Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Litas_Pitas vs Mantvis_Daedo

Logan_Wilson

Rekomenduojamas pranešimas

Aš jau matau koks tu, sako nors ir mažas, bet ne silpnas, tai ką tu realybėj į pilvą vaksosi? Nejuokink, tu mantvio net pažastų nepasiektum ir  net nepajustum kaip prasileistum, nes sporto gimnazijoj ne šutka mokinasi, ten visi pasportuoja, o ne vien pr pc sedi.

Krc protinguolis esi. Kiek Mantviui metu ? 18 ? Litui tai 15, jo ugis tikrai nedidelis koks 1,64 ir tu čia lygini kas ką pakirstu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Krc protinguolis esi. Kiek Mantviui metu ? 18 ? Litui tai 15, jo ugis tikrai nedidelis koks 1,64 ir tu čia lygini kas ką pakirstu.

15?Rly?Ir toks cypalinis?Nebent Justin Bieberio giminaitis. :DD O šiaip Litas tai tik šneka rusiškai bet nesupranta ką sako , dauguma sakot , suvartė jį , su žemaitišku akcentu bet ką gali suvartyt , nes kiti nesupranta ką šneki. Ir šiaip , juokinga tarmė.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

15?Rly?Ir toks cypalinis?Nebent Justin Bieberio giminaitis. :DD O šiaip Litas tai tik šneka rusiškai bet nesupranta ką sako , dauguma sakot , suvartė jį , su žemaitišku akcentu bet ką gali suvartyt , nes kiti nesupranta ką šneki. Ir šiaip , juokinga tarmė.

jis protingas nes neruko, buk kaip litas. gerai bus kaip *cenzūra*eris vyrins milijonus o tu sedesi ant mamos kisenes ir skaiciuosi skatikus.

 

 

LITAS MLDC VISI KITI ...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

jis protingas nes neruko, buk kaip litas. gerai bus kaip *cenzūra*eris vyrins milijonus o tu sedesi ant mamos kisenes ir skaiciuosi skatikus.

 

 

LITAS MLDC VISI KITI ...

Jis nerūko , vadinas balsas keičias kai rūkai?Nejuokink , su brendimu balsas keičias... Nepatingėjau surast , skaityk : paauglystė – didelių pokyčių, tame tarpe ir lytinio brendimo, laikotarpis. Paprasčiausiai į jį galima atsakyti taip: lytinis brendimas - tai berniuko tapimas vyru. 

Pats sustūmei ant jo nesąmonę rašydamas.Sako vyrins milijonus , kažin kur tie milijonai būs , turbūt greenside.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu rukai balsas tikrai pasikeicia,pats rukiau ir daug kas sako kad mano balsas pasikeites taip kad nebenusnekek cia.pitas mldc pavare kap rekals next time do better okey""

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu rukai balsas tikrai pasikeicia,pats rukiau ir daug kas sako kad mano balsas pasikeites taip kad nebenusnekek cia.pitas mldc pavare kap rekals next time do better okey""

Taip , pasikeičia , tačiau 15 mečio balsas tikrai turi būt stambesnis negu to cyplio. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taip , pasikeičia , tačiau 15 mečio balsas tikrai turi būt stambesnis negu to cyplio. :)

nu ir ka tas tavo jibalnas balsas gali padaryt? sprendi apie knyga is virselio vaikine. pasuksiu dabar litui kad tave iskirstu, zinosi kad su vyresniais reiketu pagarbiau kalbeti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nu ir ka tas tavo jibalnas balsas gali padaryt? sprendi apie knyga is virselio vaikine. pasuksiu dabar litui kad tave iskirstu, zinosi kad su vyresniais reiketu pagarbiau kalbeti.

Nei žinai kiek man metų , nieko. :) Dar Rokui_King pasiskūsk.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Krc protinguolis esi. Kiek Mantviui metu ? 18 ? Litui tai 15, jo ugis tikrai nedidelis koks 1,64 ir tu čia lygini kas ką pakirstu.

15 metu ir 1.64? aš 14 metu 1.71 buvau. Mantviui tikrai ne 18 nenusišnekėkit, aš žinau kiek jam, bet jums tai neaktualu. Balsas nieko nepadarys, bet iš balso jau galima daug ką suprast apie žmogaus subrendimą, pas mane klasiokas yra, kurio balsas vaikiškas ir elgiasi kaip vaikas, tad nepi*kit čia proto, kad iš viršelio nespręst.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

15 metu ir 1.64? aš 14 metu 1.71 buvau. Mantviui tikrai ne 18 nenusišnekėkit, aš žinau kiek jam, bet jums tai neaktualu. Balsas nieko nepadarys, bet iš balso jau galima daug ką suprast apie žmogaus subrendimą, pas mane klasiokas yra, kurio balsas vaikiškas ir elgiasi kaip vaikas, tad nepi*kit čia proto, kad iš viršelio nespręst.

Aš lita pažystu ir tu čia neknisk proto dėl balso, jis tik per sampa durniu malioja, nes jam grynai poc.hui ką jus manot apie jį, o realybej jis elgiasi visiškai kitaip. Sprendžia čia pagal balsa nors jo gyvenime nemate.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

15 metu ir 1.64? aš 14 metu 1.71 buvau. Mantviui tikrai ne 18 nenusišnekėkit, aš žinau kiek jam, bet jums tai neaktualu. Balsas nieko nepadarys, bet iš balso jau galima daug ką suprast apie žmogaus subrendimą, pas mane klasiokas yra, kurio balsas vaikiškas ir elgiasi kaip vaikas, tad nepi*kit čia proto, kad iš viršelio nespręst.

13 metų 180 :P

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš jau matau koks tu, sako nors ir mažas, bet ne silpnas, tai ką tu realybėj į pilvą vaksosi? Nejuokink, tu mantvio net pažastų nepasiektum ir  net nepajustum kaip prasileistum, nes sporto gimnazijoj ne šutka mokinasi, ten visi pasportuoja, o ne vien pr pc sedi.

Klasiokas yra, visai kitos, nei sampe. Roki jai sampą su realiu gyvenimu lygini tai ką žn.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Reikuti, tu galvoji kad visi zmones subrenda vienodai ir vienodu laiku?kekviens zmogus skirtingai,koks skirtumas ar jis cyplius ar jis normalus nei tu su juo bendrauji nei ka,ir db cia bandai uzstumti,vercha forume primeti.taickiek tau metu reikuti sakyk ir ateik i ts ir pabazarinsi ir irodysi kad tavo balas ne cypliaus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.


"Temos rakinamos paprašius temų autoriams, autoriui ilgai neatnaujinant temos ar diskusijai temose nevykstant ilgiau nei mėnesį. Norint papildyti ar pakoreguoti užrakintos temos turinį dėl temos atrakinimo kreipkitės į PM"


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.