Mindaugas Parkour

Narys

Mindaugas Parkour

Narys
 • ID

  9609
 • Turinio skaičius

  133
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  8

Mindaugas Parkour paskutinį kartą laimėjo Sausis 9 2017

Mindaugas Parkour turėjo mėgstamiausio turinio!

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

15.950 profilio peržiūros
 1. Mindaugas Parkour

  Deleted

  Turiu klausimą. Kas tau neleidžia imti ir sukurti tokios gaujos? Dabar viskas įmanoma čia.
 2. Mindaugas Parkour

  parkour in style

  Tam, kad nebūtų frazių ir free banų. (ką jis čia šaudo, niekada taip nešaudė). Čia šašlo pavalgius fps pakilo bšk ir filmuoti galima jau, supranti gi.
 3. Mindaugas Parkour

  Girto Olando repas

  Olandas norėjo su Irmiu rap battle, bet gavosi į vienus vartus. Pacanas rymuoja bšk.
 4. Mindaugas Parkour

  Naujas čytas samp žaidime???

  Naudokime AK, o ne M4.
 5. Mindaugas Parkour

  .: Los Santos Vagos :. vakarinis veiksmas

  Nesu pro movie maker, tiesiog turbūt pirmas tokio pobūdžio video. Vakarinio veiksmo santrauka.
 6. Mindaugas Parkour

  .: Los Santos Vagos :.

  Dar 2014 pavasarį Edvinas_Messi kartu su Žuku, Frankiu, Remyga ir dar keletą korišų gerdami alų sumąstė, kad laikas suburti naują gaują ir parodyti visam Las Venturo miestui, kas šeimininkauja jame. Jau vos po savaitės visi seni draugai sukviesti iš visų pasaulio vietų sėdėjo hood'e ir apgalvojo ateities veiksmus. Ir vos po poros savaičių visa Las Venturo teisėsauga krito jiems po kojomis, merginos, narkotikai, papirkta valdžia, viskas to ko norėjome. Tačiau praėjus beveik keleriems metams buvo sugauti gaujos vadai ir pasodinti iki gyvos galvos. Praėjus kiek laiko jų įpėdiniai Olandis, Parkūras, Santosas nusprendė, kad laikas susiburti iš naujo ir išlaisvinti savuosius iš kalėjimo. Ir štai 2017 metais Los Santos Vagos bandys prisikelti ir atgauti sukauptą reputaciją Red County miesteliuose Vadai: Vaizdo įrašai:
 7. Mindaugas Parkour

  When DJ turns on right music

  Šiandien taip visai smaigai warmupas praėjo.
 8. Mindaugas Parkour

  Sultanas, retas skinas, admiral ir kt.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mindaugas_Parkour 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): Išvaizdų nuotraukos: 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): Informacija ir skin'as: 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Sultan: 7000k, Admiral 40k, Voodo 10k, Sabre 50k, Riedučiai: 400k.
 9. Mindaugas Parkour

  Konkursas iš GTA 5

  46
 10. Mindaugas Parkour

  Išrinktas giveaway nugalėtojas ||

  Dovanoju Wayfarer motociklą, bei ginklus kartu! Jums tereikia komentuoti savo žaidimo Vardą_Pavardę, išsirinkti skaičių nuo 1 iki 100 ir laukti pabaigos. Kas netingite galite „paknopkinti“ magic green button. Nugalėtoją išrinksiu 2017-01-27 random.org pagalba, nugalės tas žmogus, kuris bus pirmasis parašęs išridentą skaičių!! SĖKMĖS! IŠRINKTAS NUGALĖTOJAS: Numeris #47 Nugalėtojas: @Adas_Domantas Prašau susisiekti per 24 valandas, kitaip prizo nugalėtojas bus perrenkamas.
 11. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mindaugas_Parkour • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : James_Winston • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Apgaudinėjimai (Tarpininkavimas) • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://gyazo.com/3fceff0e609754754bf615353b8d8a4e https://gyazo.com/9804f73635aae626e9096dd19791fb07
 12. Mindaugas Parkour

  Banko "SwedBank" interjėras.

  Kas tu per kadras? Kai išsiaiškinsite tada ir kažką sakykite.
 13. Mindaugas Parkour

  Parduodami ginklai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mindaugas_Parkour 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): Dvi spalvos, balta ir žalia. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): http://imgur.com/a/8gPOW 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: 200-220k. PARDUOTA. Liko ginklai. Parduodami GINKLAI [shotgun,Deagle]. Kainos: SG: 30/kulka, DGL: 30/kulka. • Perkant daugiau negu 500 kulkų iškarto pridedami nemokami 10% kulkų nuo perkamo kiekio.
 14. Mindaugas Parkour

  Sausio 13-oji Nepriklausomybės Diena

  Jau geriau būtų nekovoja. Prie Ruso turbūt geriau būtumėm dabar turėję. Šiandien daugiau kas švenčia penktadienį, negu Sausio 13.
 15. Mindaugas Parkour

  Parduodamas patrauklus sultanas

  Vakar pardaviau panašaus modelio sultaną, šį kartą jums siūlau dar IŠSKIRTINESNĮ, ir dar GRAŽESNĮ „GreenAvocado“ pavadintu sultaną! Kaina: 600k, derinama. Nuotraukos: