Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Vakaro mašinų meet'as [2]

M'Blooperis

Rekomenduojamas pranešimas

Karoče, tiems, kas žiūrėjot su ausinėm, parašykit man, nukreipsiu pas gerus daktarus, tragiškesnio soundtracko net su žiburiu nerastum. Iš video pusės, irgi baisu. Editas tragiškas, klipukas kimba. Ir jo, nuo kada 5 mašinos tau čia meetas? Ir išvis, koks turi būti gyvenimo sugadintas, kad išvis kurt tokio tipo filmukus? Aš primetu tave, čj nuvarei į skelbimų kontorą "Yoo mašinų meetas, filmuosiu bus linksma" :D Nu ką žn, mano nuomone, iš tavęs filmukų kūrėjas kaip iš šuns breikdanceris.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš tai visai UŽ tokius dalykus, buvau ir aš kažkada padaręs tokį meet'ą, bet kitam servery, tai ten nors ir mažai atvažiavo, bet tokias nesąmones darė, tai čia dar gerai, kad visi klausė. Nu muzika iš tiesų nekokia, bet malonu, kad stengeisi. Sėkmės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dekui Punto, Garreth, Pauliau, jūsų nuomonė lieka jūsų... Tikrai pats žinau kur reikia tobulėti ir pnš... Na kai turėsiu geresnį PC procesorių tikrai pagerės kokybė ir nebelagins... O su muzikai , tai sunku buvo pasirinkti ... kitą kartą bus geresnė...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Video yra kur tobulėti, patariu kitą kartą filmuoti su programomis kurios filmuoja geresne kokybe, patarčiau OBS ar Fraps'us, reikėtu sumažinti efektų kurie nėra vietose. Ir nesupratau, kampe matosi kad būna apie 60fps, bet video žiūrisi lyg būtu mažiau 20, pabandyk renderinant naudoti 720p30 ar 1080p30.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jau galvojų atėjau pažiurėt BMW meeto kaune  :D Suklydau nežiurėjau pilnai video nes tikrai buvo nuobodus, nenaudok effectu nes fps muša ir video kokybė prastėja su visokiausiais laggais ir fps dropais.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Trumpai ir aiškiai - nebekūrk. Tavo kompiuteris lagina, kaip nežinia kas, net neįmanoma žiūrėti tokio video, taip pat grafikos x16 rėžia akis, fps kiekis kampe bei bandicam užrašas. Video efektai irgi nieko gero (spalvų keitimas ir kt.), pats veiksmas irgi nieko įdomaus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.


"Temos rakinamos paprašius temų autoriams, autoriui ilgai neatnaujinant temos ar diskusijai temose nevykstant ilgiau nei mėnesį. Norint papildyti ar pakoreguoti užrakintos temos turinį dėl temos atrakinimo kreipkitės į PM"


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.