Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

BMW M5 E34 1995

Gerardas_Kawaii

Rekomenduojamas pranešimas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kad ir viskas normaliai.Bet gal ratus reiketu pakeist nes mano manymu tokie nelabai dera.Taip pat bamperius perdažyk kokie nors labiau spalva derančia prie visos mašinos spalvos.Dar kokį dropą gali užmest nes per aukštas toks.O daugiau idėjų neturiu.Beja kur ta M5 E39 padėjai?


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražu, bet veidrodėlius kitokius reikėjo įdėti kaip tikros kregždės. Pažiūrėk NorbeFilms kanalą youtube ten žmogus daugiausiai važinėja su kregžde ir gali pamatyti neblogų kitų video kur kils nemažai įdėjų !


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Kad ir viskas normaliai.Bet gal ratus reiketu pakeist nes mano manymu tokie nelabai dera.Taip pat bamperius perdažyk kokie nors labiau spalva derančia prie visos mašinos spalvos.Dar kokį dropą gali užmest nes per aukštas toks.O daugiau idėjų neturiu.Beja kur ta M5 E39 padėjai?

 

M5 E39 turiu,bet nieko nedarau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Gražu, bet veidrodėlius kitokius reikėjo įdėti kaip tikros kregždės. Pažiūrėk NorbeFilms kanalą youtube ten žmogus daugiausiai važinėja su kregžde ir gali pamatyti neblogų kitų video kur kils nemažai įdėjų !

 

ačiū būtinai pažiurėsiu :)

 

[ĮSPĖJIMAS] Kartotinis pranėšimas.

"Draudžiama naudoti paprastą citavimą kai yra galimybė naudoti "Daugybinį citavimą";"

Redaguota Toske
3 įspėjimai už 3 pakartotinius pranešimus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražiai žiūrisi, tik reikėtų dar lietuviškų numerių. Žydrus slenkščius paliksi?

Juokauji? Su žydrais slenkščiais modas kaip tik bjauriai atrodo..Bei akiniai.lt patariu akinius nusipirkt ten jau yra LT numeriai..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Juokauji? Su žydrais slenkščiais modas kaip tik bjauriai atrodo..Bei akiniai.lt patariu akinius nusipirkt ten jau yra LT numeriai..

 

Nejuokauk, nors vieną automobilį matei Lietuvoje su tokiais numeriais? Tai, kad parašyta kampe LT tai dar nereiškia, kad jie lietuviški. Temos autorius manau suprato, ką norėjau pasakyti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražiai žiūrisi, tik reikėtų dar lietuviškų numerių. Žydrus slenkščius paliksi?

Pakeisiu numerius nes nėrą regitros lipdukų :D ties slenkščiai dažosi,todėl šitoj fotkei taip ir gavosi

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nejuokauk, nors vieną automobilį matei Lietuvoje su tokiais numeriais? Tai, kad parašyta kampe LT tai dar nereiškia, kad jie lietuviški. Temos autorius manau suprato, ką norėjau pasakyti.

Pas mane prie namo tu mašinų pilna su LT numeriais :D Bet visvien už nekiekvienas modas turi tuos lietuviškus numerius..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

pagal mane čia mano patalpintas bmw naudojamas ant sentinel, galiu įkelt tokio pačio, lygiai tokio pačio nuotrauką savo žaidime

f76e54baa88d426ddc89197f9f34ab30643.png

 

8273b8b3134f6a491a202b688e4c88a1922.png

 

e106c5800da68bb4814e8f1ff764066e62.png

 

30e68297ff61c507e7825db1b9d7abd7225.png

 

Įmesi lygiai tokį pati? Čia keletas nuotraukos iš progreso kurias man Gerardas dave.

 

Jei neaišku kas padaryta tai štai modlist'as

 

  • Pakeistas duslintuvas
  • Pakeisti ratai
  • Nudažyti slenkščiai juodai
  • Įdėta čili picą į saloną :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

pagal mane čia mano patalpintas bmw naudojamas ant sentinel, galiu įkelt tokio pačio, lygiai tokio pačio nuotrauką savo žaidime

Stock'ą aš ir galiu duoti visiem -,- + Aš sakau,kad aš editinsiu šitą modą :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Orange_Baby  Danielius_Yoko  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.