Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Turbūt gal bankas

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jeff'Anthony


2. Kiek laiko maždaug skyrėte šio darbo atlikimui?:  kaip po pertraukos tai 2d su (pertraukom)


3. Jūsų kontaktiniai duomenys: sammedia.


4. Komentaras apie darbą: Achujėnas darbas kaip po pertraukos


5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas):  http://imgur.com/a/PFvUp


 


Noriu perduot linkėjimus nuo Maxo ; Slavka tu *cenzūra*


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Darbas gražus ,bet pačioje pirmoje nuotraukoje galėtų pro tuos langus matytis vaizdas į miestelį , tada atrodytų tikrai daug gražiau ,o toliau nežinau man lyg ir viskas patinka. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visi sako kad permest šį darbą tai atminkit kad čia nėra padaryta tik erdvė o kur gaujoms plėšt banką užjauskit ir savininkus viską perkurt iš naujo žinoma ir aš norėčiau kad taip perdarytu bet vargu kad taip gali padaryt , neblogas darbelis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šaunuolis, kad daliniesi savo puikiais darbeliai. Dėk dar kokių darbelių savininkai turės iš ko įdėjų pasisemti. Sėkmės!

 

 

Darbas gražus ,bet pačioje pirmoje nuotraukoje galėtų pro tuos langus matytis vaizdas į miestelį , tada atrodytų tikrai daug gražiau ,o toliau nežinau man lyg ir viskas patinka. 

 

 

Už dabartini banka tikrai gražiau galetu įmest Tevas.

 

 

Na aš gražiau nesumapinčiau tai tikrai nekritikuosiu, bet šeip darbas tikrai labai gražus.

 

 

Visi sako kad permest šį darbą tai atminkit kad čia nėra padaryta tik erdvė o kur gaujoms plėšt banką užjauskit ir savininkus viską perkurt iš naujo žinoma ir aš norėčiau kad taip perdarytu bet vargu kad taip gali padaryt , neblogas darbelis.

 

Dėkui pacanai už įvertinimus, mFather dabartinis bankas tikrai 100 kartu originalesnis, negu šitas maniškis po 1 metų pertraukos, bet va jei siūlot tai reiškiasi dar nepraradau įgūdžių (tipo) mappinimo. O dėl jūsų tu fantazijų tai nereikia čia fantazuot, bet kada tokius darbus galima koreguoti bei pritaikyti prie tam tikros sistemos bankų :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gal koki kazino iš šio mapp darbo padaryt ir pasiūlyt savininkams , geras interjeras bet spalvu reikia daugiau šiaip pats jau nebemappinu tai texturas uždedavo mtevas :D , jam ir pasiūlyk.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

Temos rakinamos paprašius temų autoriams, ar diskusijai temose nevykstant ilgiau nei dvi savaites. Norint papildyti ar pakoreguoti užrakintos temos turinį dėl temos atrakinimo kreipkitės į PM;

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.