Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

C-bug išemimas/palikimas

Paška

  

60 balsai

  1. 1. Ar išimti C-bug ?

    • Taip
      31
    • Ne
      29

Rekomenduojamas pranešimas

Tai gerai,turim dahuja su biškiu adminų. Lai darbuojasi su tai auto'cbugeriai,nes dabar tai miega. Išimsit tą cbuga dar sumažės žmonių,nes dabar ir taip šakutes su žaidėjais.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano nuomonė yra prieš,argumentuosiu kodėl,kaip rašė Nicko_M ,koks skirtumas uždrausit naudot c-bugą suras kitokių būdų kaip cleo ,kurie leis būt pranašesniam už kitą,tuolabiau yra žmonių kurie nenaudoja jokių pagalbų o moka naturaliai cbuginti todėl būtų nesąžininga jų atžvilgiu,manau kad išimsit c-bugą visi naudos aimą ar kokį kitą brudą,todėl nemanau prasmės vargintis ir kažką panaikint,niekas jums netrukdo atsisiųst cleo modifikacijų ir jas naudot ,vienareikšmiškai Prieš.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

krč čia visi reiškias tai ir aš.

dabar visi balsuoja už, dėl to, kad jų medis išvelka vargiai 40fps, todėl cbug normaliai neišeina ir verkia, nes juos nušauna.

ir svarbiausia, kodėl turime būtų lygūs? gyvenime gi nėra jokių palengvinimų, kas kaip moka tas taip verčias, todėl manau nėra teisu, mokančių cbug'ą jį uždrausti, kas nemoka lai mokinas, o kas verkia, kad auto tai prigaukit, kurkit apsaugas ir bus baigtas balius. o išims tą cbugą ir vėl verks visas servas, kad su aim'u šaudo.

ir jei norit išimti cbugą, tai manau turi būti kokią 80% balsavusių už, nes jei ten skirsis ant 5 žmonių, tai daug žaidėjų prarasit.

peace out.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Man asmeniškai nėra skirtumo , bet balsuoju už išėmimą , nors kažin ar jis bus išimtas , na bet jei būtų išimtas tai manau būtų stipriai nepatenkintos gaujos , arba padaryt kokią nors apsaugą nuo AUTO-Cbug ir tada baikta byla

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kžn Paška gi normaliai moki cbugginti :D projektė ten lošiame gi mokėjai cbuggint :D , aš prieš nemokat cbuggint tai jūsų problemos -.-


 


 


O šiaip tėgul pagr.adminitracija daro cbuggo cleo anti sistemą ir fsio ir tėgul banina 12-24 valandų ir užpis tas kuris nauduoja auto cbuggo


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

renkuosi ne, kadangi gali sukurti anti chetus, o seip manau bus nelygybe, nemoki tai vadinasi mokinkis, ismoksi, o tie kas moka, tai jiems bus tik blogaiu, manau reikia palikti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Kžn Paška gi normaliai moki cbugginti :D projektė ten lošiame gi mokėjai cbuggint :D , aš prieš nemokat cbuggint tai jūsų problemos -.-

 

 

O šiaip tėgul pagr.adminitracija daro cbuggo cleo anti sistemą ir fsio ir tėgul banina 12-24 valandų ir užpis tas kuris nauduoja auto cbuggo

 

Tai moku aš, man tai pofik. Bet yra kur verkia dėl jo.  :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.