Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Apgavo Paulius_Koral(tarpininkas) ir Deividas_Marquez

Alone_Ganja

Rekomenduojamas pranešimas



1) Jūsų Vardas_Pavardė: Alone_Ganja

2) Žaidėjo, kuris jumis apgavo Vardas_Pavardė:  Tarpininkas Paulius_Koral ir asmuo Deividas_Marquez

3) Tiksli data ir laikas kada buvote apgautas: Šendiena laikas matysis ss

4) Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais(nuotraukos, video medžiaga): Deividas_Marquez pasiulė eiti kauliuką iš 70k tai ėjom o tarpininkas buvo Paulius_Koral laimėjau 70k viskas gerai buvo pinigus gavau 39399ec748a8f9d2522a84167e81d953269.png

o tada ėjom iš 100k ir man laimėjus  Deividas_Marquez pasakė kad mes net nemetėm kauliuko bet ištikro aš laimėjau prieš ji c9901b9ad9fc9e10984e86c856b1474a351.png Paulius_Koral paprašė nuotraukos aš nusiunčiau o paprašius Deivido_Marquez nieko neatsiuntė ir Paulius_Koral tiesiog atidavė jam visus pinigus ir dingo apgavęs..

 

Žinau jeigu ir administracija negražins man euru bet nubauskit šiuos asmenys ar bent asmeny rcon banu už apgavystęs o iš pačio paulio arba deivido laukiu euru iki šendienos 22:00 arba ss kai Deividas_Marquez laimėjo prieš mane (to net nebuvo ir tai neimanoma)
 

P.s nuotraukoje aiškei matosi kaip lošiant antrą kartą parašė deividas dar sutik tai jis man pasiulęs buvo o kai pralaimėjo sakė kad jis laimėjo o vėliau pakeitė bazarą kad nesiūliau net jam..

Papildau: sakei tau ss nerodo tai va gal dabar pamatysi http://imgur.com/a/A3N4R

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visų pirmą aš tau nesiūliau eiti kauliuko, tu man parašei pats. Iš 100k net nespėjom sumesti, nes mus pagetino, žinau, kad numetei senus įrodymus, kai ėjom iš 70k, ir galų galiausiai Paulius neprašė manęs įrodymų. Ir kam rašyti bereikšmias anketas? 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visų pirmą aš tau nesiūliau eiti kauliuko, tu man parašei pats. Iš 100k net nespėjom sumesti, nes mus pagetino, žinau, kad numetei senus įrodymus, kai ėjom iš 70k, ir galų galiausiai Paulius neprašė manęs įrodymų. Ir kam rašyti bereikšmias anketas? 

Visu pirma ėjom iš 70k laimėjau atidavė eurus o tada ėjom iš 100k o tu apmelavai pralaimėjes matosi dar mano ss kai rašai "sutik" o pirmoj ss iš 70k lošėm tai sekmės tau apgaidinėjant.

P.S krč logus rokas pažės nors ir ss matosi kai du kart lošėm o tu sakai kad viena dar :D :D tikiuosi gausi baną už tokius apgaudinėjimus su pauliumi :)

 

 

Na man tai įrodymuose nieko nesimato. :/

Nesimato bet nuotraukuose matosi kai aš laimiu o tu rašai "aš" :D :D scameriai  
jau nebeturi ką išsimazint tai reikėjo išvis nieko nerašyt.. nuotraukuose akivaizdžiai matosi kai lošiam du kartus ir aš laimiu o tu dar kažką sakai... ir apsimeti kad tu laimėjei o vėliau apvogiat...
 
 

Ždž, administracija išsiaiškins.  :)

Jo išsiaiškins bet kad jau temoj apsimelavai tai ką dar ten aiškintis...Aj dar mačiau eurus i kita acc persimetei atrodo išsigandęs tj niekur gi nepabėgsi :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Ždž, administracija išsiaiškins. :)

 

Narys gauna įspėjimą už:
• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;(triple post)

 

Sužinojai kad bus blogai ir pradėjei eventus daryt iš mašinu "Pirmas davęs 100k laimės Sultan" o vėliau iš tu 100k kaulą apipisęs žmogu. Jei skaito asmuo kurį apgavo pateik prašau įrodymus nes reikia nubaust tokį nepasimokei tikrai...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ką dar pasakysi? duok 50k ir tavo car

Ok padaviau ir dingai antra karta apgavęs

Skelbi apie event:4ba7f5b27ea46175b5beb864420663a964.png

Paduodu eurus:ffc68b7357384152bae15095aee9f7d7137.png

 

Sekmės rcone man kainavo visas šitas -250k

O rokui galiu pasakyti kad scamintus eurus įtariu kad persimetinėdavo jis siūlau atimt :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ok padaviau ir dingai antra karta apgavęs

Skelbi apie event:4ba7f5b27ea46175b5beb864420663a964.png

Paduodu eurus:ffc68b7357384152bae15095aee9f7d7137.png

 

Sekmės rcone man kainavo visas šitas -250k

O rokui galiu pasakyti kad scamintus eurus įtariu kad persimetinėdavo jis siūlau atimt :)

 

Ok padaviau ir dingai antra karta apgavęs

Skelbi apie event:4ba7f5b27ea46175b5beb864420663a964.png

Paduodu eurus:ffc68b7357384152bae15095aee9f7d7137.png

 

Sekmės rcone man kainavo visas šitas -250k

O rokui galiu pasakyti kad scamintus eurus įtariu kad persimetinėdavo jis siūlau atimt :)

Joa va cia tai keista :D siaip cia davei 50k savo noru, nei jis sutiko nei ka :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš irgi taip sakau...

Jis skelbėsi apie eventą kad pirmas pasiekęs ir davęs 50k laimės bullet taip kad nepasakokit abu apscaminot jau :)

 

Nu parodyk kad kažkam davei bullet arba rokas pažės logus ar davei bet koks šlykštus esi atsiprašant kad taip apgaudinėt man gėda už tave

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.