Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Arūnas_Jax

Arūnas_Jax

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų vardas - Arūnas

Kiek jums metų - 21

Jūsų nuotrauka -

165792_9171897470816850088_n.jpg?oh=ae9d

Laisvas plotas jūsų mintims ir ne tik... - Žiauriai, žiauriai nemėgstu, kai man yra meluojama, o tuo labiau be pagrindo, esu sukalbamas tačiau ne tam tikrais atvėjais, siekiu savo užsibrėžto tikslo, bet kokia kaina, taigi esu užsispyręs. Neskirstau žmonių į kažkokius lygius, man jie yra visi iki vieno vienodi, neskaitant pydarų ir vegetarų, nes šių obijektų nelaikau žmonėm. Gyvenimo tikslas yra permiegoti su dvie lezbietėm vienu metu..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Neskirstau žmonių į kažkokius lygius, man jie yra visi iki vieno vienodi, neskaitant pydarų ir vegetarų, nes šių obijektų nelaikau žmonėm. 

 

Va šitas geras :DD sveikas atvykęs, naujas veidas malonu matyti. Va tokiu daugiau reikia.  :DDDDDDDD su dviem lezbietėm mldc respects :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas malonu sekmes ateitije.

 

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

Vartotojas nubaustas.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, sėkmės tau.

 

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);

Žodinis įspėjimas.

Redaguota Rokas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano manymu nėra blogai,kad tau yra nemažai metų,nes juk tai yra tarkim tavo laisvo laiko praleidimas,taigi jeigu visi lygūs tai lygūs.Sveikas atvykes,sekmės tau serveryje,kurio startas bus žadamas per ateinančias 2savaites lyg :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Arūnai malonu susipažinti, jei reikes pagalbos kreipkis i mane,linkiu tau sekmes šiame serve bei gyvenime ir bebejo pasiekti kanors rimciau

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.