Domas_Exus

Narys

Domas_Exus

Narys
 • ID

  8438
 • Turinio skaičius

  282
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Domas_Exus paskutinį kartą laimėjo Liepa 10 2016

Domas_Exus turėjo mėgstamiausio turinio!

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

6.331 profilio peržiūros
 1. Domas_Exus

  „GSMP“ - Neaktyvumas/Palikimas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė : Domas_Exus2. /info, /bendradarbiai lentelės nuotraukos : https://imgur.com/a/xeD3BSY3. Priežastys dėl ko paliekate įmonę : suprantu, jog turbūt nuvyliau, bet nerandu veiklos šiame darbe, labai greit pabodo darbas, o ir noro nėra skirti daug laiko SAMP'ui, kas atrodė atvirkščiai, prieš ateinant į šį darbą.
 2. Domas_Exus

  „GSMP“ - Savaitės ataskaita

  1. Jūsų Vardas_Pavardė : Domas_Exus2. Jūsų praeitos savaitės /bendradarbiai lentelė (nebūtina, jeigu pirmą kartą pildote) : -3. Sekmadienio (prieš baigiant dirbti) /bendradarbiai lentelė : https://imgur.com/a/bDqLFkH4. Kiek asmeninių taškų turėtumėte gauti : 3465. Kokiai komandai atstovaujate (pavadinimas) : "Pieniniai dantys"
 3. Domas_Exus

  „GSMP“ - Darbo sutartis

  1. Jūsų Vardas_Pavardė : Domas_Exus2. Kiek laiko pasirašote darbo sutartį(1 – 7 dienų) : 53. Įrodymai, kad pervedėte į įmonės fondą 10.000 eurų : https://imgur.com/a/GCY5HQ5
 4. Domas_Exus

  Camorra XIV

  detaliai papasakojai koki marinata ant saslyku naudojai?
 5. Domas_Exus

  Žaidimų FPS.

  man su integruotom csgo buvo apie 100fps. csgo +- 200fps. samp 90-95fps.(max, kiek galima be unlockerio)
 6. bandykit su yzf'u dugna uzlaust ant degimo ir kurt. jeigu duslintuvo negaila
 7. koks setupas? kur gyveni? gal kada prilėkčiau, jeigu pakeliui:D
 8. Domas_Exus

  Ieškau medium pc ENB

  su ta integruota vaizdo plokšte tau turbūt net ir "low" enb neveš normaliai.
 9. Domas_Exus

  Pagalbos su GTA V

  kaip tau galėjo būt be lago ant high grafikų, kai fhd+ high grafikos naudoja apie 2.5gb vramo (pas tave buvo 0.5gb) tau turėjo ten freezinti žaidimą kas sekundę arba vapsie crashinti XD? nebent tu ten žaidei ant 800x600 rezoliucijos ir tai vargu ar būtų buvę "NO LAG" :> net nekalbu kokio senumo gpu ten pas tave stovėjo. :> o šiaip, daugiau nei medium nesitikėk, nebent norėsi lošt ant xz kokios rezoliucijos. @Carlos'Mendetti
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Domas_Exus 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodama būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra): Namas, PC (Polomino Creek) miestelyje (pagrindiniame), kolektoriaus nebėra, išskirtiniai įrengtas interjeras. 3. Pateikite parduodamo būsto nuotraukas (išorė, interjeras, garažas): 4. Kaina, kiek norite gauti už būstą: Siūlot nuo 500k, keliam bent po 20k. 5. Papildoma informacija: kuuuuuurmi koki lėvi moodai, vemsiu iks dė
 11. Domas_Exus

  Parduodu RETĄ NRG, BULLET!

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Doma_Exus 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): NRG-500, didelė rida, retos spalvos! 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Siūlot nuo 300k (keliam bent po 20k) 5. Papildoma informacija: čia tai tikrai lievi modai.. iksdėdė 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Domas_Exus 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): Bullet, reta spalva, gražūs ratai, kažkiek ridos. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Nuo 200k siūlom. 5. Papildoma informacija: lėvi modai nakty iksdėdė
 12. Domas_Exus

  Still_Cold Modifikacijų Parduotuvėlė

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Domas_Exus 2. Kokios modifikacijos ieškote: mašinos, skinų, ginklai ir viskas, kas padarytų žaidimą tokį, koks yra nuotraukose. 3. Apibūdinkite arba pateikite nuotrauką:
 13. Domas_Exus

  Parduodu JUODĄ SULTAN!

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Domas_Exus 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Siūlot nuo 1.1 milo (keliat bent po 50k) 5. Papildoma informacija: lėvi modai.
 14. Domas_Exus

  Prašau užblokuoti - Domas_Exus

  koks macrosas:DDDDD taigi rodo vieną iš 3 raidžių, kurią paspaudžiau, tai kaip man cbugint, jeigu *cenzūra* mouse1 nespaudus? tavo protu, kaip as pauspausčiau lctrl, lalt ir mouse1 vienu metu? c h capslock? p.s. pumputi sasalink desra su savo spreadu. o nejuda rankos, dėl to kad animacijų nespėja kraut kiaušini. galvoji kai tu *cenzūra* savo cbugą krauna tavo animacijas pilnai?
 15. Domas_Exus

  Prašau užblokuoti Domas_Exus

  koks macrosas:DDDDD taigi rodo vieną iš 3 raidžių, kurią paspaudžiau, tai kaip man cbugint, jeigu *cenzūra* mouse1 nespaudus?