Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pristatau Wolking_Dead

Wolking_Dead

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Wolking_Dead
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė  B)) : Mindaugas
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu  :)): 15m. 2001-07-18
 Jūsų gyvenamasis miestas: Vilnius
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Jai ką domins į PM
 Apibūdinkite savo charakterį: Linksmas , malonus , padėsiu kuo galėsiu , nuoširdus.
• Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Rankinis
• Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?:Nežinau vadovaujuosi tuo ,kad visi vienodi , visi lygus.
• Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Būnu su šeima , žaidžiu sampą , kartais pažaidžiu krepšinį.
• Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Parodė draugas iš kito projekto jau leavinęs tai mane užkabino ir aš žadžiu sampą nuo 11 metų
• Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Pasakė draugas Erixsas_Hipster
• Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Lygiuojuosi į Marco_Escobar ,nes jis yra DP Gan ilgą laiko tarpą turi savo mašinų verslą iš to gauna daug pinigų.
• Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Dar nežinau , bet žinoma gerų mokslų pradžiai.
• Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Brolis suaugęs ir katė
• Ar turite merginą(vaikiną)?: Dabar ne
• Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Kas ką norės sužinoti į komentarus. 
• Jūsų nuotrauka (privaloma)
a9508305de8c1630b9dbea1d00a3cbca62.jpg

 

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bent as asmeniskai tave isivaizdavau vyresni :DD nu bet mldc kad prisistatiai sekmes serve palinkesiu ir siek savo tikslu

Sw, kada gargali sampe gersim?

Sveikas Wolkingai, zinok galvojau, kad tau 12-13 metu xD. Bet pasirodo klydau, sekmes tau serve ir realiame gyvenime

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sw, kada gargali sampe gersim?

Sveikas Wolkingai, zinok galvojau, kad tau 12-13 metu xD. Bet pasirodo klydau, sekmes tau serve ir realiame gyvenime

Sveikas zinau kad daug kas mano kad man 13-14 m nes balsas ir mikras neisgeriausiu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

OOO Kas sumane prisistatyma susikurt :D Nu mes jau pazystami, bet vistiek linkiu sekmes zaidime ir realiame gyvenime.

 

p.x tas balsas svarbiausia, kad buvai ir esi mldc. Taip ir toliau su savo prikolais xD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

OOO Kas sumane prisistatyma susikurt :D Nu mes jau pazystami, bet vistiek linkiu sekmes zaidime ir realiame gyvenime.

 

p.x tas balsas svarbiausia, kad buvai ir esi mldc. Taip ir toliau su savo prikolais xD

Dėkui dėkui tau ir sėķmės serveryje ir irgi buk mldc

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.