Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Leo_Messis

Leo_Messis

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, sugalvojau prisistatyti jums. Taigi mano slapyvardis yra Leo_Messis, o tikrasis mano vardas yra Gustas, gyvenu Alytuje man yra 14 metų gimiau 2001-08-04. Lankau krepšinį, mokinuosi ne labai gerai, nes tiesiog tingiu, nors visos mokytojos sako jog esu nedurnas ir galiu geriau, bet žinot tinginys daro savo.

Turiu sesę ir brolį, sesės vardas yra Mireta, o brolio Arminas, jie abu už mane vyresni, sesei yra 20 metų, o broliui 28 metai. Turiu šunį kurio vardas Rokis, jam 1 metai su puse. Turiu nemažai laisvo laiko, nes krepšinį lankau mokykloje iškart po pamokų, o namų darbus darau nelabai.

Laisvalaikiu žaidžiu SA-MP serveriuose, bet dabar pradėjau žaisti tik šiame serveryje, dar turiu Xbox 360 ir nemažai žaidimų, bet didžiausią laisvalaikio dalį praleidžiu su draugais, žaidžiame krepšinį, futbolą ir retkarčiais už kampo patraukiam dūmą :D bet labai retai.

 

  

                                                                                                            Apie serverį

 

Šį serverį sužinojau per YouTube, kai filmavo kažkas apie vėlykų eventą ir labai įdomiai atrodė, todėl čia atėjau ir viskas labai patiko. Šis serveris man labiausiai išsiskyrė tuo jog jo sistemos nuostabios, čia netgi dirbdamas darbuose be pakvietimo turi ką veikti, pvz: Medkirčiai ryžyne tik važinėji ir viskas, o čia važinėji iki medelyno, nupjauni medį, supjaustai ir įsimetęs į bagažinę nuveži į bazę parduot ir užsikali papildomai pinigo. Tai šiame serve yra labai įdomu ir manau jog bu dar įdomiau.

 

                                                                                                             Apie nick'ą

 

 

Mano nick'as yra Leo_Messis ir jį užsidėjau todėl, nes man patinka futbolas, FC Barcelona komanda ir Leonel Messi futbolininkas, tai tiesiog užsimečiau tokį, ir gan dažnai kai įsiveliu į konfliktus per /r raciją arba tiesiog gatvėje daug kas rašo, ''Messis *cenzūra*'' bet manau jie tiesiog nežino kas yra geriausias, ir jai galite parašykite komentaruose kas jums geriau Messis ar Ronaldo.

 

                                                                                                              Nuotrauka

 

                                                                                                       

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Guest Max_Tosha

Sveikas malonu susipažinti sėkmės tau šiame projekte bei realeme gyvenime.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas malonu susipažinti linki utau sėkmės šiame serveryje bei gyvenime!   B)

 

 

Narys gauna vieną įspėjimą už;

• Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas;

Redaguota Hugo_Armani

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

"Temos rakinamos praėjus 14 dienų po paskutinio parašyto pranešimo temoje, esant reikalui ar norint pakoreguoti savo prisistatymą parašykite į PM, susitarsime dėl temos atrakinimo."

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  Jamal_Sharan  Fresh_Weed 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.