Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Teddy_Wudson

Freez_Armani

Rekomenduojamas pranešimas

PRIŽIŪRĖTOJŲ PEIKIMO ŠABLONAS,


(2015.03.13)


 


•••


 


 


• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Freez_Armani


• Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Teddy_Wudson


• Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: FreeBan(Sukau lv ratus ir atsitrenkiau i infernusus ir išbanino)


• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :2068200515920fe2fe2d30700c100aa4299.png


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

http://greenside.lt/index.php?/topic/32911-teddy-wudson-lbanned-freez-armani/

 

Tema, kurios link'ą numečiau yra banned tema. Iš pradžių tu atsitrenkei, galbūt netyčia, galbūt specialiai, tačiau buvai nušautas, ir jei nieko nebūtum parašęs (įžeidimų), gal būčiau prikėlęs, o atgetinęs po paprašymo būčiau tikrai, tačiau tu pradėjai putotis, aš tave užmutinau, ir tada antras kartas jau buvo SPECIALIAI, kai atvažiavęs su mute ištrankei mašinas iš nervų. Čia jau aš nekaltas. O ir šiaip, visas event'as buvo netiesiogiai tavo sugadintas, teko per naują dėti CP, ačiū ir už tai. Galbūt bausmė ir per didelė, galėjau tiesiog /kill arba kick, tačiau žinosi kaip kitą kartą reikia tramdyti savo nervus. Geros dienos!

 

Btw, ačiū už pirmąjį papeikimą.

 

 

 

Aš gryžau vien dėl to kad tu mane pradėjei šaudyti ir aš pradėjau įžeidinėti nesupykau dėl to kad mute, bet vien dėlto kad tu mane šaudei be priežasties ką turėjau aš daryti? bučiau atsiprašes bet pradėjei mane šaudyti. RIP

Galbūt pats pasikarščiavau šaudydamas, tačiau kaip tu elgtumeis, kai vienas žmogus pamato atspawnintas mašinas, prisikviečia draugų ir atvažiuoja 3 mechanikai, 1 gaisrininkas, vienas naujokas šiaip su nuosava mašina, o svarbiausia kad tu atsitrenkei, tai aš tave nušoviau, bet būčiau prikėlęs arba atgetinęs iš ligoninės, bet prasidėjo įžeidimai ir toliau jau viską atlikai tu. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš gryžau vien dėl to kad tu mane pradėjei šaudyti ir aš pradėjau įžeidinėti nesupykau dėl to kad mute, bet vien dėlto kad tu mane šaudei be priežasties ką turėjau aš daryti? bučiau atsiprašes bet pradėjei mane šaudyti. RIP

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Freez_Armani, on 08 Aug 2016 - 4:37 PM, said:snapback.png

Aš gryžau vien dėl to kad tu mane pradėjei šaudyti ir aš pradėjau įžeidinėti nesupykau dėl to kad mute, bet vien dėlto kad tu mane šaudei be priežasties ką turėjau aš daryti? bučiau atsiprašes bet pradėjei mane šaudyti. RIP

Galbūt pats pasikarščiavau šaudydamas, tačiau kaip tu elgtumeis, kai vienas žmogus pamato atspawnintas mašinas, prisikviečia draugų ir atvažiuoja 3 mechanikai, 1 gaisrininkas, vienas naujokas šiaip su nuosava mašina, o svarbiausia kad tu atsitrenkei, tai aš tave nušoviau, bet būčiau prikėlęs arba atgetinęs iš ligoninės, bet prasidėjo įžeidimai ir toliau jau viską atlikai tu. 
 

Aš jau tau viską paiškinau teamspeak'e tai vat

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.