Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Ben'Ocetter | Mechanics of Los Santos |

Ben'Ocetter

Rekomenduojamas pranešimas

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?


2. Kiek laiko maždaug skyrėte šio darbo atlikimui?


3. Jūsų kontaktiniai duomenys?


4. Komentaras apie darbą?


5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas)?



 


Sveiki, žaidime esu Benas Ocetter, šį darbą dariau maždaug apie 2 valandas, darbas yra vienas iš kruopštesnių, bet prie to pačio ir paprastų, darbas nėra kurtas GreenSide serveriui, todėl šį kartą jūs galite tik įvertinti jį. 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip tokiam dideliam mieste kaip ls tai tikrai gražiai atrodo ir tas pastatas normalus mano manymu neįdėsi mažo pastato prie didelių :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Įdomus darbas , nauja įdėja , nauji įvertinimai. Realiai darbas neša labiau į RP stilių . Įdėja tikrai gera , tačiau galbūt vieta galėjai ir geresne pasirinkti , o šiaip čiki.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Įdomus darbas , nauja įdėja , nauji įvertinimai. Realiai darbas neša labiau į RP stilių . Įdėja tikrai gera , tačiau galbūt vieta galėjai ir geresne pasirinkti , o šiaip čiki.

dq bro! Bent tu supratai, kad tai yra rp stilius, tokį labiausiai mėgstu, patinka, kai mažai išsiskiria sumappinimas nuo san andreaso pasaulio.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nelabai supratau ,ką būtent tu čia vaizdavai ,ar kažkokią fermą ,ar gaujos bazę? Nėjo suprast ,šeip gal visai neblogas darbelis ,jei pakeistum vietą ,kažkur kitur bandytum įdėt ,kadangi čia nelabai vaizduojasi ,na sėkmės tobulėjant.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražus darbelis, bet pastatas užema daug vietos, ir mechanikų mašinų mažoka, kiek aš supratau jos garaže. Gerai, kad kuri. Dirbk ir toliau

Pastatas užima daug vietos, nes čia taisykla žmogau.. mašinų mažai, nes darbas darytas serveriui, kuriame nėra sustatytos mašinos kaip įprastuose serveriuose. Ten yra 1 cp ir rami galva.

 

Nelabai supratau ,ką būtent tu čia vaizdavai ,ar kažkokią fermą ,ar gaujos bazę? Nėjo suprast ,šeip gal visai neblogas darbelis ,jei pakeistum vietą ,kažkur kitur bandytum įdėt ,kadangi čia nelabai vaizduojasi ,na sėkmės tobulėjant.

Dabar tu man pasakyk, kur tu bent vieną panašumą matai į fermą ar gaujos bazę? Yra garažai, yra laužynas, didelis pastatas.. šneki ir totaliai nusišneki.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražu tikrai, man labai patinka pastato paprastumas, dydis ir tai kas už jo. Labai tinka tie laužai, kranas   :D galėtum pamapinti šitam servui mechų bazę, kadangi dabartinė negraži ir buginasi.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Gražu tikrai, man labai patinka pastato paprastumas, dydis ir tai kas už jo. Labai tinka tie laužai, kranas   :D galėtum pamapinti šitam servui mechų bazę, kadangi dabartinė negraži ir buginasi.

Per maži mano skilai, kad mappinti serveriams :D Bet jeigu labai jau iš bėdos reiktų, galėčiau pabandyt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

TEMA RAKINAMA:

• Nuo paskutinio jos aktyvumo praėjo daugiau negu 2 savaitės ( 14 dienų ).

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.