Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

M_B Užblokavo Tedy_Wudson

John'Extazy

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mitčhell_Beckham


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Teddy_Wudson


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Žaidėjas "Teddy_Wudson" be paliavos bandė pakenkti mano rengiamai veiklai, tyčiniu mašinų trankymu, buvo įspėtas, kad pasišalintų iš nustatytos vietos, tačiau jis ir vėl gryžo, tad panaudojau /kill komandą, kad trugdymas nepasikartotų tačiau jis manau įniršęs panaudojo /kill komandą ant manęs. Norėčiau pridurti tai, kad jis buvo įspėtas bei nužudytas du kartus prieš užblokavimą.


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://imgur.com/a/XJtfF


 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Čia nebuvo nei veikla, nei event'as, tuo labiau nebuvo apie jį paskelbta. Iš pradžių atvažiavau padėt, savo mašinas sustatyti, ir tu tam neprieštaravai, vėliau mano transportas buvo išstumdytas, tai aš vieną atsistačiau į aikštelę (Remington), kitą norėjau išsivaryti, kai išvažinėjau su tr. priemone Club, mane kažkas apšaudė, tad vieną kartą atsitrenkiau į sustatytą transportą ir bandžiau išvažiuoti iš įvykio vietos, tačiau nespėjau, už tai gavau /kill. Grįžau į vietą pasiimti tr. priemonės ir jos nusivaryti į garažą, vėl gavau /kill. Atsilyginau tuo pačiu, kadangi negalima blokuoti jeigu nėra 3 pažeidimų ir pats gavau lban. O šiaip, /kill komandos naudojimas kaip įspėjimas nevisad gali būti suprastas, todėl reikia ir parašyti tokiu atveju.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Čia nebuvo nei veikla, nei event'as, tuo labiau nebuvo apie jį paskelbta. Iš pradžių atvažiavau padėt, savo mašinas sustatyti, ir tu tam neprieštaravai, vėliau mano transportas buvo išstumdytas, tai aš vieną atsistačiau į aikštelę (Remington), kitą norėjau išsivaryti, kai išvažinėjau su tr. priemone Club, mane kažkas apšaudė, tad vieną kartą atsitrenkiau į sustatytą transportą ir bandžiau išvažiuoti iš įvykio vietos, tačiau nespėjau, už tai gavau /kill. Grįžau į vietą pasiimti tr. priemonės ir jos nusivaryti į garažą, vėl gavau /kill. Atsilyginau tuo pačiu, kadangi negalima blokuoti jeigu nėra 3 pažeidimų ir pats gavau lban. O šiaip, /kill komandos naudojimas kaip įspėjimas nevisad gali būti suprastas, todėl reikia ir parašyti tokiu atveju.

Tu buvai viename TeamSpeak kanale kaip ir aš, tau viskas buvo aiškiai pasakyta, o skelbti apie tokius dalykus nenorėjau kadangi tai pritrauktų dar daugiau tokių žmonių kaip tu kurie bandytų pakenkti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.