Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Blogas - Apie Mane

Frank_Wild

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki. Nusprendžiau parašyti dar viena bloga. Tik šį karta jis būs apie mane.


 


Esu Gytis man 21-eri. Gyvenu Kėdainių Rajone , Josvainiu miesteli.


3dd9eb4b1c77865aa1e020309e564dbd688.JPG


 


 


Esu gan šiltas žmogus bei geranoriškas.


Nesu nei geras nei blogas tiesiog toks per viduriuka normalus berniukas.


Galima sakyt turiu daug savybių , bet blogu labai mažai.


Galiu but bet koks žmogus , galiu tapti kokiu tik noriu.


Žiauriai patinka tamsa kaip atsiranda žvaigždės visos ir kiti smagus dalykai.


Patinka ir šiaip tamsa , kurioj gali paskęsti su gera muzika (Micro One ir t.t)


Domiuosi visata ir kitais dalykais kas joje vyksta.


Patinka fizikiniai reiškiniai ir kt.


Pagal Dokumentus esu Krikščionis , bet kaip galima tikėti tuo ko nėra?


Tad esu nuo vaikystes Ateistas-Realistas.


Dauguma sako kad jis egzistuoja , paskaičius biblija tai man atrodo labai juokinga. 


(Šita tema galima padiskutuoti jei norėsit.)


Tūriu Poeto/Romantiko gyslele :


Turiu keletą kūrybos minčių viena pasidalinsiu jei įdomu.


 


Meilė susuką galva taip, kad kyla įvairiausios mintys. Galvoji apie mirtį, likimą ir kaip viskas bus toliau. Sau pasakai kad mylėt daugiau nebenori ir jausmų daugiau nebeparodysi, nes kai sužeidžia jausmus, vis sunkiau ir sunkiau būna atsistoti.


 


Gal patiko.. Čia nežinau labai senai kurtas.


 


Man patinka kovoti prieš sistema ypač tokia kaip mūsų brangios Lietuvos.


 


Man patinka įvairiausi pokalbiai apie įvairias temas.


Patinka diskutuoti ir jei nuomonė nepatinka prieštarauti ir pasakyti kitaip.


 


Sampa pradėjau žaist jau labai senai nuo 0.1A versijų laiku. Teko daug matyti ir išgyvenimu patirti įvairiuose serveriuose.


Daug kritimu ir pakilimu teko matyti. Prisimenu kaip traukdavo įvairus Gaujos ir kt nusikalstamu grupuočių veiklos.. Būdavo tiesiog smagu , bet bėgant metams keitėsi viskas norėjos būti ir doru ir susitepusiu pareigūnų pavykdavo bet neilgam.


Metam bėgant pradėjo atsibosti tas gaujos gyvenimas , ir perėjau prie legaliu darbu. Nebuvęs ilgai gaujoj , praradau savo taiklumą į taikiny. Bet po kiek laiko buvau atsigavęs bet neilgam.


 


Patinkančios sporto šakos :


 


Karatė Kyokushin


Boksas.


StreetWorkout


Regbis.


 


Pomėgiai :


 


Patinka maisto gaminimas.


Flirtavimas su merginomis <3


Kazino Aparatai


Kortos


Mastyti


Būt lauke su mėgstama kompanija.


 


Nežinau ką daugiau pridurti , bet gal patiks. Pasakykit kokius minusus padariau ir kitas klaidas.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:DDD tu juokingas žmogus. Ta prasme tikrai žvengiu balsu skaitydamas, aš tikiuos tu čia ne rimtai. Tikrai nenoriu įžeidinėti ar arogantišku būti, bet jei tau 21 metai tai tau tikrai reikia kažką keisti gyvenime...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

:DDD tu juokingas žmogus. Ta prasme tikrai žvengiu balsu skaitydamas, aš tikiuos tu čia ne rimtai. Tikrai nenoriu įžeidinėti ar arogantišku būti, bet jei tau 21 metai tai tau tikrai reikia kažką keisti gyvenime...

 

Ką nerimtai ? čia tik dalis apie mane taprasme aš turiu daug savybių bet daugiau kūrybinė savybė dominuoja. :) Viskas gerai su mano gyvenimu nekelk čia pavydu scenu. Tikrai žinau kad mano gyvenimas šviesesnis , ir tikrai labai gražus draugai/merginos ir visa kita , gyvenima keist pradėt reiks kaip atsiras šeima ir vaikai tada ateis metas būt rimtam ir žiūrėti į gyvenimą labai rimtai.  Matau kad tau gyvenimas pakišęs koja ir ne karta gavai iš grieblio per kojas tai kžn. Pirmiausiai save pasitvarkyk kad galėtum kažką kitiem sakyti. Nepatiko ? praeik neįdomi ta tavo nuomonė čia niekam :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kažkaip labai pastebiu daug minties šuolių ...Visai kaip ir nieko man patiko ,berašydamas juk visada tobulėsi todėl manau kiti darbai bus vis geresni.

 

Jo tokie šuoliai taip yra , bandžiau paįvairinti kažkaip kalbant apie viena ir greitai nusukti ir vėl bandyti kažkuo kitu sudominti. Kad nereikėtu skaityt to paties.. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gal dar gali pasidalinti savo kūryba?  :)

 

Labai sunku atkapstyt tokius dalykus , sunkiai randu bet randu po dali po dali :)

 

Romantika tai nėra saldus dalykas , tai yra skausmas ir baimė būt įskaudintam.

 

Tikiu meile iš pirmo žvilgsnio , atrodo įsimyli, nes širdis taip liepia. Atrodo atsiveri ir žmogus tau pasako tiek gražių dalyku kurie būna tik saldus melas, lyg tikslas sužeist brangius jausmus.

 

Dar nieko gero čia jie , kažkur turiu dar paslėptu minčių/kūrybos

 

 

 

Gan įdomiai buvo skaityti, geras poetas busi!

Aww. :pp Dėkui dėkui !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

Blogai bus užrakinti tada, kai to paprašys blogo savininkas, kada internetiniame dienoraštyje dvi savaites nevyks jokios diskusijos ar blogas bus ilgai neatnaujintas. Dėl atrakinimo kreiptis į PM.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.