Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Dėl javų lauko

Johnny Mangano

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Johnny_Mangano


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Visi ūkininkai kuldami grudus javu lauke su kombainu susiduria su šita problema- šlaitai. Jie labai trugdo kadangi kaip tik važiuoji šlaitais taip ir nukrenti (nuvažiuoji nuo jo) su kombainu, o tai kelia nepatogumus. Siūlau perkelti javų lauką į normalesnę vietą, ji bus pavaizduota nuotraukoje.


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Ūkininkams bus daug patogiau dirbti :)


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)http://imgur.com/1JyEYue

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Idėja gera, bet administracijai nepatinka, cituoju iš čhat su Roku dėl pasiūlymo įgyvendinimo:

Laba diena, kiek testavome su visa komanda, tai jokių problemų nebuvo. Aišku, jeigu tvarkingai važiuoji, o jei važiuoji bet kaip kad tik pririnkti reikiamą skaičių grudų, tada čia kita problema, reikėtų išmokti važiuoti.

Mano nuomone neužtenka gerai važiuoti, ką reikia daryti kai stengies gražiai derlių nujimti, ir važiuoji kraštais ir nukrenti.. Na čia tai nelabai Rokas logiškai suskėlė.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Todėl ir padarė tokę vietą, kad ko sunkiau būtų užsidirbti pinigų ir paiilgintų žaidima serveryje. PRIEŠ, gera ta vieta yra. Jus pagalvokite jeigu būtų lengviau ir nebeįdomu būtų žaisti ir trumpiau žaistumėte serveryje, nes viską turėtumėte jeigu būtų visko greit ir lengva. Jeigu padarytų ten kur nuotraukoje yra ir paliktu kur dabar yra ir būtų tos 2 vietos aš sutikčiau, o dabar PRIEŠ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai manau gera mintis ! Už šia įdėją ! :)

 

 

Forumo narys baudžiamas įspėjimu už;

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Ganja_Good

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jeigu padarytų ten kur nuotraukoje yra ir paliktu kur dabar yra ir būtų tos 2 vietos aš sutikčiau, o dabar PRIEŠ.

Gal ir gerai būtų 2 laukai, daugiau erdvės, bet jei padarytų kur aš rodžiau toj vietoj, tai į aną lauką niekas nevažiuotų  <_< Ir tikrai lengviau nebus uždirbti šlamančių, nes gi nesvarbu čia ar ten laukas bus :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.