Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

Apgavo Paul_Gomez

Alegro`Clifford

Rekomenduojamas pranešimas

1) Jūsų Vardas_Pavardė: Alegro_Clifford


2) Žaidėjo, kuris jumis apgavo Vardas_Pavardė: Paul_Gomez


3) Tiksli data ir laikas kada buvote apgautas: 2016.08.05 nuo 16:30 iki 17:30


4) Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais(nuotraukos, video medžiaga): Taigi, per skelbimą parašė, kad kas pirmas nusiūs jam 100k į banką, gaus sultaną, na aišku mane sudomino nes kaip tik žadėjau pirkti sultana, bet kadangi šiame serveryje žaidžiu tik savaitę, nenorėjau išsiskirti su pinigais dideliais. Na nusiunčiau aš jam 100k, parašė kad viskas ok gausiu sultana kai jo draugas baigs žaisti krepšinį, sakė "palauk 35min dar žais ir tada ateis namo". Na laukiu laukiu aš kada gi jo tas draugas grįš ir paklausiau dar kartą kada gi ateis tas jo draugas, ir paklausiau ar 17:30 gausiu jau sultaną? Parašė kad gausiu TIKRAI. ( per logus viskas matytųsi. Parašė mano draugas jam 17:30 nes turėjau išeiti, kai paklausė kur sultanas, tada jau rašė kad jo draugas tas į Vilnių išvažiavo. :D Žodžiu prasidėjo cirkai, nebetikiu aš juo kad gausiu kažką iš jo, todėl prašau pagalbos kad bent pinigus gražintų mano sunkiai uždirbtus. Štai ss kai jis rašė ta "akciją", kai siunčiau pinigus, ir dar padariau ss kur įrodo jis pats, kad siunčiau pinigus. http://imgur.com/a/5TGC4


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kad Paul_Gomez ir yra Jeremy_Mall :D

P.s Jis yra apgavikas ,tikrai jam RCON reiktu ,mačiau ne vieną apipiso taip

 Na žinai, kai aš prieš savaitę pradėjau žaisti... :/ Gal pasigailės kaip naujoko ir gražins man pinigus. :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Beja, jis dar rašė kad ir elegy atiduotu už 100k kas pirmas nusiųstų. Dar rašė kad mano pinigus tipo išdalino visiems nes leavina serva.... Negaliu taip gaila kad pasitikėjau....

Turėtum atgauti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visų pirma, reikėjo prašyti, kad aš parduočiau sultana, nes yra tokia galymybė. Pažiūrėjau kiek durniukų atsiras, kurie tokia nesamone patikės, bet tu tas buvai, kai turėsiu šaibas atiduosiu jas, nors pats kaltas esi, galima sakyti free šaibas atidavei, nes mašina eina parduot su komanda, o tum man 100k kaip ir free davei.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visų pirma, reikėjo prašyti, kad aš parduočiau sultana, nes yra tokia galymybė. Pažiūrėjau kiek durniukų atsiras, kurie tokia nesamone patikės, bet tu tas buvai, kai turėsiu šaibas atiduosiu jas, nors pats kaltas esi, galima sakyti free šaibas atidavei, nes mašina eina parduot su komanda, o tum man 100k kaip ir free davei.

Aj free?? gi yra ss kad tu rasei kas pirmas 100k duos tas gaus sultan. na daviau pirmas, tai kur sultan? O šaibas turėsi kada? Po metų? Man reikia jų iki rytojaus nes noriu mašiną pirktis. tegul Rokas nusprendžia viską.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pats kaltas, kad pasitiki tokiomis pievomis, turėsiu šaibas, atiduosiu.

Ne kada turėsi, o nuspręs rokas per kiek laiko turi grąžinti. apgauna ir pats nusprendžia kada pinigus gražins.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip man dabar tas šaibas jam gražint kai bane esu? Būtų greičiausiai šiandien išėję gražint, bet baną free gavau. Parašiau kas duos 10k, tam prasiusiu, bet nesakiau ko prasiusiu tai free bana tenais gavau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.