Eligijus_Rose

Narys

Eligijus_Rose

Narys
 • ID

  7260
 • Turinio skaičius

  151
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Eligijus_Rose paskutinį kartą laimėjo Birželis 30 2016

Eligijus_Rose turėjo mėgstamiausio turinio!

3 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

8.368 profilio peržiūros
 1. Eligijus_Rose

  "Allien graphic" | Grafikos parduotuvė!

  Labas, darbas atliktas ČIA. Jei tenkina darbas pervesk į banko saskaitą Eligijus_Rose 3000EUR ir atsiūsk man nuotrauką į PM. Labas, darbas atliktas ČIA. Jei tenkina darbas pervesk į banko saskaitą Eligijus_Rose 6000EUR (nesusimokėjai už praeitą darbą) ir atsiūsk man nuotrauką į PM. P.S. jei kas neaišku rašykit į pm.
 2. Eligijus_Rose

  Dalinuosi savo avatarais [2018m.]

  PAPILDYTA 2019.05.20
 3. Eligijus_Rose

  Dalinuosi savo avatarais [2018m.]

  AVATARAI (200x200); Besitvarkydamas kompiuterį radau štai tokių avatarų, kuriuos dariau 2018m. Gero naudojimo!
 4. Eligijus_Rose

  "Allien graphic" | Grafikos parduotuvė!

  Sveikas, avataras atliktas: ČIA. Dėl atsiskaitymo parašyk man į PM. Beje, dėl profilio priderinimo turiu keleta klausimų, tad parašysiu aš tau į až. Avataras atliktas. 1 variantas. 2 variantas. Dėl sumos parašyk man PM.
 5. Eligijus_Rose

  "Allien graphic" | Grafikos parduotuvė!

  Darbas atliktas, peržiūrėti ČIA. Jei darbas tenkina parašyk man žinutę, atsiskaitysi.
 6. Eligijus_Rose

  "Allien graphic" | Grafikos parduotuvė!

  - "Allien graphic" - Grafikos parduotuvė, kurioje atliekami darbai šio projekto žaidėjams. Parduotuvėje dirbu tik aš vienas ir kitų darbuotojų nepriimu. Kviečiu kiekvieną iš jūsų užsisakyti savo norimą darbą ir pakeisti įvaizdį šiame forume. DIRBU SU ŠIOMIS PROGRAMOMIS; Siūlomos paslaugos; Profilio avatarai; Įvairaus tipo parašai; Logotipai (darbų ir k.t.); Darbų rang'ai; Judantys parašai; Visa kita kas susiję yra su grafika. - NEATLIEKU C4D darbų. Kainoraštis; Už atliktus darbus reikalauju susimokėti GS serverio valiuta. Tikslaus kainoraščio nesu nusistatęs. Prie atlikto darbo kartu ir parašysiu kainą, kurią man turėsite sumokėti serveryje į rankas arba pervesti į banko sąskaitą žaidime. Darbų kainos proto ribose. Taisyklės ir informacija; Darbai yra atliekami 24 valandų bėgyje. Nesusimokėjus už atliktą darbą jūs daugiau mano paslaugų užsisakyti negalėsite. Anketoje privalote aiškiai atsakyti į visus klausimus. Draudžiama talpinti darbų pavyzdžiu su kitų projektų pavadinimais. Anketa; Jūsų vardas pavardė; Norimas darbas (logotipas, avataras); Darbo dydis (pikseliais); Darbo pavyzdys. jei turite; Dominuojančios spalvos; Tekstas; Subtekstas; Darbo background'as; Ar pasižadate susimokėti už darbą?; Papildoma darbo informacija; VISIEMS SĖKMĖS!
 7. Džiugu, kad tiek daug stengiatės. Tai Lietuvoje vienas iš unikaliausių SA:MP žaidimo projektų. Tačiau gaila, kad Lietuviai unikalumo nemėgsta vertinti, nekalbu apie visus. Sveikinu visus su 4-tuoju GreenSide.lt projekto gimtadieniu. Administracijai palinkėsiu dar daugiau pastangų ir motyvacijos, išspauskit maksimumą!
 8. Eligijus_Rose

  GreenSide.lt - avatarai žaidėjams!

  Sveiki, taigi nuspręndžiau sedėdamas prie kompiuterio "susukti" keleta avatarų žaidėjams, kurie simbolizuoja projektą GreenSide.lt . Darbai yra paprasti, tačiau galbūt kažkam patiks.
 9. Eligijus_Rose

  „ECO“ - grafikos parduotuvė kiekvienam!

  Darbas atliktas, SPAUSTI @Deividas_Windows Darbas atliktas, SPAUSTI @Jimmy_Morison Darbas atliktas, SPAUSTI @Smoke Piktas Darbas atliktas, SPAUSTI @Deivis_Ted -------------------------------- Visi susisiekite žaidime, Eligijus_Rose. Jei kažkam netinka darbas, parašykit man į AŽ.
 10. Eligijus_Rose

  „ECO“ - grafikos parduotuvė kiekvienam!

  Darbas atliktas, SPAUSTI Jei kažkas blogai susisiek su manim asmenine žinute. • Skolingas 1500 serverio valiutos, lauksiu žaidime, Eligijus_Rose.
 11. Eligijus_Rose

  „ECO“ - grafikos parduotuvė kiekvienam!

  Darbas atliktas, SPAUSTI. Darbas atliktas, SPAUSTI. Darbas atliktas, SPAUSTI. Darbas atliktas, SPAUSTI. Laukių visų serveryje, Eligijus_Rose. Kuriems netinka atlikti darbai prašom parašyti man į AŽ.
 12. Eligijus_Rose

  „ECO“ - grafikos parduotuvė kiekvienam!

  Darbas atliktas, SPAUSTI
 13. Eligijus_Rose

  „ECO“ - grafikos parduotuvė kiekvienam!

  Darbas atliktas, spausti ČIA • Lauksiu taves serveryje, mano nick: Eligijus_Rose.
 14. Eligijus_Rose

  „ECO“ - grafikos parduotuvė kiekvienam!

  Atliktas darbas čia: SPAUSTI • Lauksiu serveryje, nick: Eligijus_Rose.
 15. Labas, kurie domitės šios parduotuvės paslaugomis ir kurie skaitote šią tema. Norėčiau jums pasiūlyti grafikos paslaugos kurios bus atliekamos už ytin mažą kainą. Detaliau apie parduotuve ir jos paslaugas, kainoraštį ir kitą informaciją sužinosi perskaites kitus punktus. „ECO“ parduotuvės laimingasis: Tai gan įdomu ir nematyta kitose parduotuvėse. Kiekvieną dieną iš visų užsakymų išrinksime vieną laimingajį, kuriam atliksime nemokamai darbus bei pasiūlysime dar vieną darbą nemokamai. „ECO“ parduotuvės nepageidaujami asmenys: Vardas_pavardė / data / priežastis. „ECO“ parduotuvės kainoraštis: Avataras - 1500€ serverio valiutos, Parašas - 3500€ serverio valiutos, Logotipas - 3500€ serverio valiutos, Kitų grafikos darbų kaina: nuo 3000€ iki 8500€ serverio valiutos. „ECO“ parduotuvės atliekami darbai: Avatarų kūrimas, redagavimas, Forumo parašų kūrimas, Logotipų kūrimas, Darbo rang'ų kūrimas, Judančių parašų, avatarų kūrimas. Visi kiti grafikos darbai kurie nėra išvardinti. „ECO“ parduotuvės taisyklės ir nuostatai: Kiekvienas klientas turi žinoti ko nori. Asmuo, kuris užsisakinėja paslaugas į anketos klausimus privalo atsakyti. Paslaugas užsisakyti remiantis „Užsakymo“ anketa. Už atliktus darbus privalote susimokėti, kitaip būsite daugiau nepageidaujamas parduotuvėje ir jums daugiau darbų nebeatliksime. Kiekvienas pateiktas užsakymas bus įvykdytas per artimiausias 12 valandų. Parduotuvėje neatliekami C4D darbai. Nedarau darbų, kurie bus naudojami kitų projektų labui. „ECO“ parduotuvės užsakymo anketa; Jūsų vardas_pavardė žaidime: Jūsų norimas darbas (Avataras, logotipas ir k.t.): Norimo darbo pavizdys ( jei turite ): Dominuojančios spalvos jūsų darbe: Darbo dydys ( pvz: 150x150 ir k.t.): Stock'as ( nuotrauka/paveiksliukas ant kurio bus daromas darbas (jei turite) ): Ar pažadate susimokėti už atlikta darbą: Papildomas komentaras, norai: Pagarbiai, Eligijus.