Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Apgavo Magnus_Camel

Jack_Western

Rekomenduojamas pranešimas

1) Jūsų Vardas_Pavardė:Jack_Western


2) Žaidėjo, kuris jumis apgavo Vardas_Pavardė:Magnus_Camel


3) Tiksli data ir laikas kada buvote apgautas:2016/10/02 21:05


4) Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais(nuotraukos, video medžiaga):Sveiki tai aš nusprendžiau parduoti elegy arba keisti i kita auto tai aš dėjau sk kad keičiu parduodu elegy magnus parašė kad turiu prilėkiau susitarėm kad aš jam elegy jis man savo sultan ir club su  gunai ir ryt 40k susitarėm tai galvoju kodėl gi ne jai jis nori elegy galim keisti esu patiklus žmogus atėjo kita diena rašau kada šaibos parašė kokios šaibos ir numetė kad švengia tai sakau ka daryti i foruma kelti savo p x kelk sakau gerai tai atėjo ta diena (Rytojus) ir šaibu nėra tai nemanau kad kanors išpešiu iš jo bet noriu teisybės http://imgur.com/a/XusQg


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmogau, pusę tavo žodžiuose tiesos nematau. Aš sakiau tą kitą dieną , kad renku pinigus ir kad jas ant vakaro gražinsiu, nes esu kaip ir naujokas ir man nėra lengva gauti taip greit pinigus, bet įvyko taip jog gavau ban. Štai įrodymai http://greenside.lt/index.php?/topic/35953-egidijus-keza-u%C5%BEblokavo-magnus-camel/

 

Ryt gausi tuos pinigus, nereikia čia įsterikuoti. Niekas nieko neapgauna esu sąžiningas žmogus galėsiu ryt įmesti foto, kaip gražinu pinigus. Tiesiog taip gavosi, kad buvau nubaustas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Manes paprašė kad parašyčiau Jack_Western nes ji užblokavo forume,tai jis sakė permesk pinigus į banka ir padaryk ss kad pinigus prasiuntei ir imesk čia tada bus viskas ok.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.