Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prašau didelės pagalbos dėl - PING.

Take_Risks

Rekomenduojamas pranešimas

rašant pagalbos:


1. Jūsų Vardas_Pavardė: Matt'Guetta


2. Kokios pagalbos jums reikiaDėl PING'o


3. Kuo plačiau apibūdinkite savo problemą: Sveiki visi maži ir dideli. Žodžiu prašau visų serverio žaidėjų pagalbos, gal kas ką naudojat gal ką išjungti reikia, gal kažkaip kažką prašau pasidalinkit su manim, nes norisi žaisti siekti savo užbrėžtų tikslų, bet neina, nes tik prisijungi tave išmeta iš serverio. Nenorėčiau Free-Post būsiu, tad pasakysiu aiškiai žinau, kad gali būti interneto problemos, nes aš Anglijoje givenu. Esu bandęs ta programėlę /setampl -60 NEPADĖJO. Būkit žmonės padėkit kurie skaito atsilyginsiu kažkaip - kažkuom. 


 


Ačiū.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, galima būtų nuotrauka pamatyti kur būtų parodyta kiek kompiuteris sunaudoja interneto procentaliai? Ta lentelę gali rasti atsiveres užduočiu tvarkytuva.


CTRL + ALT + DELETE kaip atsiversi ją , networking..  ir nufotkines įmesk čia

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas

Turi pabandyti viską išjungti kas naudoja internetą tai kaip skype toretai ar kas kita, gali taip padaryti ctrl+alt+delete atsidaryk užduočių tvarkykle ir isjunginek per procesorių visas programas kaip torent ar Skype nes būna ten uzsilike

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas, galima būtų nuotrauka pamatyti kur būtų parodyta kiek kompiuteris sunaudoja interneto procentaliai? Ta lentelę gali rasti atsiveres užduočiu tvarkytuva.

CTRL + ALT + DELETE kaip atsiversi ją , networking..  ir nufotkines įmesk čia

http://imgur.com/a/uCp47Va.

 

Sveikas

Turi pabandyti viską išjungti kas naudoja internetą tai kaip skype toretai ar kas kita, gali taip padaryti ctrl+alt+delete atsidaryk užduočių tvarkykle ir isjunginek per procesorių visas programas kaip torent ar Skype nes būna ten uzsilike

Dar kartą kartoju, jog nesu durnas ir žinau aš net skypę esu ištrinęs, kad pažaisčiau. Bet visvien tas pats. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galbūt prie tavo interneto/wifi yra prisijungę daugiau žmonių, pabandyk išjunginėt kitus prietaisus kurie yra prisijungę, tikrai padės :) Gal koks kaimynas internetą vogia :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galbūt prie tavo interneto/wifi yra prisijungę daugiau žmonių, pabandyk išjunginėt kitus prietaisus kurie yra prisijungę, tikrai padės :) Gal koks kaimynas internetą vogia :D

Tu nerašinėk pievu, reikėjo atsiverti jo lentelę kurioje puikiai matosi interneto sąnaudos. 

 

http://imgur.com/a/uCp47Va.

 

Dar kartą kartoju, jog nesu durnas ir žinau aš net skypę esu ištrinęs, kad pažaisčiau. Bet visvien tas pats. 

net neįsivaizduoju kodėl pingas didelis, bandei kituose serveriuose žaist? Koks pingas?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas išjunk nenaudojamas programas

skype, steam, sandbox ir panašiai tada ateik į žaidimą keletą kartų paspamink /fpslimit 60 ir turėtų susitvarkyti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Susitvarkei?

Tiesa pasakius - NĘ. Žiūrėjau visokiausius video skaičiau internete buvo ten tokia programa /setampl -20 nepadėjo. Naktį eina žaist dieną niekaip.. :(

 

Sveiki, pamėginkite išjungti papildomas programas tokias kaip: Skype, Utorrent ir t.t. Ir dar, galbūt internetu naudojatės ne vienas?

Na internetu tikrai naudojuosi, ne vienas. Bet interneta nupirktas su Fast-Speed.

 

Sveikas išjunk nenaudojamas programas

skype, steam, sandbox ir panašiai tada ateik į žaidimą keletą kartų paspamink /fpslimit 60 ir turėtų susitvarkyti

Šitą irgi bandžiau pas mane fps limitas žaidime 90 pasidaręs grafikas net susimažinęs nepadeda.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Viską išjunk visas programas nereikalingas, kad tik SA:MP būtų įjungtas, taipogi išjunk ir skype programėlę. Ir prasitrink kokius atsiustus dalykus, galbūt yra kokie nereikalingi dalykai taip pat ištrink juos. Ir bandyk jungtis į serverį, jeigu neišeis, tai tada neįsivaizduoju dėl kokių problemų neįmanoma tau pažaisti dieną. Arba jeigu senas kompiuteris tai ir lagins, nes pas mane irgi truputį dieną lagina, bet pažaisti dar vis įmanoma. Manau išsispręsi šį dalyką, ir sau ramiai galėsi žaisti dieną.  :) 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.