Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Mašinų Pardavinėjimas

Edga_Boss

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Edga_Light


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mano įdėja skamba taip sukurti papildomą aikštelę kaškuriame miestelyje ir joje būtų galima pardavinėti savo transportą palikti pardavinėti ir jei kaškuris žaidėjas nupirks pinigai atkeliaus į banką ,net jei ir būsite atsijungęs padaryti kaškiek vietų mašinoms ir tie kurie spės 6val galės palikti pardavinėti savo transportą būtų panašūs tekstai kaip turguje mašinos pavadinimas mašinos kaina mašinos rida ir daužtumas jeigu mašinos nenupirks mašina po 6val atsiras mašinų salono aikštelėje tai pat prisijungus mašina atsiras salono aikštelėje


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Būtų tikroviškiau juk tikrovėja tai pat yra pardavinėjimo aikštelės


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

UŽ, gerai sugalvojai, bet tik, kad biski kopijuoji nou sarg`o, bet įdėja seip gera. Nereiktu rasinėt į sk. arba rasynėt i /v /vc ir paskiau gaut mute ir verkt :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano manymu tikrai nereikia, nes kai tu sakai tipo realybiškiau bus, bet iš tikrūjų realybėje niekas aikštelėse nepalieka mašinų pardavinėti. Mano manymų geriausiai būtų paviždžiui padaryti per mėnesį kartą turgų susitarti kokę valandą daryti ją ir visi žaidėjai norėdami kažką nusipirkti ar parduoti galėtu nuvaryti į turgų ir ten parduoti. Tikrai būtų realybiškiau negu palikti kažkokioje aikštelėje.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Šauniai sugalvota, bet gaila panaši idėja jau puikuojasi kitame projekte ;(  Būtų malonu iš administracijos pusės kad įdėtų, pamažėtų skelbimų, laiko, pinigų taupymas. Už! #Įdėkit. O Darkai, tai tu matyt neesi buvęs Tauragėje ;]

 

Mano manymu tikrai nereikia, nes kai tu sakai tipo realybiškiau bus, bet iš tikrūjų realybėje niekas aikštelėse nepalieka mašinų pardavinėti. Mano manymų geriausiai būtų paviždžiui padaryti per mėnesį kartą turgų susitarti kokę valandą daryti ją ir visi žaidėjai norėdami kažką nusipirkti ar parduoti galėtu nuvaryti į turgų ir ten parduoti. Tikrai būtų realybiškiau negu palikti kažkokioje aikštelėje.

 
 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano manymu tikrai nereikia, nes kai tu sakai tipo realybiškiau bus, bet iš tikrūjų realybėje niekas aikštelėse nepalieka mašinų pardavinėti. Mano manymų geriausiai būtų paviždžiui padaryti per mėnesį kartą turgų susitarti kokę valandą daryti ją ir visi žaidėjai norėdami kažką nusipirkti ar parduoti galėtu nuvaryti į turgų ir ten parduoti. Tikrai būtų realybiškiau negu palikti kažkokioje aikštelėje.

O tu buvai bent kartą atsikėlęs nuo kompiuterio kėdės ir vaikščiojes mieste ,kad nežinai jog egzistuoja mašinų aikštelės kuriose pardavinėjamos mašinos ,kaip Tomas ir minėjo Tauragėje jos tikrai egzistuoja ir yra tai tu gyveni manau kitame mieste ,bet pas tave taspats egzistuoja tik tu galbūt nežinai

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano manymu idėja gera,tačiau tada sumažės aktyvumas forume ,ta prasme kalbu apie pardavinėjimus ,dabar daug kas kelia į skiltį,kad parduoda ir t.t ,o jei ši idėja būtų forumas šiek tiek aprimtų,bet antraip idėja man tikrai patiko :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mano manymu idėja gera,tačiau tada sumažės aktyvumas forume ,ta prasme kalbu apie pardavinėjimus ,dabar daug kas kelia į skiltį,kad parduoda ir t.t ,o jei ši idėja būtų forumas šiek tiek aprimtų,bet antraip idėja man tikrai patiko :)

Sveikas ačiū už nuomonę ,tačiau kaip ir minėjau vietų bus nedidelis skaičius +-15 ,todėl nemanau ar susilpnės veikla forume transporto skiltyje :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.