Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Apgavo Lucas_George

Slumpexs

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė : Tautys_Bzz

Žaidėjo Vardas_Pavardė, kuris jus apgavo : Lucas_George

Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais (nuotraukos, video medžiaga) : tai vaat as jam parašiau /sms ar galiu adaribt tavo versle jis man atrašė gal nori biznio as pasakiau jo duodu 200k ir tada jis man ten sake duoti 200k ir t.t viskas matosi video.Prašau grąžinti pinigus,nes aš tik naujokas iškart nebeturiu 200k..

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, manau kad dabar mano draugas forume sėdi bane, kitaip sakant suspende taigi siunte jis man pora ss kad tarietes dėl sultano o ne dėl verslo nes kiek žinau nuo 200k verslo gal neina parduoti nžn

 

+ t.y tavo nickas neatitinka su forumo ir žaidimu ir tavo parašas netgi kitoks tai kaip čia gali buti

 

Beje tu pats sakėi nebepirksi puskui vėl atvarėi ir norėjai pirkti sultana tai krč nžn kaip jus čia https://imgur.com/a/I1CHE

 

Ir dar nelabai gražėi ji išvadinai aivarui į skype chat nusius jjis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žiūrėk dabar.Labas *Įžeidimas*,Argi aš turiu tą sultaną? pirkau iš to *Įžeidimas* biznį,jokio sultano aš nepirkau bomžas

 

 

Narys gauna vieną įspėjimą už;

• Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus;

Redaguota Hugo_Armani

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Vapšie gi kur matosi kad aš tau versla siuliau gi kodel toliau ten nebefilmavai kaip daviau.. Beje ką čia bandai įžėidinėti pačiam 11 metų dar sakėi kad bratkis suspardys tave pats taip sakėi ant parašo reikew užsidėt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Rokai - man nekaip neišėks gražinti nes dabar neturiu pc jis tvarkomas tai pats nujimk tas šaibas nes man neis, *cenzūra* vapšie nors neapgavau.

 

Kokie jus kiti žmonės *įžeidimas*...Atmazina jis aiškiai matosi,dbr gi tau xujnia būs čj Adminas būs nuimtas.Pagal viską tai visą turtą praradai :) Nes iki vakar 19:00 reikejo pervest.Nepervediai tai praradai.WP Tauj   :P Sekmes.

 

 

Įspėtas už įžeidinėjimus.

Redaguota Hugo_Armani

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.