Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Greičio matuokliai

Sieg_Heil.

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pure_Future

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Pasiūlymas siekiant pakeisti greičio matuoklius. Siūlau paadaryti taip, kad greičio matuokliai fiksuotų visus, ne tik tuos kurie turi ieškomumo lygį. nes galbūt tada sumažėtų non - rp, nes šiuo metu kas kaip nori taip važiuoja, taip pat sumappinti tvoreles ten, kur yra laisvi kraštai, nes vairuotojai važinėja per pievą kaip kokiame free-roam serveryje.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:  Sumažės non - rp, bus realistiškiau, įdomiau žaisti.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tavo idėja yra logiška, man pačiam nepatinka, kad mums dėl viršijimo nebaudžia. Bet ir patenkintas kad neprarandu savo turto. O miesteliuose daug yra apdėta matuoklių, kad kenkėjai turėtų didesnę bausmę ne vien sprunkant nuo policijos, bet ir viršijant. Dėl šio dalyko galima dar susilaikyti.

Dėl tvorelių man ištiesų nepatiko... Yra serveris, kuriame yra aptvertos tvorelės kiekvienam šalkraštyje ir visiškai nerealybiška. Geriau be jų. Yra policija, jie tam ir turi bausti už nesilaikymą kelių eismo taisyklėms. O ant žolės nuimti greitį, kad sulėtintų ir būtų mažiau kenkėjų ir lengvumas teisėsaugai. Mes atėjome žaisti ne dėl užtvaros vietos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš būsiu prieš, nes tie žmonės, kurie turi sportines mašinas ar motociklus, jiems tiesiog neįmanoma neviršyti greičio

Tai tegu rašo jie /autop

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tavo idėja yra logiška, man pačiam nepatinka, kad mums dėl viršijimo nebaudžia. Bet ir patenkintas kad neprarandu savo turto. O miesteliuose daug yra apdėta matuoklių, kad kenkėjai turėtų didesnę bausmę ne vien sprunkant nuo policijos, bet ir viršijant. Dėl šio dalyko galima dar susilaikyti.

Dėl tvorelių man ištiesų nepatiko... Yra serveris, kuriame yra aptvertos tvorelės kiekvienam šalkraštyje ir visiškai nerealybiška. Geriau be jų. Yra policija, jie tam ir turi bausti už nesilaikymą kelių eismo taisyklėms. O ant žolės nuimti greitį, kad sulėtintų ir būtų mažiau kenkėjų ir lengvumas teisėsaugai. Mes atėjome žaisti ne dėl užtvaros vietos.

Bet kad tie mentai lo*ai nes jie nieka nedaro mano manymu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visiškai sutinku su greičio matuokliais, kad jie išvis egzistuoja šiame serveryje. Bet jų yra tikrai per daug. Dirbu kurjeriu ir dažnai kursuoju per tas pačias vietas, kai reikia leistis nuo kalno, neįmanoma neviršyti greičio, mano nuomone jų kiekį reikia sumažinti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

PRIEŠ! Vpš nesamone. Būtų galima sakyt,  kad ir kokia mašina nusipirksi tai turėsi su autopilotu lakstyt. Tai vpš kam tos mašinos tdr. Sustatykit vien dviračius ir n x. Krv ka pakur temas tai nu n x.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bet kad tie mentai lo*ai nes jie nieka nedaro mano manymu

Va dėl šitų žodžiu, manau į pd ilgai nepateksi :DD

O jei rimčiau, aš tikrai prieš, iš dalies, būčiau už dėl greičio matuoklių, kadangi tikrovėje gaudo jis visus kurie viršija greitį, bet jeigu padarytų, kad visus gaudytų šitame projekte, reiktu greičio matuoklius padėti į matomas vietas, kadangi jie visi galima sakyti yra už krūmų ar dar kokio velnio, kur sunku juos matyti, tad tiesiog gan dažnai užsimiršti.

Na, o dėl tų užtvėrimų, visiškai nesutinku, tikrovėje irgi nėra visur užtvarai ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.