Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

užblokuoti Jarech_Sanchez

Staska_Kietas

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Staska_Kietas


• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje :Jareck_Sanchez


• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?:ridos botas cj


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Karoce atsikeliau ir prisijungiau prie zaidimo, Palikau zaidima ir pats miegot isejau... Man lagina ne del pingo su pingu viskas norm, bet man fps yra mazas as turiu modu daug tai ir laigna. Ka cia yrodo. Tai kad per klaida man ejo greitis 3-2 km/h ? Ir kad judejau i sonus ? jUS PAZIUREKIT KAIP KITI LAGINA STOVI VIETOI IR SOKINEJA TAIP ARBA I PRIEKA IR ATGAL... As turiu huntley bei tahomos moda... Taip kad del modo cia viskas, bet prisideda ir fps... Patikek jei buciau Ridos Bot... As sulysciau i zeme, nes kiek maciau kas naudojo tai visu puse masinos sulindusios y zeme...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Karoce atsikeliau ir prisijungiau prie zaidimo, Palikau zaidima ir pats miegot isejau... Man lagina ne del pingo su pingu viskas norm, bet man fps yra mazas as turiu modu daug tai ir laigna. Ka cia yrodo. Tai kad per klaida man ejo greitis 3-2 km/h ? Ir kad judejau i sonus ? jUS PAZIUREKIT KAIP KITI LAGINA STOVI VIETOI IR SOKINEJA TAIP ARBA I PRIEKA IR ATGAL... As turiu huntley bei tahomos moda... Taip kad del modo cia viskas, bet prisideda ir fps... Patikek jei buciau Ridos Bot... As sulysciau i zeme, nes kiek maciau kas naudojo tai visu puse masinos sulindusios y zeme... Taip kadir ping kartais pakyla arba pats servas lagina. Juk vakar kiek kartu lagino...

 

 

 

Narys įspėtas žodiniu forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.