmas map darbas, mapinu pirmą kartą, tad nieko nuostabaus nesitikėkit. Sumapinta SF medikų teritorija, bei interioras. 


5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas) :  Dirbau su senu pc, tad kokybė lieva, bei fps mažas.


https://www.youtube.com/watch?v=bNc9xddcgnc 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip pirmas darbas tai gal ir visai nieko, bet jau visur matytą panašus vaizdas, tad tikėjausi pamatyti kažką įdomesnio. Sėkmės tolimesniuose darbuose

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Trumpai tariant darbas visai nieko,kaip pradedančiajam. Įvažiavimas paprastas koks ir turi būti. Tą automobilių aikštelė,gal kiek blankokai atrodo,siūlyčiau ją patvarkyti. Garažas kur yra greitosios pagalbos automobiliai irgi atrodo tuščiai,

~ Siūlyčiau, susitvarkyti aikštelę.
~ Taip pat padaryti,gal kokią sieną iš objektų,atskirą į važiavimą į garažą(kur yra greitosios pagalbos automobiliai.
~ Perdaryti tą patį centrą kur visi mėgsta jį pripildyti,ir gan prastai atrodo. Siūlyčiau skirti daugiau laiko tam centrui kur yra prie pastato įėjimo. Bei padaryti ką nors išradingiau.

~ Galu gale siūlyčiau darbus pradėti daryti su MAP`Editoriumi,nes su MTA,nieko įspūdingo manau ir neprikursi.

Sėkmės kituose darbuose !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, aš pats esu mapp'eris ir pirmas mapp buvo lygiai toks pat. Patarimas dėk ko mažiau skirtingų objeckt'ų, nors jie ir atrodo gražiau ir pan. Tiesiog dėk ko mažiau, nes kyla lagg'as. Norėčiau palinkėti malonaus mapp'inimo, ir kantrybės.. Nes vien aš nusikopijuodamas koordinates aš neįsaugodavau. Tai sekmės :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ną nežinau man tai visiškai tarp tokiu miestu tokios bazes nepatinka nes labai didelės ir nesuprasi kur kas čia darbas visai normaliai labiausiai patiko tas fontanas daugiau nieko naujo nepadarei. Sekmės kurt toliau siulyčiau daryti kažką kaimeliuose.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai,kad čia kažkurio serverio kopija ,daug kur ir daugeliuose serverių masofkėse pamatysi tokią SF ligoninę arba tu pavogei iš kažko arba grynas kopijavimas , ždž gl seni

tai mates as ir sita net negincytina kad kopija arba meto per servus, kur savo NEMELUOK!!!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas. Tai matau didelę bazę. Gerai, kad didelė, bet pastebėjau kad labai daug tuščių vietų. Reikia kuom nors užpildyti pvz. Lempos, medžiai, krūmai. Bet kaip pirmam darbui visai nieko ;) Tobulėk, sekmės!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

" Temos rakinamos paprašius temų autoriams, ar diskusijai temose nevykstant ilgiau nei dvi savaites. Norint papildyti ar pakoreguoti užrakintos temos turinį dėl temos atrakinimo kreipkitės į PM"

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Randy 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.