Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Carlos_Riverry

Carlos_Riverry

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki Visi! Šiandien prisistatysiu aš! 


 


Sveiki, mano vardas Dominykas , man Tuoj 15 metų,už 3mėnesių. todėl skaitau jog man 15, Turiu mamą vardu Indrė Tėtį Vardu Eugenijus , Patėvį Vardu Aurimas, Bei jaun.brolį kuriam tuojaus 4 metai, Rojus , Turiu šunį patelę , Jork.Terjerą - Cherry, Bei Žirgą - Viesulas, užsiiminėju jojimo sportu, lankau jau apie 2 metus, bet rimtai pradėjau žiūrėti į šį sportą nuo vasaros, Dabar apie mano charakterį, jo bruožus, Gerieji bruožai, jog esu mandagus, malonus žmogus, niekada neignorinu kitų , Neesu pasikėlęs , nors dievai žeme nevaikšto, niekada neatsisakau į žmonių pagalbos šauksmą, kaip sakant niekada neatsuku nugaros kitam, nemėgstu žmonių kurie nepadeda man kovoti kovoje, o bando būti šalia kai aš švenčiu pergalę, esu įmantrus žmogus, žiauriai linksmas, savoj kompanijoi ,dabar blogosios - kartais esu įkyrus , mėgstu panert, kartais mėgstu pasipizdavot, tai vą dar esu gimęs [ 1999 03 18 ] , pradžiai tiek foto įkelsiu veliau daugiau. :


 


10881624_761287207242613_53152679868573210410871_762400280464639_652590417983359


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, malonu susipažinti. 

 

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

Vartotojas nubaustas.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, Riverry !


Malonu susipažinti su tavimi.Nuoširdžiai linkiu didžiausios sėkmės GreenSide.LT serveryje.Patirk tai ko dar nematęs    ;) 


15 tikrai nėra :D arba ne tavo foto


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  Volkswagen_Golf  Roki_Reider 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.