Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Kokia sporto šaka jums megstamiausia?

Guest Sobieski_Delgado

Rekomenduojamas pranešimas

Guest Sobieski_Delgado

Sveiki visi, darau šiokią tokią apklausą.  Kokia sporto šaka jums asmeniškai labiausiai patinka? Parašykite savo atsakymą, bei žinoma argumentuokite savo verdiktą paraše šioje tėmoje.


 


Man asmeniškia patinka sportas kuris yra susijęs su raumenų auginimų, galbut tai galima pavadinti gimnastika :)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Guest Sobieski_Delgado

Man visuomet labiausiai patiko patinka ir patiks futbolas ;)

Iš esmės man taippat futbolas yra įdomus, tačiau lyginant jį su krepšiniu tai kam jau kam, bet man furbolas yra neprilygstamas lyginant su krepšiniu :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Realiai,tai aš mėgstu žaisti krepšinį,patį krepšinį aš lankau 6metus,ir tuo visiškai nesigailiu.Nors krepšinis kaip jau ir sakiau yra arčiau širdies,bet žaisdamas kompiuteriu aš labiau mėgstu lošti futbolą,o ne krepšinį ir net nežinau kodėl,gal virtuoliame gyvenime man labiau spardyt golus negu mėtyt tritaškius. 50 ant 50 abėjoms sporto šakoms.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na man tai labai patinka kitoks biški sportas slidinėti snieglentė, o vasara tai riedlentė (longboardu). Bet jeigu rinktis reiktu tarp krepšinio ir futbolo, tai tikrai FUTBOLAS <3

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na man niekad nesisekdavo futbolas, visada kažką kabindavau pečiu ar kitaip, na žodžiu nusižengdavau taisyklėm ir tada su draugu atradom tokį sportą kaip tik masiai augint ir apsistumdyt normaliai galima ir jei ką trinktelt išvien galima, nužodžiu buvo žiauriai įdomu, manau daugelis suprato, kad tai regbis, bet tuo metu neapleisdavau ir bokso, taigi šitos dvi sporto šakos dominavo mano vaikystej ir puikiai jas suderindavau, na o ir dabar kartais praverčia :) 

P.s Kam patinka agresyvesnis sportas, tikrai siūlau pasidomėti Regbiu, jei domintų Vilniečius yra net du klubai galiu duoti kontaktus Šiauliuose puiki komanda yra, šeip visuose didesniuose miestuose/miesteliuose yra komandos, kurios mielai priima narius, treniruotės dažniausiai būna nemokamos arba minimaliai apmokamos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš tai labai patiko futbolas pralankiau 4 metus. Kažkas atsitiko kad mečiau, dabar tai tinklinis, karate pagrindiniai. O jeigu priskaičius vakare pamėtimą į kašį tai ir krepšinis :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Krepšinis! Pats įdomiausias žaidimas. Visada susirenkam su draugais ir žaidžiame lauke arba per kūno kultūros pamokas. Pats žaidžiu už savo mokyklos garbę, atvažiuoja tikrai stiprių varžovų, kurie žaidžia MKL A divizione, bet vistiek kaunamės iki galo! Atsimenu, kaip šiais metai įveikėme KA AISČIUS. :D nerealios rungtynes, taškas į tašką, bet pergalė jau buvo mūsų rankose.. Esu vidutinio ūgio 178cm, bet visgi žaidžiu įžaidėjo pozicijoje. :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Rankinis, kietas žaidimas, daug veiksmo, reikalauja daug fizinio pasiruošimo ir ištvermės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.