Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Kurią konsolę pirkti?

Jamal_Garret

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki visi,


Ilgai jau mastau pirkti naujausią konsolę bet vis neapsisprendžiu. Turiu PS3 jau tikrai ilgą laiką ir man pradžioje ši konsolė labai, labai patiko, bet pamačius po to PS4 dingo noras žaisti PS3, ir pakilo noras pirkti naują konsolę. Labai prašau, nerašykit ,kad geriau stacionarūs kompiuteriai ir t.t. Esu žmogus prie konsolių, bet neapsispręndžiu. Taipogi galbūt galėtumėte papasakoti apie konsoles, kiek jose fps būna ir visa kita.


Norėčiau išgirsti kokią konsolę jūs turite, ir kokią konsole siūlote pirkti. Galbūt žinote kada išeis naujos konsolės kaip PS4 Neo, ar Xbox One S? Konsolę labai norėčiau turėti jau prieš mokslus, galbūt atsiras tuo metu nauja? Tiesiog norėčiau viską sužinoti iš jūsų.


AČIŪ IŠ ANKSTO.


 


http://www.bigbox.lt/Zaidimai-ir-zaidimu-iranga/Zaidimu-kompiuteriai-konsoles/Zaidimu-konsole-SONY-PLAYSTASTION-4-500GB-su-zaidimu-NBA-2K16-CUH-1216-oxid.html#top


 


Kolkas esu nusižėjęs šitą, kadangi mėgstu krepšinį, lankau krepšinį irl, bei patinka nba 2k16.


Ar pasiimti tokį patį, bet tik vietoj nba 2k16 fifa 16?


 


 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pirkdamas pats konsolę dabar, manau žiūrėčiau į XBOX One, nes žaidimai ten atrodo geresni, daugelis žaidimų tie patys yra ir ant PS4 ir ant XO, bet Xbox'ą imčiau vien dėl Forzos, bei galimybių žaisti Xbox žaidimus per PC (pristatė per E3, kad beveik visus žaidimus bus galima žaisti tiems kas turi Win10). Bet vertėtų dar palaukti ir naujųjų konsolių, Microsoft projektas Scorpio ir Xbox One S man atrodo yra du skirtingi dalykai, bet vistiek išėjus PS 4 Neo ir Xbox One S, pirkčiau manau Xbox'ą vien dėl anksčiau išvardintų priežasčių, t.y. žaidimų palaikymas per PC bei Forza žaidimas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pats turiu PS3 ir turiu gan įdomių žaidimų kaip BF4 ir 3 turiu, daugelį NFS žaidimų, gta5 ir 4 ir to užtenka. Tad neapsimoka daug eurų išleisti PS4 jeigu ruošiesi tai ten žaisti kokį 1 žaidimą. Kaip ir minėjo Nico geriau arba tobulinčiau PC arba pinigus pasitaupyčiau, nes PS3 yra nemažai gerų žaidimų. Arba tiesiog kaip ir siūliau geriau nusipirkti žaidimų konsolei. Final Fantasy  įdomus jeigu nesi žaidęs.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Niekas nepaneigs, kad konsolės niekada nebus geresnės už pc ;) Vien tik palygink grafikas ;D Ir šiaip, tarkim imant xbox tai ten viskas mokama, žaidimai, premiumai visokie ir t.t..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai kad grafikos vienodos čiut ne :D

Bet kad normalus pc, kad pavežtų tokius žaidimus kaip ant consolės kainuoja kaip dvi konsolės :D

PS3 labai nepatinka nes pilkas vaizdas, tiesiog labai šūdinai atrodo. Grafikos šlykščios, neįdomu net žaisti. Pažaidžiau xbox one fifa16 tai belekaip patiko.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bent as esu turejes xbox 360 ir man daug geriau negu ps4 ir jeigu sakot kad xbox zaidimai mokami ir t.t eina nulauzti (ar kazkaip kitaip vadinasi) xbox ir gali lengvai visus zaidimus xbox parsisiusti kompu ir konvertuoti i xbox pats esu ne karta dares bet yra minusas sito dalyko jeigu nulauzi xbox neis online zaisti 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bent as esu turejes xbox 360 ir man daug geriau negu ps4 ir jeigu sakot kad xbox zaidimai mokami ir t.t eina nulauzti (ar kazkaip kitaip vadinasi) xbox ir gali lengvai visus zaidimus xbox parsisiusti kompu ir konvertuoti i xbox pats esu ne karta dares bet yra minusas sito dalyko jeigu nulauzi xbox neis online zaisti 

Kaip gali būt geriau old gen vs next gen :DDDD dafuqqq

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šeip reikia žiūrėti pagal finansine padėti, pats turiu XBOX ONE, man tikrai patiko tik tarp PS4 yra labai daug skirtumų, pvz:

1. PS4 pultelis netoks patogus kaip XBOX ONE.

2. PS4 ant konsolės nereikia pirkti Online, per XBOX one metams kainuoja apie 30e (gal dabar ir kaina pasikeitė)

 

Taip pat priklauso kokia konsole pirksi, ar 1TB ar 500GB, ant 500GB tilps 7-8 tikrai aukštos grafikos žaidimai, 1TB tilps apie 15-16 aukštos grafikos žaidimų. Aišku jai tu juos visus busi suinsistaliaves, fps tikrai pamažės.

 

XBOX 360 žaidimai tau bus pigiau 2x apytiksliai, jai GTA V ant XBOX ONE kainuoja 69e, ant XBOX 360 kainuos apie 30-40e. Xbox 360 labai grafikos skirsis, jai nori žaisti aukštos grafikos - pirk XBOX ONE

Čia tik mano pastebėjimas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jau ko nesiūlykit tai old gen. Užknisę jau tos grafikos minekraftinės. Ir nesiūlykit xbox360 pirkt. Xbone ir ps4 žaidimų kainos tokios pačios.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.