Jump to content

Volkswagen_Golf

Narys

 • 456

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

420 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Volkswagen_Golf Jūsų mėgstamiausia veikla „GreenSide“ serveryje: Dirbti pervežėju, taip pat keltis ridą.
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: Volkswagen_Golf Jūsų praėjusios savaitės (/bendradarbiai) lentelė: https://ibb.co/z4KT29d Šios savaitės (/bendradarbiai) lentelė: https://ibb.co/khz9zWW Jūsų pagerinti kontraktų rekordai: Kaip sekėsi ši savaitė?: Eilinė diena ofise.
 3. 1. Už ką žaidėjas turėtų būti užtildytas?: Įžeidimai. 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://ibb.co/cxBv51N
 4. 1. Už ką žaidėjas turėtų būti užtildytas?: Įžeidimai 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://ibb.co/f9rmr9G
 5. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Volkswagen_Golf • Apibūdinkite aiškiai ir plačiai kokia tai klaida?: Žodyje pamėtimas turi būti parašyta pamėtymas. • Vaizdinė medžiaga kuri patvirtintu klaidą: https://ibb.co/vZrnxBk
 6. 1. Kiek jums metų?: 24 metai ir 11 mėnesių. 2. Kuo užsiimate gyvenime?: Šiuo metu, paskutiniąją savaitę dirbu valstybės tarnyboje, tačiau dėl paskelbto karantino esu priverstas būti namie, o dirbu VĮ "Regitra" įmonėje, o 03 01 pradėsiu dirbti ARV Auto vairavimo instruktoriumi. 3. Koks jūsų atlyginimas?: 1300€ į rankas + premijos. 4. Ar jūsų darbui/veiklai/užsiėmimui reikalingas kažkoks išsilavinimas, jei taip koks?: Žinoma, kad taip, minimum aukštasis neuniverstitetinis ir pageidautina, kad būtų susijęs su transportu. pridedu kam įdomu pamatyti, kokia būna atranka į VĮ "Regitra" 5. Ar daug pastangų reikėjo, kad gauti šitą darbą?: Labai, 2 mėnesius vyksta atranka ir tik 30% kandidatų patenka. 6. Ar būtiną žmogui išlaikyti 12 klasės egzaminus, kad susikurti gražią ateitį, gauti gerai apmokamą darbą ir išlaikyti šeimą?: Manau, kad ne tik 12 klasę, tačiau ir reikia daugiau, aš pats šiuo metu baiginėju magistrą ir žinau, kad ateityje turėsiu nuolatines pajamas, gal netgi didesnes nei dabar. 7. Ar žmogus Lietuvoje be mokslų gali gerai uždirbti jūsų manymų? [Pagrįskite savo nuomonę]: Manau, kad galima, tačiau reikia įdėti nemažai pastangų, kadangi Lietuvoje nėra aukšti atlyginimai, todėl svarbu žinoti ką darai ir kaip darai ir pasirinkti geriausią sritį, kurioje reikalingi specialistai. Aš pats didžiąją dalį gyvenimo dirbau automobilių servisuose, o paskutinė darbovietė prieš dirbant valstybės tarnyboje buvo BMW atstovas Lietuvoje. Svarbiausia yra siekti tikslų ir duosiu patarimą visiems, kurie nori gauti gerą darbą, tai nebijoti eiti į nemokamas praktikas, kad įgauti patirties, nes čia yra neįkainojama tai, ką gali suteikti įmonės, priimdamos jus praktikuotis įmonėse, ypač dabar, kai nereikia į mokslus patarimas ieškoti kokią norite įmonę ir bandyti siųsti CV, tačiau reikia jį susikurti ir turėti gerą motyvacinį laišką. 8. Papildomas punktas išreikšti nepaminėtoms mintims:
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Volkswagen_Golf 2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Na, kadangi dažnai nutinka taip, kad dedant /sdeze žmonės netyčia uždeda ne ant tos vietos, tai mano pasiūlymas būtų, kai pasirenki į kurią vietą nori dėti, kad prieš patvirtinant išmestų papildomą lentelę, kuri parodo vietoje kurios aprangos yra norima dėti kitą aprangą. 3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Tiesiog, manau, kad būtų mažiau neatidumo prieš dedant. 4. Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto): https://ibb.co/0Jrg7dm ir šioje vietoje reikėtų įdėti papildomą GUI lentelę, kuri dar parodytų vietoje, kurios aprangos yra norima dėti.
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Volkswagen_Golf 2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mano idėja būtų dėl Premium narių įspėjimo. Pvz, kad būtų kažkokia nauda iš gautų įspėjimų, tai reikėtų padaryti taip: už kiekvieną gauti įspėjimą būtų apribotos kai kurių komandų naudojimas (/pgydytis, /pkrauti ir t.t), nes dabar kiekvienas premium narys, gavęs įspėjimą jį gali laisvai nusiimti, o jeigu atsirastų kažkokios griežtesnės priemonės, tai, manau, ir sumažėtų piknaudžiavimas Premium naryste. Arba būtų galima neleisti nusiimti įspėjimo, kol nepasibaigė narystė. Ir taip tada atsirastų daugiau papildomo darbo kitoms tarnyboms. 3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Tiesiog, manau, kad atsirastų mažiau žaidėjų, kurie pažeidinėtų Premium narystės taisykles. 4. Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto): Nėra..
 9. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Volkswagen_Golf • Apibūdinkite aiškiai ir plačiai kokia tai klaida?: Diržas nereikalingas traktoriuje, kadangi jame nėra stogo, o realybėje tokiame traktoriuje diržo paprastai nebūna, nes tiesiog nėra kur jo tvirtinti. • Vaizdinė medžiaga kuri patvirtintu klaidą: https://ibb.co/wpZJtDG
 10. Jūsų Vardas_Pavardė: Volkswagen_Golf Jūsų praėjusios savaitės (/bendradarbiai) lentelė: https://ibb.co/ZNCwnxw Šios savaitės (/bendradarbiai) lentelė: https://ibb.co/z4KT29d Jūsų pagerinti kontraktų rekordai: DPu buvo. Kaip sekėsi ši savaitė?: Sunkiausiai kol kas, nes DPu.
 11. Sveiki, taigi kaip ir žadėjau šiandien ~19h bus skelbiami šio konkurso nugalėjai, todėl perskaičius kai kuriuos anekdotus tikrai liaudiškai sakant "pramušė", todėl, atsižvelgiant į kitų žmonių reakcijas TOP 3 laimėtojai yra šie: 1 vieta - Dake_Ltu 2 vieta - Jake_Willson 3 vieta - Joe_Kim Nugalėtojus per 24h prašau susiekti su manimi dėl prizo atsiėmimo. Gero vakaro!
 12. 18h kviečius visus balsuoti už geriausią anekdotą. Balsus rašykite po kiekvienu anekdotu už kurį norite balsuoti.
 13. Sveiki, taigi nusprendžiau surengti šiokį tokį renginuką ir išrinkti geriausio anekdotą. Balsavimo būdu bus renkami trys geriausi anekdotai. Balsai bus skaičiuojami uždėjus reputacijos taškų ant, Jūsų nuomone, geriausią anekdotą. Anekdotus galima kelti iki 2021 - 02 - 21 18h. Už patinkantį anekdotą reikia dėti emociją. Sėkmės pildantiems. Jeigu nebus aiškus lyderis, tai nugalėtoja rinksiu aš. 21 dieną, po 18h parašyti anekdotai nebus užskaitomi. Šiandien, ~19h bus paskelbti nugalėtojai. Primenu, jog laimėtojas bus renkamas pagal balsų skaičių arba atsitiktiniu būdu. TAISYKLĖS: Galima rašyti tik vieną anekdotą ne daugiau kaip vieną kartą; Draudžiama naudoti necenzūrinius žodžius, įžeidinėti žmones ir t.t; Galima sukurti tik vieną pranešimą, kuriame turi būti ne daugiau kaip 3 anekdotai. Balsuoti galima tik už VIENĄ anekdotą. Kiekvienas įkeltas anekdotas privalo būti lietuvių kalba. Prizai: 1. 1 vieta - 50k serverio valiutos ir DU aksesuarai; 2. 2 vieta - 30k ir VIENAS serverio aksesuaras; 3. 3 vieta - 15k serverio valiutos.
 14. Jūsų Vardas_Pavardė: Volkswagen_Golf Jūsų praėjusios savaitės (/bendradarbiai) lentelė: https://ibb.co/RSFkX0H Šios savaitės (/bendradarbiai) lentelė: https://ibb.co/Qr28rt6 Jūsų pagerinti kontraktų rekordai: https://imgur.com/a/V6atRym Kaip sekėsi ši savaitė?: Puikiai.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.