Jump to content
Paslaugų pirkimas SMS žinute atstatytas! ×
Rugsėjis – naujokų mėnesis! ×
Greenside – TIKTOK edition! ×

Fresh_Weed

Narys

 • 13

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Nario efektyvumas

Paskutiniai profilio lankytojai

143 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Fresh_Weed Vieta pasisakymui (galite rašyti bet ką): 777
 2. ATSAKYMAS Į PAPEIKIMĄ DARBUOTOJAMS Jūsų Vardas_Pavarde: Fresh_Weed Darbuotojo Vardas_Pavarde kurį peikiate: Deivis_Honker Kodėl darbuotojas yra peikiamas?: Free star Vaizdinė medžiaga įrodanti darbuotojo kaltę:
 3. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Fresh_Weed Kokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin’ai, HUD, kita): samp.dll Išsamus komentaras apie modifikaciją, jos apibūdinimas: lygiai kad tokie pat būtų hp ir armour barai Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nuotrauka ar vaizdo įrašas (nebūtina tačiau patartina)):
 4. ŠABLONAS Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Fresh_Weed Ar sutinkate laikytis firmos taisyklių bei nuostatų?: Taip. Padarytos aukos įrodymai:
 5. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Fresh_Weed Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Norima kaina už transportą: 125,000€ Parduodamo transporto nuotraukas:
 6. Šablonas, • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Fresh_Weed • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo: Ignas_Eox (Dovas_Aleksandra) • Už ką buvote užblokuotas?:Už čytinima, neesme kad įprotis yra spaudinėti left mouse buttona, sako greitis pakito, tai kąžinau važiavo tai važiavo ką man padaryti, neturiu jokiu modifikacijus kurios pasparintu transporto priemonių greitį. Reikalaujų atblokuoti mano paskyrą. Tai davai pateikit įrodyma jog negali tokiu greičiu važiuoti burrito. Kur jūs mate tokiu speedhacku kuris prideda +2kmh spaudi gaza ir važiuoji nematau problemos. • Vaizdinė
 7. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Fresh_Weed Ar susipažinote su darbo taisyklėmis ir pažadate jų laikytis?: Taip, pažadu. Įrodymai, jog pervedėte tinkamą sumą: https://imgur.com/a/o1AYHan
 8. Rasta modifikacija, rakinkite tema.
 9. Jūsų vardas pavardė žaidime: Fresh_Weed Kokį skaičių renkatės?(Nuo 1 iki 100): 95 Laisva vieta pasireikšti. (Pageidautina be keiksmažodžių, įžeidinėjimų.):
 10. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Fresh_Weed Kokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin’ai, HUD, kita): Samp.dll Išsamus komentaras apie modifikaciją, jos apibūdinimas: pakeičia žaidėjų gyvybiu bei šarvų spalvą. Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nuotrauka ar vaizdo įrašas (nebūtina tačiau patartina)): (skolinta nuotrauka)
 11. nepadės, čia pats cleo skriptas turi būti toks manau. @Malacy_Edwa žinok čia pačio widescreeno problema, nes huda sumašina, nežinau gal kažka ir būtu įmanoma rasti, bet labai abejoju, čia gal profesionalių reiktu klausti modifikaciju ieškotoju, bet tik ant defaulto normalus skaičiai, arba bandyk ištrint ta widescreen fixa, ir per pačios gta sa settingus in game ijungti widescreen bet asmeniškai šlykštokas ten.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2021 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.