Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[Apklausa] Mūsų, žaidėjų, požiūris į launcherį..

Eimantas_Otero

  

68 balsai

  1. 1. Ar pritariate launcheriui ?

    • Taip.
      41
    • Ne.
      19
    • Nesvarbu.
      8

Rekomenduojamas pranešimas

Diskutuojame čia apie tą mūsų "išsigelbėjimą" launcherį... Administracija nori, kad čyterių neliktų, bet daro tai, kas privers žaidėjus palikti serverį galbūt... Persikelkim čia, nes būsenose sunkoka yra, nuslenka žemyn būsena ir baigiasi...

 

Po paskutinio susisiekimo su Roku per skype, gavau štai tokį atsakymą:

eIouYKs.png

 

Būtų prašymas administracijos bei moderatorių, nereikškit savo tiesų, kad bus geriau mums taip, dabar mes, žaidėjai pasisakyt norim, jau ne jūsų įrodinėjimams čia skirta ta tema... Taip pat, netrinkit, nes bus sukurta iš naujo jeigu tai padarysit... Tiesiog, nekelkit problemų čia ir leiskit mums, žaidėjams, pasireikšti šitoj temoj ir pakalbėti tema kuri yra labai aktuali šias dienas...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Taip, tai labai pakenktų serveriui, nes dauguma naudoja modifikacijas visokias, nuo skin iki enb ir efektų. Jie juos naudoja, nes san andreas grafikos nėra iš geriausių ir galbūt nepatinka kažkokios tekstūros. Manau jei taip padarys Rokas su tuo laucheriu tada bus xujne. Ką norit tą sakykit administracija bet tai yra visiška tiesa. Galvokite iš naujo čytų mažinimo būdus. Ir administracija galite nekvaršinti galvų jog tai bus geriau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visiškai pritariu su launcheriu,kadangi paeiškės,kas ištikro moka šaudyti,o kas ne :)

Čia jau ne apie šaudymą kalbama, žmogau, nebegalėsim praktiškai išvis jokių modų turėt :D Pamiršk viską ką naudojai, mašinas, ginklus, skinus, tekstūras... Modloaderis neveiks, nebent tu mėgsti kelti modifikacijas kaip kelis metus atgal grįžęs SA:MP žaidėjas... Pasinaudodamas Spark programa :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Buvo susisiekta su Roku dar kartą. Modloaderis uždraustas bus todėl, kad pasinaudojant juo yra įmanoma susikelti visus čytus... Dėka CLEO.asi failo kurį pastebėjau pats tik tada kai teko tikrint GTA:SA ar tikrai toks egzistuoja... Jo teigimu, modloaderis galbūt bus leidžiamas ateityje, bet tai yra neįmanoma šiuo metu. Jiems svarbiau užtikrinti, kad serveryje nebūtų čyterių, o ne tai, kad žmonės galėtų džiaugtis savo modifikacijomis... Well, pratinsimės prie oldschoolo arba ieškosim kaip apeit tą launcherį :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Lyginant su kitų serverių statistika, „čyterių“ čia yra užblokuojama tikrai mažiau. Jei modloaderis nebus leidžiamas, tada serveryje žaidėjų skaičius kris, nes kai kurie nemoka naudotis kitų „užsimodinimo“ programų, arba tingės ieškoti kaip, tai reikia padaryti. O launcheris, kiek supranti nuskenuos tavo GTA aplankalą ir nuspręs, gali jungtis į žaidimą ar ne. Bet yra tame problema, kad bus tokių kurie tą launcherį „apeis“ ir kuomet bus sutiktas čytinant pagalvos: „launcheris puikiai veikia, jis nečytina, čia susibugino, arba tiesiog klaida“. Nors bus visiškai kitaip. Launcheris padės tam kartui, pradžioje. Vėliau gali būtų pasiekmių dėl žaidėjų skaičiaus kitimo [žemyn]. Nereikia čia labai drausti naudoti, kad ir tą vieną kitą cleo modą, kuris nepadaro tave pranašesnio už kitus akivaizdžiai, tarkim kiti naudoja animacijas ar kitus panašius dalykus, tačiau tai nė kiek nekenkia, jug tik padaro žaidimą įdomesnį, nes tam ir yra sukurti modai/cleo (nekalbu apie wh/aimus ir kt.). Po launcherio atsiradimo kiek suprantu nebeliks administratorių, kurie prižiūri užblokavimus? Nes jug kuomet prisijungsi į serverį neturėsi jokio cleo ? 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

rip čia jau, nekažką, tarkim vpš modloaderio negalėsi turėt tai vpš. O kaip tada tuos modus ištrint -_-?

Tau nereikės nieko ištrinti, tu ta launcherį įkelsi į cleo aplankalą ir automatiškai blokuos tau, nei wh, aim, rapid, speed jai ir turėsi jie tiesiog neveiks. (Bent man taip sakė)

 

 

Aš pats nenorėčiau, kad šitas launčeris butu įdėtas, jai nesigaus su keikurias modais lošti tai... Aš nenoriu lošti su medinėm GTA san Andreas grafikom kurios vpš buvo sukurtos 1998 metais.....

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ai, chebra, gana verkti, yra San Andreas Mod Installer per ten taip pat galėsit įsirašyt modus ir juos ištrint, arba spark... Pas mane gta pilnai užmodintas, bet nenaudoju nei jokių modloaderių nei kitų chujnių, viskas papraščiau su spark... O dėl čytų tai vos ne kiekvienas gaujos narys naudoja aimą(na bent jau pas surenas, pas kitus nežinau), tai greičiau tegul tik įkelia tą launcherį... O dėl apėjimų, girdėjau visi galės bandyt apeit, kas apeis ir praneš administracijai tai gaus kreditų nemažai, tai va, turėsit darbo ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ai, chebra, gana verkti, yra San Andreas Mod Installer per ten taip pat galėsit įsirašyt modus ir juos ištrint, arba spark... Pas mane gta pilnai užmodintas, bet nenaudoju nei jokių modloaderių nei kitų chujnių, viskas papraščiau su spark... O dėl čytų tai vos ne kiekvienas gaujos narys naudoja aimą(na bent jau pas surenas, pas kitus nežinau), tai greičiau tegul tik įkelia tą launcherį... O dėl apėjimų, girdėjau visi galės bandyt apeit, kas apeis ir praneš administracijai tai gaus kreditų nemažai, tai va, turėsit darbo ;)

Pagaliau matau protingą komentarą :D Pritarsiu - visus mod galima įsirašyt per kita programas, o kad enb kokio negalės naudot, tai nenumirs. Aš pilnai už launcherį.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visiškai pritariu reik pažėt kurie ištikro šaudo kurie ne ai pl mane kaikurie vadina aimu po laucheriu vadinkit + serve bus saugu mašinas galėsi lauke laikyt fūras nebūmins nesamonių nedarys jeigu gerai veiks launcheris td nereiks anti-cheat net kurių šis serveris turi per mažai tik man del modloader gaila kodėl jo neleidžia. Eimantai kodėl paliks srw nes negali čytint  ex Pasha viso.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Visiška nesamone su tuo launcheriu jei net neleis naudoti tų modų... tarkim aš nemoku žaist be modų, man visados reikia kažka užsimodint :)

Seni, tau be modų samp'as pasikeičia? Pasidaro bespalvis ? Valdymas kažkaip pasikeičia? Turi vaikščiot su skaičiukais, o sukinėtis aplink su vairu, kad ant tiek tau nebeįmanoma būtų žaist?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man asmeniškai nesvarbu. Jeigu įtariu, kad žmogelis kaži ką naudoją, paprašau admin, kad pastebėtų. Na ir truputis kontrargumento: Sar* serveryje anticheat sistema aukščiausiame lygmenyje(nemačiau jokiame kitame serveryje tokios), tačiau serveris pagal žaidėjų skaičių lenkia visus serverius + Kad ir kaip keistai nuskambėtų, ten draudžiamas C-BUG.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Geresnis variantas launcherį padaryti tik čyteriams arba gaujiniams. Nereikėtų visiems žmonėms kvaršinti galvos ką daryti su modais ir t.t. Taip, modus įmanoma susirašyti su kitomis programomis. Smalsuolius, tie kurie nori čytinti, greičiausiai jiems noras praeitų čytinti, kadangi po vieno ban'o, jis privalėtų naudoti GS launcherį, kuriame negalėtų prisijungti su hack'ais. Jeigu toks variantas būtų padarytas, man tikrai labai patiktų, nes dėti launcherį ant visų žaidėjų yra šiek tiek per drastiška gal net sakyčiau... Naujokai šiuo atžvilgiu gali nukentėti. Naujokui bus nemotais kad čia reikia kažkokio launcherio, kad pasijungtum, jis tiesiog numos ranka ir ieškos kito serverio. Kadangi aš pats nenaudoju nei vieno mod'o man abu variantai būtų tikrai labai geri, bet kaip ir sakau, dėl visų žaidėjų labo geriau tik čytams/gaujoms.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš visiškai pritariu tiems, kurie sako UŽ. Aš nesuprantu, ar šiam pasauly yra tik viena programa, su kuria galima kažką įsikelti ? Gal mane palaikysit kvailu, bet aš visąlaik (nuo kada pradėjau modifikuotis žaidimą) naudoju SPARK programą, kuri man yra nesunki ir paprasta. O galbūt dauguma užmiršo, kaip prieš kokius 5-6 metus vienas kitas tik žinojo, kas tos modifikacijos yra ir visiems tiko. Pasakysit, jog laikai keičiasi ? Taip, bet prisiminkim, ką mes žaidžiame - GTA Sandreas žaidimą, kurį nors ir kiek prisikeltumėt modifikacijų - jis vis tiek liks tas pats, keliasdešimt metų senumo žaidimas. Aš nesuprantu, jūs neturit ką veikti ir ieškot problemų, ten kur nėra ir nebuvo ?? Kaip sakoma - "iš š*do vaško neišspausi", tad koks yra žaidimas, tai tokį ir turime žaisti, nes tokį žaidimą mes patys nusprendėme žaisti, o ne kažkas kitas už mus. Taip, žaidėjų galbūt kris, bet tik kris tie, kurie žaidžia šį žaidimą metus, ar du ir nežino, kaip visi žaisdavo šį žaidimą be modifikacijų prieš 5 ar daugiau metų. Tad nekurkit bereikalingų temų ir negaiškit kitų laiko, kurie bandys gilintis į šią situacija, nes čia jokių problemų, ar bėdų nematau. O kalbant apie CLEO - taip, dauguma naudoja daugumos mėgstamus wallhack, antidrung, aim, spread, auto c-bug ir kitus ššš, tad taip - pasirodys tuomet gaujos visu gražumu, ką jos sugeba iš tiesų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Seni, tau be modų samp'as pasikeičia? Pasidaro bespalvis ? Valdymas kažkaip pasikeičia? Turi vaikščiot su skaičiukais, o sukinėtis aplink su vairu, kad ant tiek tau nebeįmanoma būtų žaist?

Taip,pasikeičia

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Geresnis variantas launcherį padaryti tik čyteriams arba gaujiniams. Nereikėtų visiems žmonėms kvaršinti galvos ką daryti su modais ir t.t. Taip, modus įmanoma susirašyti su kitomis programomis. Smalsuolius, tie kurie nori čytinti, greičiausiai jiems noras praeitų čytinti, kadangi po vieno ban'o, jis privalėtų naudoti GS launcherį, kuriame negalėtų prisijungti su hack'ais. Jeigu toks variantas būtų padarytas, man tikrai labai patiktų, nes dėti launcherį ant visų žaidėjų yra šiek tiek per drastiška gal net sakyčiau... Naujokai šiuo atžvilgiu gali nukentėti. Naujokui bus nemotais kad čia reikia kažkokio launcherio, kad pasijungtum, jis tiesiog numos ranka ir ieškos kito serverio. Kadangi aš pats nenaudoju nei vieno mod'o man abu variantai būtų tikrai labai geri, bet kaip ir sakau, dėl visų žaidėjų labo geriau tik čytams/gaujoms.

Sakai duoti naudoti čyteriams, vat pats pabandyk pagaut bent vieną wallhack'ą ar aim'ą, pažiūrėsiu kaip tada kalbėsi, kad duoti naudoti tik čyteriams...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.