Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pasiūlykite žaidimų.

Pacan_Adidas

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki.


Sukūriau šią temą kad pasiūlytumėt įvairių žaidimų.


Žinoma ten koki cs, cs:go, lol. Yra visiems žinomi bet norisi kažko įvairesnio taigi siūlykit žaidimus įvairius. Nes belaukiant naujo projekto nėrą ka veikt :D Tai reikią trumpam pažaisti kokį game be SAMP.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Like jei negailą :D


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mėgsti žaidimus kaip CS? nori labiau apskaičiuoti kiekvieną savo judėjima kad nebūtu boom ir lavonas? Esu labai atidus? Mėgsti smurta? Mėgsti sėlinima? Išmegink: Insurgency 

 

Mėgsti galvosukių žaidimus? Patinka atviras pasaulis? Nori būti 1nas iš išskirtiniu? Taigi kaip tik tau: the elder scrolls v skyrim

 

Mėgsti panašius žaidimus kaip lol?Kuris užima nedaug ir prašo negalingo pc? Prime World (va čia grajus pats žaidžiu metus laiko esu labai daug paženges žaidime praktiškai prieš leitenantus žaisdamas visada laimiu) [Tiktai reikia čia daug laiko.](projekto laukimui tinkamas žaidimas.)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mėgsti žaidimus kaip CS? nori labiau apskaičiuoti kiekvieną savo judėjima kad nebūtu boom ir lavonas? Esu labai atidus? Mėgsti smurta? Mėgsti sėlinima? Išmegink: Insurgency 

 

Mėgsti galvosukių žaidimus? Patinka atviras pasaulis? Nori būti 1nas iš išskirtiniu? Taigi kaip tik tau: the elder scrolls v skyrim

 

Mėgsti panašius žaidimus kaip lol?Kuris užima nedaug ir prašo negalingo pc? Prime World (va čia grajus pats žaidžiu metus laiko esu labai daug paženges žaidime praktiškai prieš leitenantus žaisdamas visada laimiu) [Tiktai reikia čia daug laiko.](projekto laukimui tinkamas žaidimas.)

Dq už pasiūlymą :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Payday 2,Hero 2,Asasinas,Fifa 2k14,minecraft,big run,needforspeed 2

Dq už pasiūlymą reikės pažiūrėt.

 

Draudžiama naudoti paprastą citavimą kai yra galimybė naudoti "Daugybinį citavimą";

Žodinis įspėjimas.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

www.gameris.lt šitame puslapyje šone pasirenki kokio nori žaidimo ir išmeta tau daug, išsirink kokių nori. :) Bet nesiūlau Leagui of Legends, šudas paskutinis ;D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Need For Speed dalys patariu išbandyt.Spec Ops: The Line visa perejau tikrai įdomus žaidimas bet trumpokas.Mafia II irgi osum žaidimas teko seniau žaisti.Heroes of Might and Magic dalys patariu išbandyt,aš bent esu žaides 3 ir 5 dalį,irgi gan įdomus žaidimais.Age of Empire 3 gan visai įdomus strateginis žaidimas,man jis patiko nors neesu strateginių žaidimų fanas.G-Force dabar pats žaidžiu :D Gan patinka su Hamster'iais lakstyt.Taip pat siūlau išbandyti Operation Flashpoint dalys.


 


Papildau :


 


Gali taip pat išbandyti Bioshock dalys teko man žaisti 2 dalį bet nedaug.Doom 3 irgi įdomus game teko pora min žaist nes užpiso kad tamsu labai būna kai zombius šaudai :D.Tomb Raider irgi įdomus žaidimas,esu visa perejas.Grand Theft Auto IV taip pat smagus žaidimas,žaides esu ir gal dar žaisiu jei pc naują gausiu.Battlefield dalys irgi siūlau išbandyti,kiek žinau tai tikrai įdomus online žaidimas.Aišku gali pabandyti ir Call Of Duty dalys teko žaisti man 2 dalį ir Call of Duty 4: Modern Warfare,tikrai pritraukiančios žaidimo dalys.Ir gali išbandyti dar Warface teko biški matyti kaip brolis ji lošia.Nu ir dar siūlau išbandyti Blackshot ir Crossfire.Taip pat gali išbandyti Kick-Ass 2,žaidžiau labai patiko bet labai užpisdavo kai mane nupisdavo nes nemokedavau su specialių judesiukų :D


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

siūlyčiau tiesiog žaisti vieną žaidimą : cs:go. Na pats populeriausias dabar, neatsilik.

Tai žinomą žinau šitą gi žaidimą :D Lošiu pats. Bet ačiū kad ir siūlai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Minecraftą, gta5 D dar neblogas visai GTA 4 man sueina įdomiai misijas vygdyti, siūlyčiau minecraftą nes dabar ten visai gerai padaryta kai microsoftas nupirko prikūrė visokių naujovių :)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu pereik visus Gta nuo Vice:City iki Gta 5 pamatysi atsiras ką veikt, aš išsikėliau sau tokią misiją, Vice:City ; San:Andreas - completed ; Gta 2 40 percents completed.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.