Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Emigruoju Ponas_Audi

Ponas_Audi

Rekomenduojamas pranešimas

 Anketos šablonas:


 


Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :  Ponas_Audi


Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​  2016 11 21


Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 4 metus vienam serverį, kuris dabar nevertas mano dėmesio.


Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​Dabartinis mechanikų direktorius ir jo pavaduotojas manę čia atpūtė kaip vėjai į šita projektą ir parodė jo sistemas, bei leido apsiprasti serverį.


Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Atnaujinimu nėra, žaidėjai netolerantiški, sistemos pasenusios, draugai visi čia manau ir mano laikas ateiti čia.


Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip atlikau visas apmokymų misijas, nebuvo sunkios.


Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Dar neteko dirbti, nei vieno darbo nes tik spėjau išsilaikyti teises ir pasakė, kad galiu padaryti emigraciją.


Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nebuvo sunku, bei padėjo draugas.


Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Kaip reikia kokios nors vietos kurios nežinau.


Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Dar nebuvau.


Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Pakanka tikrai, bei nebuvo sunku rasti.


Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip parašiau draugui per komandą, kad čia aš atėjau į šitą serverį ir jis man padėjo.


Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Dar kol kas neteko naudoti šitos komandos, bet buvo draugų, kurie padėjo iš taksi ir mechanikų.


Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Visos informacijos buvo labai gero, bei aiškios.


Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau visa sistema yra tiesiog nuostabi ir nieko keisti nereikia.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.