Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Arma_Speed

Arijus_Ltu

Rekomenduojamas pranešimas

Šablonas:


 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Arma_Speed


 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė   B)) : Armandas


 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu   :)):  Man yra 20 metų. 1996-05-17


 Jūsų gyvenamasis miestas:  Akmenė


 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Skype arma300 (jei kas kviesite butinai prisistatote kas tokie esate)


 Apibūdinkite savo charakterį:  Esu draugiškas, linksmas, bendraujantis ir nepiktybinis žmogus.


• Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?:  Na mėgstamiausia sporto šaka būtų tai futbolas, stalo tenisas.


• Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?:  Stengiuosi neišsiskirti iš kitų projekto žaidėjų, nes manau esam visi lygus.


• Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?:  Na dabar dirbu prie įvairiausios technikos, kai turiu laisvo laiko važinėjuosi su mašina arba sėdžiu namie ir beldu sa-mp.


• Kaip pradėjote žaisti SA:MP?:  Draugas pasiulė pažaisti, tad patiko ir užsikabliavau.


• Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?:  Ryžyne sužinojau, kad toks projektas atsidarys ir pirma diena atsidarymo atėjau čia.


• Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?:  Lygiuojuosi į save, o siekiu visko po truputi.


• Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?:  Na realybėje sieksiu dirbti sau patinkanti darbą.


• Ar turite brolių, seserų, augintinių?:  Turiu dvi seses ir du katinus net :D


• Ar turite merginą?:  Kolkas nebe.


• Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Kas ką domina apie mane, tai rašykite į asmenine žinute.


• Jūsų nuotrauka (privaloma): 


http://www.part.lt/img/edba3b630883345c61f4e4975a19e955245.jpg


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Na ka sveiki visi man ir malonu su jumis susipažinti, nesu toks jau ir senas :D Vyrai kai turesiu 25 tada busiu jau senas :D Be to Tho_Tiz nebesimokau :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas Armandai. Na nesitikėjau kad tokio amžiaus žmonės žaidžia tokį žaidimą, nu bet ką jau padarysi. Malonu susipažinti, sėkmės tau gyvenime, bei serveryje.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tema rakinama.

Temos rakinamos praėjus dviems savaitėms nuo paskutinio parašyto pranešimo temoje, esant reikalui ar norint pakoreguoti savo užrakintą prisistatymą parašykite į PM, susitarsime dėl temos atrakinimo. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.