Nedelis'Crazy

Narys

Nedelis'Crazy

Narys
 • ID

  11156
 • Turinio skaičius

  74
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 1. Nedelis'Crazy

  Sausio 13-oji Nepriklausomybės Diena

  * Ne už tokią Lietuva jie kovojo.. Dabar, kekvienas Lietuvis ir težiūri kaip gauti naudos, apipisinėja, ižpisdėja visi. Jau Lietuvoje, nebegyvenu jau kaip 6 metus, ir tuo didžiuojuosi, nes Lietuva yra degradavus, vien dėl ilgo liežuvės Grybauskaitės. Tad naxui, prezidentę ir visą Lietuvos seimą.
 2. Puikios modifikacijos, dėkoju kad pasidalinai. Naudoju pasilenkimą, bei python. Dar kartą dėkoju tau už šias modifikacijas.
 3. Nedelis'Crazy

  Išankstinė kalėdų senelio dovana: FŪRISTŲ direktorius!

  sveikinu naujają fūristų direktorių, sėkmės tau
 4. Koks dar auto cbugas ? Juokingi esat, biški kritot ir sunku tiesa pripažinti. Jokiu neleistinu programu nenaudoju, tad free ban.
 5. Nedelis'Crazy

  [0.1.6.5] Pridėti Shotgun į GSPD

  Prieš. Gaunat nemokamas liemenes, šarvus, ginklus. Iš enflrcerio irgi gaunat šarvų,hp, ginklų. Ir viso šito jums neužtenka ? Ne kekvienas gaujinis moka c-bugą, toliau.. Jus turit pranašumą šaudant iš toli, tai ir šaudykit o gaujiniai turi arčiau prieiti kad su dgl, ar sg pramestu malkų GSPD, tad didelis prieš.
 6. Nedelis'Crazy

  Giveaway 150.000$!

  Nedelis_Crazy
 7. Nedelis'Crazy

  Modifikacijų krautuvėlė

  1. Jūsų norima modifikacija: Modikaciją kuri kai šaudai susilenkia [ped], reikia kad šaudant su AK, ar MK kad susilenktu. Ir ginklų garsų [dgl,mk,ak,sg] 2. Modifikacijos apibūdinimas: paprasta, viską paaiškinau viršuje, svarbu kad nesibugintu 3. Ar turite brolį/sesę?: teip 4. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nedelis_Crazy
 8. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Nedelis_Crazy • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : James_Clow • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Naujokai prisiperka adminų ir poto netinkamai naudoja /kill komandą. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 9. Nedelis'Crazy

  Modifikacijų krautuvėlė

  1. Jūsų norima modifikacija: Ginklų modifikciją [bus nurodyta video], ir kraujo modo, ir taikinuko pliusiuko, ir dar tu kulkų kur rodo kai šauna ten pro šoną pralekia. 2. Modifikacijos apibūdinimas: 3. Ar turite brolį/sesę?: Jap 4. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Nedelis_Crazy
 10. Nedelis'Crazy

  pagalbos del gta/samp

  Ištrink turimas modifikacijas. Jeigu nepadėjo, manau kad reikėtu perašyti GTA, gali būti visokių problemu, dėl šių priežasčių ir nepaleidžia.
 11. Nedelis'Crazy

  GreenSide.LT | Cristiano Capelli ir išminties peilis

  "Kapelis nudurė, tuoj visus nudurs čia" - juokingesnių žodžių nesu girdėjas. Bėja, parduodi savo knife ?
 12. Nedelis'Crazy

  Random dm battle vs kijoutai

  normalna, numesk į pm servo eipi (ip) dzankuja
 13. Nedelis'Crazy

  Nortenos trumpas veiksmas

  zjbs, numestum gun packą ir taikinuką ? Video, modifikacijos viskas puiku, cbugas geras - pakankamai
 14. Nedelis'Crazy

  Avatarai Forumui [Gražiausi]

  Tai kad tu greičiau rip seniuk, rašyti nemoki - "neįdomū, įdomū, senį" Kieta bandai primesti, bet gaudaisi kaip internetinė žiurkė, sou sadddd..
 15. Nedelis'Crazy

  Avatarai Forumui [Gražiausi]

  Gailą tokių kaip tavęs. Sąvinasi kitų avatarus ir prašosi laikų? - laikų auka, o avatarai tiesiog graudus baisu žiūrėti, skonio išvis neturi..