Eligijus_Rose

Narys

Eligijus_Rose

Narys
 • ID

  7260
 • Turinio skaičius

  151
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Eligijus_Rose paskutinį kartą laimėjo Birželis 30 2016

Eligijus_Rose turėjo mėgstamiausio turinio!

2 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

7.574 profilio peržiūros
 1. atsibodo dirbt fermose :/

  1. Aivaras_Ali

   Aivaras_Ali

   pereik pas medkirčius.

  2. Cloud_Mane

   Cloud_Mane

   Go to pervezejai.

 2. Eligijus_Rose

  "Allien graphic" | Grafikos parduotuvė!

  Labas, darbas atliktas ČIA. Jei tenkina darbas pervesk į banko saskaitą Eligijus_Rose 3000EUR ir atsiūsk man nuotrauką į PM. Labas, darbas atliktas ČIA. Jei tenkina darbas pervesk į banko saskaitą Eligijus_Rose 6000EUR (nesusimokėjai už praeitą darbą) ir atsiūsk man nuotrauką į PM. P.S. jei kas neaišku rašykit į pm.
 3. Eligijus_Rose

  Dalinuosi savo avatarais [2018m.]

  PAPILDYTA 2019.05.20
 4. Eligijus_Rose

  Pasiūlymas - Mass UNBAN

  Tu sakai, jog nėra sąlygų sugrįžimui? Prašau, užsuk į https://greenside.lt/paslaugos/ Spausk "Kitos paslaugos" ir pamatysi net dvi paslaugas "UNBAN", "RCON UNBAN". Čia blogai tiems, kurie neišgalės susimokėti, tačiau serveryje žaisti nori. Sraigės dabar superka jau, pasraigiaukit pora dienų ir bus ant RCONO.
 5. Eligijus_Rose

  Dalinuosi savo avatarais [2018m.]

  AVATARAI (200x200); Besitvarkydamas kompiuterį radau štai tokių avatarų, kuriuos dariau 2018m. Gero naudojimo!
 6. Eligijus_Rose

  "Allien graphic" | Grafikos parduotuvė!

  Sveikas, avataras atliktas: ČIA. Dėl atsiskaitymo parašyk man į PM. Beje, dėl profilio priderinimo turiu keleta klausimų, tad parašysiu aš tau į až. Avataras atliktas. 1 variantas. 2 variantas. Dėl sumos parašyk man PM.
 7. Jūsų darbas mane tenkina, kiek reikės pervesti?

  Redaguota Bunta'Fujiwara
 8. Eligijus_Rose

  "Allien graphic" | Grafikos parduotuvė!

  Darbas atliktas, peržiūrėti ČIA. Jei darbas tenkina parašyk man žinutę, atsiskaitysi.
 9. Eligijus_Rose

  "Allien graphic" | Grafikos parduotuvė!

  - "Allien graphic" - Grafikos parduotuvė, kurioje atliekami darbai šio projekto žaidėjams. Parduotuvėje dirbu tik aš vienas ir kitų darbuotojų nepriimu. Kviečiu kiekvieną iš jūsų užsisakyti savo norimą darbą ir pakeisti įvaizdį šiame forume. DIRBU SU ŠIOMIS PROGRAMOMIS; Siūlomos paslaugos; Profilio avatarai; Įvairaus tipo parašai; Logotipai (darbų ir k.t.); Darbų rang'ai; Judantys parašai; Visa kita kas susiję yra su grafika. - NEATLIEKU C4D darbų. Kainoraštis; Už atliktus darbus reikalauju susimokėti GS serverio valiuta. Tikslaus kainoraščio nesu nusistatęs. Prie atlikto darbo kartu ir parašysiu kainą, kurią man turėsite sumokėti serveryje į rankas arba pervesti į banko sąskaitą žaidime. Darbų kainos proto ribose. Taisyklės ir informacija; Darbai yra atliekami 24 valandų bėgyje. Nesusimokėjus už atliktą darbą jūs daugiau mano paslaugų užsisakyti negalėsite. Anketoje privalote aiškiai atsakyti į visus klausimus. Draudžiama talpinti darbų pavyzdžiu su kitų projektų pavadinimais. Anketa; Jūsų vardas pavardė; Norimas darbas (logotipas, avataras); Darbo dydis (pikseliais); Darbo pavyzdys. jei turite; Dominuojančios spalvos; Tekstas; Subtekstas; Darbo background'as; Ar pasižadate susimokėti už darbą?; Papildoma darbo informacija; VISIEMS SĖKMĖS!
 10. Džiugu, kad tiek daug stengiatės. Tai Lietuvoje vienas iš unikaliausių SA:MP žaidimo projektų. Tačiau gaila, kad Lietuviai unikalumo nemėgsta vertinti, nekalbu apie visus. Sveikinu visus su 4-tuoju GreenSide.lt projekto gimtadieniu. Administracijai palinkėsiu dar daugiau pastangų ir motyvacijos, išspauskit maksimumą!
 11. Eligijus_Rose

  GreenSide.lt - avatarai žaidėjams!

  Sveiki, taigi nuspręndžiau sedėdamas prie kompiuterio "susukti" keleta avatarų žaidėjams, kurie simbolizuoja projektą GreenSide.lt . Darbai yra paprasti, tačiau galbūt kažkam patiks.
 12. Eligijus_Rose

  „ECO“ - grafikos parduotuvė kiekvienam!

  Darbas atliktas, SPAUSTI @Deividas_Windows Darbas atliktas, SPAUSTI @Jimmy_Morison Darbas atliktas, SPAUSTI @Smoke Piktas Darbas atliktas, SPAUSTI @Deivis_Ted -------------------------------- Visi susisiekite žaidime, Eligijus_Rose. Jei kažkam netinka darbas, parašykit man į AŽ.
 13. Eligijus_Rose

  „ECO“ - grafikos parduotuvė kiekvienam!

  Darbas atliktas, SPAUSTI Jei kažkas blogai susisiek su manim asmenine žinute. • Skolingas 1500 serverio valiutos, lauksiu žaidime, Eligijus_Rose.
 14. Eligijus_Rose

  „ECO“ - grafikos parduotuvė kiekvienam!

  Darbas atliktas, SPAUSTI. Darbas atliktas, SPAUSTI. Darbas atliktas, SPAUSTI. Darbas atliktas, SPAUSTI. Laukių visų serveryje, Eligijus_Rose. Kuriems netinka atlikti darbai prašom parašyti man į AŽ.