Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Apgavo Deividas_Extazy

David_Helm

Rekomenduojamas pranešimas

1) Jūsų Vardas_Pavardė: David_Helm

2) Žaidėjo, kuris jumis apgavo Vardas_Pavardė: Deividas_Extazy

3) Tiksli data ir laikas kada buvote apgautas: 09/25 Nuo 21:30 iki 22H

4) Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais(nuotraukos, video medžiaga): Vakar vyko tdėžiu dalinimas ir jo metu gavau 30 tdėžiu todėl nusprendžiau nusipirkti verslą, radau asmenį kuris parduoda verslą viska sutarėm tik pasirodo jo verslas ant kito acc bent jau jis taip teigė, aš juo pasitikėjau perdaviau 30 tdėžiu ir jis turėjo man perduoti verslą prisijungęs ant kito acc, bet dar neturėjau 5k xp todėl susitarėm kad užsikeliu ir šiandien vakare atiduoda verslą, o tdėžiu negražino. Viskas tiksliai matysis nuotraukose. http://imgur.com/a/3aocWHeroin_Addictt tai kitas jo acc (bent jau jis taip teigė) ant kurio buvo verslas ir turėjo ji perduoti.
Būtu gerai atgauti tdėžes (kaip ir minėjau jų buvau gaves 30) arba tiesiog kad jei tikrai tai jo verslas, kaip ir buvom sutarę perduotu verslą.

Redaguota David_Helm

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Apgavikas senai jau žinomas. Ne vieną kartą praradęs pagrindinį vartotoją toliau užsiima aferomis. Žaidėjas Heroin_Addictt čia paminėtas visiškai ne į temą, nes jis nėra vienas ir tas pats asmuo su Deividas_Extazy. Apgavikas prarado eilinį kartą savo vartotoją. Nukentėjusiam žaidėjui grąžintos /tdeze 30 vnt.

 

Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.