Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[SHW] Otero naudojamos modifikacijos.

Eimantas_Otero

Rekomenduojamas pranešimas


1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Eimantas_Otero


2. Kokio tipo yra ši modifikacija? [ENB, ginklai, automobiliai, skin, HUD, kita]: Belenkokia


3. Ar modifikacija kurta jūsų ar rasta internete?: mažiau rūpinkis


4. Komentaras apie modifikaciją [nebūtina]: komentaras.


5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas): apseisi.


6. Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda: apseisi.



 


tI1hj8C.png


 


Hey hey hey, su jumis sveikinasi Eimantas ir šiandien noriu pristatyti jums visas savo naudojamas modifikacijas. Tai nebus vienas automobilis ar vienas skinas. Tai bus visas packas ir atsisiuntimas bus viso packo, o ne pavienių modifikacijų. 


 


Mod packą sudaro:


• Animacijos.


• ASI modifikacijos (bullet holes ; mousefix ; flickr ; reffix ; widescreenfix ir kt.).


• Efektai.


• ENB.


• HUD.


• 2DFX.


• Nauja lentos (televizoriaus tekstūra).


• No dust modifikacija (šaudant į smėli nekyla dulkės - mažiau lago/ fps dropų).


• Kelių modifikacija.


• Keleta naujų skinų.


• Skybox.


• Augalija.


• Automobiliai.


• Ginklai.


• Automobilių ratų modifikacija.


• CLEO (cleoskybox.cs ; distance_limit.cs ; FixWheelTurnBack.cs ; FPSUnlock.cs ; kulkos.cs (gilzės iššovus išskrenda) ; physxsky.cs ; render.cs ; SightDistance_by0x688.cleo ; SmoothCamera ; steering.cs ; Timecyc.cs).


• IVF (nerekomenduojama naudoti greenside serveryje, kadangi didžioji dalis automobilių bus juodi (IVF supportina tik 125 spalvas, SA:MP yra 255.)).


 


 


Iškart pranešu, kad nuotraukose nebus pavaizduota visų modifikacijų nuotraukos, nuotraukos bus tik bendro vaizdo susidarymui. Modifikacijos yra rinktos ilgą laiką, atsižvelgiant į kokybę, opcodes (crashų warning) gavimą (jų negaunu) ir įvairovę, kad modifikacijos nebūtų labai pasikartojančios, išsiskirtų.


 


 


Pradėkim nuo ENB off/on nuotraukų:


XN7sNLZ.png


 


5ZxRWkO.png


 


 


 


Bcp8yma.png


 


8855azK.png


 


O dabar keletas nuotraukėlių kur bendrai matosi modifikacijos iš viso modpacko.


 


lSDfGX2.png


 


awyfd42.jpg


 


iAp1VvZ.jpg


 


WVeJ95f.png


 


DtjTn2A.png


 


QQAI3mo.jpg


 


JWg729x.png


 


NvEiDV5.png


 


pwtYCzo.png


 


sM5l5Z7.png


 


 


 


Taip, nuotraukose matoma tik maža dalis modifikacijų, bet iš jų tikrai galima pamatyti bendrą vaizdą. Ant kiekvienos nuotraukos yra greenside logo, jį uždėjau tam, kad būtų kaip įmanoma labiau išvengti modifikacijų kėlimo į kitų serverių forumus, kopijavimo. 


 


Atsisiuntimo nuoroda: Panaikinta, dėl žaidėjų per didelio reiškiamo nepasitenkinimo, jų nuomone viskas yra blogai, mašinos hq - blogai ; žaidimo spalvos - blogai, susitvarkykit monitorius, jei ch*jovai sukalibruoti, ne mano problemos čia jau ; nuotraukų neužtenka. Niekas siųstis nevertė, dabar ir galimybės parsisiųsti nebebus. Publika daugiau nepasitenkinimo ir kritikos reiškia. PEACE, nėra laiko aiškintis. Kas norės, susiras PM ir bus susitarta dėl dl linko. Galbūt linkai bus sugrąžinti kadanors...


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

GTA atrodo negyvas, bespalvis. Pasikeisk timecyc.

 

Timecyc yra tik tas, kuris padeda nutolinti matomą vaizdą, nežinau apie kokias spalvas kalbi. Colormod taip pat nėra, todėl neįsivaizduoju prie ko kabintis nori :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

GTA atrodo negyvas, bespalvis. Pasikeisk timecyc.

kiausini gi cia skyboxas imestas ir enb tamsesis.

grazu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šaunuolis jog daliniesi, tačiau čia grožio asmeniškai aš - nematau. ENB pilkas.. - niūru ir vienspalviška, o mašinos kaip žaislinės mano vaikystėje atrodo. ;'> keisk enb ( tik mano nuomonė )

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šaunuolis jog daliniesi, tačiau čia grožio asmeniškai aš - nematau. ENB pilkas.. - niūru ir vienspalviška, o mašinos kaip žaislinės mano vaikystėje atrodo. ;'> keisk enb ( tik mano nuomonė )

 

Jack Ferdinando atsakė jau į prieš tai tokią nuomonę išreikštą, tai yra dėl skybox bei ENB. Naudoti modifikacijų nėra privaloma, žaidžiu kaip yra pas mane gerai, monitorius gerai visas spalvas atkuria, todėl pilkumo nėra pas mane :) Beje mašinos žaislinės tikrai nėra kaip sakai, visos kokybiškos, nebent nepatinka hq modifikacijos tau :D Na bet dėkui už nuomonę, ateityje jeigu kažką keisiu, atsižvelgta bus ir bus stengiamasi išspręsti šitas "klaideles" :)

 

Tikrai puikus modpack'as, be tos mašinos hq ;/ O galėtum atskirą animacijų numest modą? Dekoju

Sveikas, esu išvykęs, labai atsiprašau, kad neturiu galimybės dabar, kai tik grįšiu, atsiųsiu visų animacijų folderį ;) Šeip jis yra ir bendrai su kitomis parsisiųsti, bet gal nereikia tau. Numesiu kai parsirasiu namo :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sorry už double-post, buvo prašymas įkelti tik animacijų folderį.. DL Link: http://www.mediafire.com/download/9a9fydf5joijgwc/%5BANIMATIONS%5D.rar

 

Dar kartą atsiprašau už double. Reikškite nuomones, tegul tęsiasi diskusijos. :)

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

Temos rakinamos paprašius temų autoriams, autoriui ilgai neatnaujinant temos ar diskusijai temose nevykstant ilgiau nei dvi savaites. Norint papildyti ar pakoreguoti užrakintos temos turinį dėl temos atrakinimo kreipkitės į PM.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    6 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Hariune_Collins  Fusiixn_Morka  Svečias  Nedaz Nedaz  Svečias  Lowry_Green 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.