Paulius_Micro

Narys

Paulius_Micro

Narys
 • ID

  813
 • Turinio skaičius

  279
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  5

Paulius_Micro paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 11 2017

Paulius_Micro turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

29.398 profilio peržiūros
 1. Paulius_Micro

  Pirmas mano rap instrumental ,,First level'' Enjoy.

  Gera pradzia!
 2. Paulius_Micro

  Laurynas_Leigon užtildė Paulius_Micro

  https://imgur.com/a/WL4jOa9 Nematau jokio įžeidimo. Jau kalbėjau su prižiūrėtojais, atsakymas buvo "jei žmogus įsižeidė, tai lygu įžeidinėjimams" Tai kur logika? Pavizdys: Tarkim kasnors servery man parašo "Oj koks tu gražus", bet mano nuomone aš esu ugly af ir priemu tai kaip įžeidinėjimus, tai galiu šaut mute? Nes aš juk įsižeidžiau? Ir šiaip, kas tau pačiam negerai, jei įsižeidėi dėl MOLIŪGĖLIO. Pasikartosiu: M O L I Ū G Ė L I O ??????????????????????????? Visiems siūlyčiau atsigauti ir nutarti kas lygu įžeidinėjimams, o kas ne, nes dabar visas tas reikalas kabo ar žmogus įsižeidė ar ne. Bauskit už keiksmus ar kažką panašaus kaip gaidžiai, asilai kuriuos nu tikrai galima prilygint įžeidinėjimams. Ir šiaip, Leigonai, ir taip aišku, kad su nonstop baudimu bandai pasiekt komandą ir galvoji, kad bausdamas visus kad ir už menkiausia nusižengimą darai gerą serveriui. Nuvilsiu, nifigą, kaip tik esi tas, kuris labiau kenkia. Jei nori tos komandos, tai tu remkis logika, atsižvelk į situaciją, taip gal net padėsi serveriui, o dabar esi tas, kuris tik renką heitą ir jaučiasi davolnas bausdamas kitus. Nu ir galiausiai, susitinkam prie mediku bazės, duosiu tau pora vaistinėliu haliavai, pahealinsiu ir prablaivysiu, nes MANO NUOMONE ESI LABAI LABAI STIPRIAI LIGOTAS.
 3. Paulius_Micro

  Parduodu raudoną elegy!

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Paulius_Micro2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Bagažinė tuščia, visa kita info foto.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/pjCNAvV4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Siūlom nuo 400k 5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Veiksmas forume, žaidime sunkiai mane sugaudysit. Jei domins - susitarsim kada prisijungsiu.
 4. Paulius_Micro

  Permainos projekto valdžioje,

  Kas kart atėjus į forumą @Rebeka užima vis aukštesnes pareigas, woaaaah Kas toliau? Savininkė?
 5. Paulius_Micro

  Jūsų klausoma muzika.

  Deep shiet, kiekvienam savo. Ir jo, Get`Paido gabalai irgi belekokie Tik jeims reikia tinkamos vietos ir laiko, nepamenu baliushkos be tu gabalu https://soundcloud.com/llavre/vienaskaita-doesitmatter
 6. Paulius_Micro

  2018.02.01 UPDATE (GREENSIDE # 0.1.8.6)

  Damn, tai kiek supratau bandant begt nuo milicijos galima ir bananu gaut? o uz grasinimus tai ka zn, as asmeniskai nelabai pagaunu kas tie grasinimai servery. Cia tipo "Duok adresa, atleksiu sutrypt makufeli" ar "NEISEISI IS HP, VAIKAZ"? Kokia itaka jie daro, kad tokia nuobauda didele? Bet jo, labai smagiai susiskaite visas kitas stuffas, saunuoliai!
 7. Paulius_Micro

  Parduodamas geltonas (6ID) transportas!

  Tahoma 125k jei tinka
 8. Paulius_Micro

  Parduodamas 200m energijos verslas

  Apie 4 +- noriu, 3m niekaip
 9. Paulius_Micro

  Parduodamas 200m energijos verslas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Paulius_Micro 2. Parduodamų patalpų dydis: 200m 3. Verslo lygis: 3 4. Verslo šaka: Energija 5. Norima kaina už verslą: Atviras pasiūlymams, 6. Nuotraukos su verslo informacija: 7. Papildomi komentarai (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Parduodant susidevėjimas bus 0 procentų, produkcija su laiku vis auga.
 10. Paulius_Micro

  GIVEAWAY NRG-500 !!

  Anketa Vardas_Pavardė serveryje : Paulius_Micro Ką veiksite su šią NRG-500, ar norite laimėti? : Jau ne vieną kart gaunu pasiūlymą prisijungt pastuntint, bet vis neturiu nrg ir tam lėšų, kadangi viską suleidau EscoBet punkte xd ir jo, būtų gan geras paskatinimas išmokti stuntint ar net bandyti prisijungt prie nrg-clubo Nuomonė apie Jake Paul [* Xarim] (Nebūtina atsakyti) : Kaip ir nesam bendravę, bet didelis respectas, kad kaupi shit tackas su gerom spalvom, man irgi patinka tokie agregatai
 11. Paulius_Micro

  Foreverio avataru galerija 06.23

  Sv, Visados_Jaunas (((: dv jei gali padaryk su dumukais ar rastafariais 250x250 ir gausi dovanų kreizi avtomobyli serve ((:
 12. Paulius_Micro

  Perku Elegy

  Viskas xflow apart dusliu ir stogo, jie alien. Nėra sideskirtu, raudona spalva, zdz ledas ne elegy. Parašyk per žaidimą
 13. Paulius_Micro

  Parduodami gražūs sultan'ai

  Sakyk kiek nori už geltona ir kokia rida
 14. Paulius_Micro

  Parduodamos 3 Sabrės gražios.

  Oho, mano sabre jau pusę servo baigia apkeliauti ((: Apie ta su didžiausia rida aš. Domintų ji mane, pamatysi mane žaidime - parašyk, aptarsim kaina
 15. Paulius_Micro

  Pagalbos dėl CAPTCHA

  Ne, naršyklės sausainiukus ištrink. How to delete cookies googlink