Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Norių skraidau

Modestas_Wolf

Rekomenduojamas pranešimas

Ponas Modestai, galimą paklaust, koks tikslas šios sukurtos temos ir šio sukurto video? No offence, bet nesamonęs darot Ponas.

Uždrausi ? Čia kas GFX skiltis ? ka? ko kiši savo nosi kur nereikia?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Viskas aišku kodėl visas serveris ant tavęs stūmia, esi akiplėša, paklausiau paprasto klausimo ir į tą normaliai neatsakai. Ilgai čia neišžaisi manau :lol:

Ane ? ir kas gi bus ? tokiu kaip jus vėplionių klausysių ? kurie sako sako bet nifiga nepasako ? :D viena per tapaty mala da mala :D kaip užsukti kokie :D Verkia dėl to žaidimo kaip nežinau, lyg svarbesnio nieko nebūtų... 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

6 žodžiai - neįdomus tu, neįdomus tavo gaidiškas video.

 

 

 

Žaidėjas pažeidė taisyklė , už kūrę gauna vieną įspėjimą :

Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus;

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

6 žodžiai - neįdomus tu, neįdomus tavo gaidiškas video.

Nepatinka ? Nežiūrėk.. Nepatinku ? Nežiūrėk į mano pusę... Simple like 2x2.. o jus verkiat pastoviai :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Wolfas žodį išmoko su tuo jį ir pasveikinkime [ Simple ] Dabar ir kartoja kaip [ Keiksmažodis ]. Nesamoningas video turėtų uždėti įspėjimus tau už bereikšmės temos kurimą. 

P.S Tu visiems nepatinki ne tik kaikuriems kurie rašė :D Simplini tu b** :D

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Wolfas žodį išmoko su tuo jį ir pasveikinkime [ Simple ] Dabar ir kartoja kaip [ Keiksmažodis ]. Nesamoningas video turėtų uždėti įspėjimus tau už bereikšmės temos kurimą. 

P.S Tu visiems nepatinki ne tik kaikuriems kurie rašė :D Simplini tu b** :D

 

Bereikšmius ? VFX galiu kelt ka noriu iš video, juolab šis susyjas su serveriu.. taisykles matai VFX ?  aš tai ne.. jei nematai tai va http://prntscr.com/6g8z4yisižūrėk 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš tik tiek tau, Wolfai, noriu pasakyt. Apie video komentaro neturiu, paskraidei, fun, yes. Bet apie tave patį. Pamenu koks buvai baikeriuos ir koks dabar esi, o dar kažkada tave į pav norėjau imt :S

Visi čia kažką stuma ir panašiai.. ok, rašau papeikimus, bet jus pažiurėkit už ką, už free star, free jail, free mute ar šiaip už betka kas kenkia man, kodėl ? todėl kad visi mane ožiu vadina, bet nežino kodėl. Viskas nuo Vismio prasidėjo kaip pagavau buginant, ir Rokas su Aivaru žinojo apie juos jau, man dar to nesakius, kodėl ? buvo toks Vip narys kuris sake (turiu kažkur video) "Kodėl prie taves vis eina ir eina naujokai?" tuomet jie bugino su pažimom. Ir žodžiu jie galvoja kad aš apie juos pasakiau :) poto bugino su baudom, Aivaras prisijungė į serverį (kuomet buvo bug su /kauliukai ir mano buvo keli kartai laimėti ir sakė visiem tuos pinigus gražint) gražinau jam pinigus ir paklausiau "o tu žinai kas bugina dabar ? sako "Hot_Road ?" iš kur sužinojo ? Edis _Kingston užbanino naujoko acc su 500k ir Aivara pažiurėjo kur litai nuplaukė, ir visi pinigai is naujokų acc buvo pas Hot_Road, kuriuos jis išdalino savo "korišam" narco corridos. Ir vėl jie man prikišo, kad čia aš :) tai už tokius kaltinimus kuomet neusijas, kentėjo jie. Kodėl ? bandė man pakenkti ir patys nukentėdavo. Ir tuomet visus pradėjo itikinėt jog aš apie juos pasakiau, visi "ožiu" mane vadina/vadino, veltui vadina. Todėl visi kurie bent 1 kart mane pavadino taip, bus ankščiau ar vėliau pagauti kažką negero darant, ir taip bus nubausti :) Nesakykit nei žodžio, jei nežinot visos istorijos :) galit rašyt daugiau ką norit, man bus VISIŠKAI NEĮDOMU :) Ačiū už dėmesį.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

skraidantis *cenzūra* :D :D :D

ragai suteikia sparnus.

 

wideo tai lievas, nieko nesupratau

 

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama įžeidinėti kitus forumo vartotojus;

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    6 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  alex gavin  Roki_Reider  Lucas_Patriot  Svečias  Modestas_Wolf 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.