Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

EURO 2016 [ NUOMONĖS ]

Eligijus_Rose

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, visai netoli EURO 2016 futbolo čempionatas. Norėčiau, kad išreikštumėte savo nuomones.


 


Ką palaikote ir kaip manote kas triumfuos? Taip, pat, kuris žaidėjas manote , kad pasižymės įvarčiu arba kurį palaikote?


 


Padiskutuojam!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš  triumfuosiu ir palaikau save.

Ne nu tu užknisai su savo freepostais...

 

Šiaip manau, kad Ispanija laimės, nes gan stipriai pasirodė ir abiejose UEFA lygose.. Vokietija nelabai pasižymėjo..

Galbūt norėtųsi pamatyti ir Belgiją tolimesniuose etapuose, visgi yra ten gerų žaidėjų, tokiu kaip Cortua (nžn kaip rašosi :D), broliai Hazard'ai..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Iš dalies šis Europos čempionatas bus įdomiausias manau,nors nėra Olandų,kurie parodo dažnai gera futbolą. Iš tiesų aš palaikysiu vokiečius kaip ir visada. Bet manau šiais metais triumfuos šeimininkai - Prancūzai. Nors ir neturi savo kelių gerų žaidėjų kaip - Benzema. Bet manau,kad sunkiai,bet triumfuos šiame čempionate.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, taip pat aš nuo mažens palaikau Vokiečius, jų žaidimas yra labai patrauklus akiai, bei manau kad jie gali pratęsti savo dominavimą čempionatuose. Nes tikrai labai nesusilpnėjo ši rinktinė kaip ir kiekvienas metais Vokietija, kiek pastebėjot prastai žaidžia draugiškas rungtynes prieš čempionatus, bet įsibegėjant čempionatui jie rodo labai gražų futbolą. Taip pat gaila jog prieš pat čempionatą iškrito Reus'as, bet sugrįžo senasis Mario Gomezas. Tad manau jie vieni favoritų bus nugalėti Europos čempionatą. Mano manymu ,,Joduoju arkliuku'' gali tapti Kroatijos rinktinė, kurie domisi futbolu, tai manau tikrai žino ne viena žvaigžde iš ten. Trejetuke, manau atsiras Vokietija,Prancūzija,Anglija.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Palaikysiu Prancūzus, nes per šiuos metus Prancūzijos žaidėjai rodė gerą žaidimą klubuose, o triumfuot gali Vokietija ir aišku šeimininkai - Prancūzija.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.