Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Viskas apie motorolerius

Domka_Lexco

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki taigi sugalvojau sukurti šią temą dėl kelių tikslų:


 


1. Buvo įdomu sužinoti kiek žmonių serveryje yra susipažinę su motoroleriais, galbūt motociklais, bei kiek vairuoja juos.


 


2. Pats pradėjau domėtis motoroleriais, įdomu būtų sužinoti jūsų rekomendacijas, patarimus ir t. t.


 


3. Būtų įdomu jog papasakotumėte ar teko bėgti nuo pareigūnų, ar šiaip įdomių nutikimų susijusių su matarkėmis.


 


Taigi skelbiu diskusijas!


 


 


Pats susidomėjau motoroleriais seniai, tačiau negalvojau jog kažkada turėsi, tačiau prieš 3 - 4 mėnesius pradėjau rimtai domėtis, kas ir kaip ir dabar renku pinigus, ieškau vasaros darbo. Šiame sezone jau nebepavažinėsiu, tačiau laukia kitas! Rudenį po gimtadienio išsilaikysiu teises ir manau jau žiemos gale pirksiu motorolerį, tačiau kokį? Norėčiau jog parekomenduotumėt, šiaip galvoju apie roxa arba sr, tačiau susidomėjau ir "pusbritvėm" kai draugas nusipirko dna, žodžiu...


Istorija su policija mano buvo tokia, kad nuvarėm pas draugelius į romainius, jie atvarė su pyrdom, tačiau abu teisių neturėjo, vienas man atrodo dar be doku nu ir žodžiu nuvarėm prie miškelio, davė mum "pralėkt" ir iš kampo atriedėjo pareigūnai... tas kuris pamatė pirmas iškart šoko, užsikūrė ir nuvarė, antram nelabai pavyko, jau jie buvo įsukę į posukį, tai teko ratą daryt, šoko per krūmus ir pageso :D bet nieko, neišlipo mentas užsikūrė ir nuvarė į miškus, o ką mes - stovim sau. Tačiau viskas gerai baigėsi, baudų negavo, o mus tik apklausė ir panašiai.


 


Dar klausimą turiu: tai galima ant roxo dviem važiuot ar ne?


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sv, turiu Sr'a street'a tikrai neblogas pyrdalas, tačiau jei nori greičio tai roxa imk, arba pusbritve. Ir ant roxo tai jo, galima dviem varyt.

Susivėliau, nes blemba sako tipo neimk roxo negalėsi vežt antro žmogaus, bet mane patį draugelis seniau vežė ant roxo ir normaliai viskas :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

A1, ar AM laikysi? Seip geras variantas yra enduro. Jei nori kažko paklausinėt dėl moto tai šis žmogus gerai nusimano, ir moto stream daro > https://www.youtube.com/user/BSMTelevizija/featured

Laikysiu AM dar tik, apie enduro galvoju vėliau, nes kolkas tai neturėjau nieko panašaus, kadangi gyvenu mieste, tai nebuvo salygų. O Edviną žiūriu, iš jo viską ir sužinojau ką dabar žinau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Patačiau supermoto arba enduro imti, kad ir 49cc, bet yra ir sportinių dalių, kurios pagerins trauką, maksimalų greitį ar panašiai... Su supermoto ar enduro tiesiog didesnis pravažumas - gali važinėt per miškus ir tiek, o su roxu ar kokiu dna ( pusbritvėm arba motoroleriais ) miške tu niekur normaliai nepavažiuosi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Patačiau supermoto arba enduro imti, kad ir 49cc, bet yra ir sportinių dalių, kurios pagerins trauką, maksimalų greitį ar panašiai... Su supermoto ar enduro tiesiog didesnis pravažumas - gali važinėt per miškus ir tiek, o su roxu ar kokiu dna ( pusbritvėm arba motoroleriais ) miške tu niekur normaliai nepavažiuosi.

Na per griovius gal ir nepravažiuotum, bet per purvynus ar didesne balą tai va, pažiūrėk enduro keliais važinėja su pyrda: 

O kokią enudrke rekomenduotum 49cc ar supermoto?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jau geriau pirkt krosinuką 250cc tai bent paskraidyt eis. :D Pats vairuoju endurke 200cc tai nusiskundimų kol kas neturiu. :D  Roxai irgi neblogi, tiesiog kaip kas nori taip kalba. :D Supermoto geriau pasiimk jeigu mėgsti greitį. :D 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dar klausimą turiu: tai galima ant roxo dviem važiuot ar ne? tai žinoma kad galima :D , roxa  apsmokiausia imt jei nori pirdos arba aprila sr 49cc man pvz roxas labiau prie širdies tai tau siūlau roxa. Patogus yra gerai stuntint su juo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dar klausimą turiu: tai galima ant roxo dviem važiuot ar ne? tai žinoma kad galima :D , roxa  apsmokiausia imt jei nori pirdos arba aprila sr 49cc man pvz roxas labiau prie širdies tai tau siūlau roxa. Patogus yra gerai stuntint su juo.

Tai čj ir imsiu kažką tokio, roxa arba sra, o kada apsimokiau imt pavasari ar žiema? Logiškai galvojant ne sezono metu t. y. žiema pigiau turėtų parduot ar kaip? Sportinė dūda labai pakeičia garsą? Nes labai nepatinka man tas kriokimas pyrdų :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai čj ir imsiu kažką tokio, roxa arba sra, o kada apsimokiau imt pavasari ar žiema? Logiškai galvojant ne sezono metu t. y. žiema pigiau turėtų parduot ar kaip? Sportinė dūda labai pakeičia garsą? Nes labai nepatinka man tas kriokimas pyrdų :D

Aš tai vpš imsiu dar šią vasara nauja , bet jei tu nori arba pavasarį arba žiemą tai žiemą apsimokiau imt kodėl? todėl kad galėsi geiau apžiurėt motarke ar ji kuriasi kai šalta iš pirmo pvz. ar dar ten ką nors. Ir dar plius galėsi ruošti naujam sezonui.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

kaip man tai užtenka mano Keturačio 49cc, normaliai traukia, ir ziema zaibys paraizyti.

 

Kad 49cc keturratis yra vaikams iki 8-10 metų, nu nebent tu toks esi :D Būdamas tokių metų, tokį turėjau. (49cc)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ką jūs čia per nesamonių prirašėt su tais krosiniais, žmogus atrodo aiškiai pasakė, nenori garsiai kriokiančio bei laikys teises manau tam, kad galėtų mieste važinėt. Tai žodžiu mano patarimas būtų tau pirkt motorolerį 4 taktų, kaip pradininkui tokie kaip qq tau bus perfect, kadangi jie mažai surija kuro, bei tyliai dirba, nu o aišku jei qq nepatinka, žiūrėk piaggio, girdėjau viena iš geriausių firmų, svarbiausia būtų antifrizu aušinamas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ką jūs čia per nesamonių prirašėt su tais krosiniais, žmogus atrodo aiškiai pasakė, nenori garsiai kriokiančio bei laikys teises manau tam, kad galėtų mieste važinėt. Tai žodžiu mano patarimas būtų tau pirkt motorolerį 4 taktų, kaip pradininkui tokie kaip qq tau bus perfect, kadangi jie mažai surija kuro, bei tyliai dirba, nu o aišku jei qq nepatinka, žiūrėk piaggio, girdėjau viena iš geriausių firmų, svarbiausia būtų antifrizu aušinamas.

Važinėsiu mieste, bet vistiek norėsis kažkiek padrožt miške ar burnouta prasukt. Qq nenoriu, tai čj imsiu roxa arba sr'a.

 

Taip pat galit papaskot kokių įdomių nutikimų esat patyrę :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Krosinis tai nes nesamonė tau gautųsi, nes mieste vistiek truputį važinėsi. Iš motorolerių patarčiau imti sr arba roxą. O kaip tau nrg su speedfight? Tie irgi visai tokie normalūs kiek žinau. O jei taip jau iš tų aukštesnių, kad ir po purvus biški paskraidyt, tai kokia Derbi Senda ar dar kažko panašaus. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Krosinis tai nes nesamonė tau gautųsi, nes mieste vistiek truputį važinėsi. Iš motorolerių patarčiau imti sr arba roxą. O kaip tau nrg su speedfight? Tie irgi visai tokie normalūs kiek žinau. O jei taip jau iš tų aukštesnių, kad ir po purvus biški paskraidyt, tai kokia Derbi Senda ar dar kažko panašaus. 

Nrg irgi neblogas, o peugeot nenoriu :/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Krč buvo prikolas, nuvežiau savo pusbritvę į taisyklą, kad sutvarktų nes iš po žemos neužkuriau. Ir tvarkykloje neatrando bėdos netgi dėjo ant kompo ir vistiek neatrado bėdos, kodėl galėtų neužsivesti. Nu krč parsivariau namo žiuriu tai galvoju, gal žvakė *cenzūra* prota, pažiuriu nėra jos wtf? :D nusipirkau nauja, įdėjau tik truputį starterį pasukinau iškarto užsivedė. Tai nuvažiavau atrašiau pizdaka tiems kurie tvarkė mano pusbritve, kad tvarkė ir neatrado bėdos. Ir sakau dabar atiduodat 10 euru kur daviau už sugaištą laiką arba kviečiu mentus. Tie krč per*cenzūra*e sako gerai, gerai duosim 30 eur tik nekvieks, tas vienas nuėjo iš savo pinigines 15eur ir tas kitas iš savo piniginės 15eur ;D. Tai krč trupitį į pliusa įšėjau. Tai nuo šiol vešiu patikimiems, kurie tikrai moka tvarkyti ir turi normalius aparatus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Krč buvo prikolas, nuvežiau savo pusbritvę į taisyklą, kad sutvarktų nes iš po žemos neužkuriau. Ir tvarkykloje neatrando bėdos netgi dėjo ant kompo ir vistiek neatrado bėdos, kodėl galėtų neužsivesti. Nu krč parsivariau namo žiuriu tai galvoju, gal žvakė *cenzūra* prota, pažiuriu nėra jos wtf? :D nusipirkau nauja, įdėjau tik truputį starterį pasukinau iškarto užsivedė. Tai nuvažiavau atrašiau pizdaka tiems kurie tvarkė mano pusbritve, kad tvarkė ir neatrado bėdos. Ir sakau dabar atiduodat 10 euru kur daviau už sugaištą laiką arba kviečiu mentus. Tie krč per*cenzūra*e sako gerai, gerai duosim 30 eur tik nekvieks, tas vienas nuėjo iš savo pinigines 15eur ir tas kitas iš savo piniginės 15eur ;D. Tai krč trupitį į pliusa įšėjau. Tai nuo šiol vešiu patikimiems, kurie tikrai moka tvarkyti ir turi normalius aparatus.

Va čia tai geras :D 10 eurų sumokėjai, 30 davė. ;D Kiti būtų *cenzūra* nieko nedavė :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.