Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Nedelis'Crazy

Neaktyvus

 • 74

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

772 profilio peržiūros
 1. * Ne už tokią Lietuva jie kovojo.. Dabar, kekvienas Lietuvis ir težiūri kaip gauti naudos, apipisinėja, ižpisdėja visi. Jau Lietuvoje, nebegyvenu jau kaip 6 metus, ir tuo didžiuojuosi, nes Lietuva yra degradavus, vien dėl ilgo liežuvės Grybauskaitės. Tad naxui, prezidentę ir visą Lietuvos seimą.
 2. Puikios modifikacijos, dėkoju kad pasidalinai. Naudoju pasilenkimą, bei python. Dar kartą dėkoju tau už šias modifikacijas.
 3. Koks dar auto cbugas ? Juokingi esat, biški kritot ir sunku tiesa pripažinti. Jokiu neleistinu programu nenaudoju, tad free ban.
 4. Prieš. Gaunat nemokamas liemenes, šarvus, ginklus. Iš enflrcerio irgi gaunat šarvų,hp, ginklų. Ir viso šito jums neužtenka ? Ne kekvienas gaujinis moka c-bugą, toliau.. Jus turit pranašumą šaudant iš toli, tai ir šaudykit o gaujiniai turi arčiau prieiti kad su dgl, ar sg pramestu malkų GSPD, tad didelis prieš.
 5. 1. Jūsų norima modifikacija: Modikaciją kuri kai šaudai susilenkia [ped], reikia kad šaudant su AK, ar MK kad susilenktu. Ir ginklų garsų [dgl,mk,ak,sg] 2. Modifikacijos apibūdinimas: paprasta, viską paaiškinau viršuje, svarbu kad nesibugintu 3. Ar turite brolį/sesę?: teip 4. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nedelis_Crazy
 6. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Nedelis_Crazy • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : James_Clow • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Naujokai prisiperka adminų ir poto netinkamai naudoja /kill komandą. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 7. 1. Jūsų norima modifikacija: Ginklų modifikciją [bus nurodyta video], ir kraujo modo, ir taikinuko pliusiuko, ir dar tu kulkų kur rodo kai šauna ten pro šoną pralekia. 2. Modifikacijos apibūdinimas: 3. Ar turite brolį/sesę?: Jap 4. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nedelis_Crazy
 8. Ištrink turimas modifikacijas. Jeigu nepadėjo, manau kad reikėtu perašyti GTA, gali būti visokių problemu, dėl šių priežasčių ir nepaleidžia.
 9. "Kapelis nudurė, tuoj visus nudurs čia" - juokingesnių žodžių nesu girdėjas. Bėja, parduodi savo knife ?
 10. normalna, numesk į pm servo eipi (ip) dzankuja
 11. zjbs, numestum gun packą ir taikinuką ? Video, modifikacijos viskas puiku, cbugas geras - pakankamai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...